stalius

stalius

Puslapiai:  12345
Prieš 4 sav.

Šlaitinių stogu montavimas

UAB Unikals
Siūlo darbą
Prieš 4 sav.
Prieš 1 mėn.

Reikalingas montuotojas, gamintojas

ART
Siūlo darbą
Prieš 1 mėn.
Prieš 2 mėn.

Grindų montuotojas darbui Norvegijoje

UAB Europex
Siūlo darbą
Prieš 2 mėn.
Prieš 2 mėn.

Vidaus apdailos staliaus darbas Norvegijoje

UAB Europex
Siūlo darbą
Prieš 2 mėn.
Prieš 3 mėn.

STALIUS-BALDŽIUS

Moderni klasika, UAB
Siūlo darbą
Prieš 3 mėn.
Prieš 4 mėn.
Prieš 4 mėn.

Staliaus darbas Norvegijoje Oslas

Siūlo darbą
Prieš 4 mėn.
Prieš 4 mėn.

Reikalingas stalius baldžius

UAB VILGMA GI
Siūlo darbą
Prieš 4 mėn.
Prieš 5 mėn.

Įmonė siūlo darbą staliui

A. Kisieliaus IĮ
Siūlo darbą
Prieš 5 mėn.
Prieš 5 mėn.

Baldų montuotojas

Siūlo darbą
Prieš 5 mėn.

Ieškomi satybininkai darbui Švedijoje

UAB Edmita
Siūlo darbą

Baldų surinkėjas UAB Erdvus

UAB Erdvus
Siūlo darbą

Stalius-apdailininkas (-ė)

UAB „Personalo valdymo sistemos“
Siūlo darbą

Klojinių montuotojai, betonuotojai, staliai

UAB "Malagris""
Siūlo darbą

Stalius minkštųjų baldų gamyboje

AG Baltic, UAB
Siūlo darbą

Stalius-surinkėjas (-a)

UAB „Personalo valdymo sistemos“
Siūlo darbą

Staliaus darbas Norvegijoje

Arturas Byggservice Povilaitis
Siūlo darbą

Lentpjūvės darbininkas

Siūlo darbą

Remonto meistras Palangoje

UAB Aktyvistas
Siūlo darbą
Puslapiai:  12345
35000+
draugų
kviečiame
prisijungti
prie mūsų!
spacer
Karjeros patarimai, darbo naujienos, straipsniai
Atėjus rudeniui padaugėja darbo skelbimų, siūlančių darbą studentams. Vis daugiau studentų sėkmingai derina darbą ir mokslus, todėl spėja ne tik mokytis ar dirbti, bet ir turiningai praleisti laisvą laiką. Aišku, ne visi studentai gali pasidžiaugti sėkme. Vieniems
Kodėl mes?
Darbo skelbimų portalas Dirba.lt buvo įkurtas 2008 metais, turime didelę patirtį ir galime užtikrinti Jus, kad mūsų specialistai daro viską, kad Jūsų skelbiami darbo skelbimai taip pat turėtų didžiausią sklaidą paieškos sistemose bei socialiniuose tinkluose. Papildomai Jūsų darbo skelbimai yra skelbiami Dirba.lt Facebook ir Google+ grupėse bei mūsų vartotojų duomenų bazei el. paštu.

Esame įdiegę unikalią kandidatavimo sistemą, kur įmonės siūlo darbą, o darbuotojai siūlo savo kandidatūrą vieno mygtuko paspaudimu, tereikia prisijungti prie Dirba.lt ir turėti įvestą darbo skelbimą ar CV. Skelbimo viduje paspaudę "Kandidatuoti į šią darbo vietą" ar CV viduje paspaudę "Siūlyti darbą" bus automatiškai suformuotas CV ar darbo pasiūlymas ir nusiųstas darbdaviui ar kandidatui el. paštu.

Džiaugiamės, kad esame vieni iš lyderių darbo skelbimų portalų rinkoje. Didžiuojamės, kad dirbame su daugeliu Lietuvos įmonių padėdami surasti Joms darbuotojų. Dirba.lt portalas yra efektyvi priemonė įsidarbinti ir susirasti darbuotoją. Mes prisidedame prie nedarbo mažinimo Lietuvoje ir tai yra mūsų didžiausia motyvacija.
Darbo atlygis skirtingomis valiutomis - išmokite apskaičiuoti
Atminkite, kad vykdami dirbti į užsienio šalis, Jums gali būti pasiūlytas atlyginimas ne vietine valiuta, t.y. ne eurais. Populiariausios šalys į kurias vyksta ir kokiomis valiutomis lietuvaičiai gauna atlygį už atliktą darbą yra Anglijos svarai, Norvegijos, Danijos, Švedijos ar Islandijos kronos, Lenkijos zlotai, Rusijos rubliai bei JAV doleriai. Todėl labai svarbu žinoti kokie yra valiutų kursai tam, kad galėtumėte apskaičiuoti kiek uždirbote konvertuodami valiutas į eurus. Tam tikslui patariame naudotis Bankai.lt portale pateiktais įrankiais, kurie parodys norimų išsikeisti valiutų reikšmes. Naudokitės valiutų skaičiuokle, kurios dėka galėsite apskaičiuoti bet kurios valiutos kursus ir netgi pamatyti, kuriame banke ar valiutų keitykloje bus pasiūlytas geriausias valiutų kursas keičiant bet kurią valiutą. Taip pat aktualūs yra ir bendri oficialūs valiutų kursai, tad sekite ir juos. Apskaičiuodami ir žinodami vienos ar kitos valiutos kursus Jūs tiesiog žinosite pinigų vertę, kuri nuolat kinta. Taip pat pravartu žinoti valiutų vertę tuomet, kai darbdavys atlyginimą skaičiuoja užsienio valiuta, pavyzdžiui kronomis ar svarais, o Jums išmoka eurais. Žinodami koks yra valiutų kursas šiuo metu, nebūsite apgauti. Be abejonės pravartu naudotis valiutų skaičiuokle, kai grįžtate iš užsienio su uždirbtais svarais, kronomis, doleriais ar kita valiuta ir norite išsikeisti į eurus. Valiutų skaičiuoklė parodys, kuriame banke ar keitykloje išsikeisite turimą valiutą geriausiu kursu.
spacer
Dirba.lt atlieka darbuotojų paieškos projektus daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių:
Dirba.lt partneriai
spacer