Darbo pasiūlymai įrenginių ir mašinų operatoriams ir Įrenginių ir mašinų operatorių CV
Ieškote Įrenginių ir mašinų operatorių darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą įrenginių ir mašinų operatoriams?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas įrenginių ir mašinų operatoriams

Šioje įrenginių ir mašinų operatorių darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą įrenginių ir mašinų operatoriams ir ieškančiųjų darbo įrenginių ir mašinų operatorių skelbimus ar CV. Įrenginių ir mašinų operatoriai ir surinkėjai ne tik kontroliuoja, valdo pramoninius ir žemės ūkio įrenginius, bet ir valdo juos nuotoliniu būdu. Geba pagal nustatytas instrukcijas bei techninius reikalavimus surinkti įrenginius iš sudedamųjų dalių. Tinkamam ir tiksliam darbui surenkant, montuojant ir prižiūrint įrenginius ir mašinas - reikalingi įgūdžiai. Labai svarbu kelti kvalifikaciją, taip prisitaikant prie technologijos naujovių. Domėjimasis pramonės ir žemės ūkio įrenginiais užtikrina spartesnį darbą su įrenginiais. Pagrindiniai darbai, kuriuos atlieka įrenginių ir mašinų operatoriai: metalo, stiklo, medienos popieriaus ir kitų medžiagų apdorojimo kontrolė bei valdymas. Aukštesnės kvalifikacijos darbuotojai atlieka kitų darbuotojų kontrolę bei juos apmoko. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu ieškote darbo arba siūlote darbą įrenginių ir mašinų operatoriams.

Darbo skelbimai įrenginių ir mašinų operatoriams
Ieškomas Gamybos linijos vadovas

Ieškomas Gamybos linijos vadovas

Paulina Lukasevic
Belgija
Prieš 1 mėn.
Skubiai reikalingas Ekskavatoriaus mašinistas
Prieš 2 mėn.
BETONO SIURBLIO VAIRUOTOJAS OPERATORIUS
Prieš 3 mėn.
Aukštuminio krautuvo vairuotojas
Nenurodyta
Maršrutu planavimas
Nenurodyta
Fiskari autobokštelio vairuotojas
Nenurodyta
Greiferinio krautuvo vairuotojas

Greiferinio krautuvo vairuotojas

UAB Steka
Rokiškis
Nenurodyta
Betono siurblio operatorius

Betono siurblio operatorius

UAB Gena
Vilnius
Nenurodyta
Mini ekskavatoriaus operatorius

Mini ekskavatoriaus operatorius

MB "Drusvita"
Vilnius
Nenurodyta
Rezervuarų valymo brigados darbininkas
Nenurodyta
Ieškome plataus profilio uosto darbininkų

Ieškome plataus profilio uosto darbininkų

Klaipėdos konteinerių terminalas, UAB
Klaipėda
Nenurodyta
Statybinės technikos operatorius

Statybinės technikos operatorius

Uab Pilotas LT
Vilnius
Nenurodyta
BOBCAT krautuvo operatorius

BOBCAT krautuvo operatorius

UAB Viksta
Vilnius
Nenurodyta
Betono siurblio operatorius vairuotojas
Nenurodyta
Ekskavatorininkas su C kategorija

Ekskavatorininkas su C kategorija

UAB STROPUS
Vilnius
Nenurodyta
Gamybos darbuotojas
Nenurodyta
Ieškančiųjų darbo Įrenginių ir mašinų operatorių CV
Vyras

Auto-elektro krautuvo vair

46 m., Vilnius
Vilnius
Prieš 1 sav.
Vyras

Daug metu darbo patirties.

39 m., Vievis
Vievis
Prieš 2 sav.
Vyras

Mano vardas Ridas. Man 23 metai, gimiau Lietuvoje. Vėjo energetikos sektoriuje dirbu nuo 2021 m. balandžio mėn. Per šį laikotarpį daug išmokau; ir kaip technikas, ir kaip objekto vadybos personalas ofise. Prieš pradėdamas dirbti šioje pramonėje, 10 metų gyvenau Škotijoje. Ten baigiau mokyklą ir koledžą (studijavau muziką), bet galiausiai nusprendžiau grįžti į Lietuvą ir palikti muziką kaip hobi, kuriuo užsiemu iki pat dabar. Kai grįžau atgal dirbau įvairius darbus, pavyzdžiui; prekių pristatymo padėjėjas, baldų gamyboje, automobilių elektros detalių gamybos operatorius ir padavėju vietiniame restoranų tinkle Škotijoje. Tada gavau kvietimą į privalomąją tarnybą į Lietuvos kariuomenėje. Ten praleidau 9 mėnesius, linksmai ir turiningai baigus tarnybą kreipiausi dėl darbo „Global Wind Service“. Ten dirbau komandiruotėmis '6 savaitės darbo 2 poilsio' ~60 valandų per savaitė. Mano ankstesnė ir įvairi patirtis sutvirtino mane kaip asmenybę ir išmokė vertingų įgūdžių, tokių kaip problemų sprendimo, komandinio darbo ir emocinio intelekto. Kaip žmogus – greitai mokausi, prisitaikau, turiu veržlumo ir ryžto. Esu toleruojantis bet nebijau imtis iniciatyvos. Darbo ieškau įvairaus, Lietuvoje. Turiu B kategorija ir savo automobili, labai mėgstu vairuoti, planuoju laisvalaikiui stoti į mėgėju ralio kluba. Turiu labai gerus IT įgudžius bei gerai gaudausi kompiuteriuose - fiziškai ir programiškai. Papildomai turiu teleskopinio krautuvo 'Manitou', 'wheel loader' ir keliamujų platformu Švediškas teises. Turiu supratima ir patirties su mechanika, hidraulika ir minimaliai su elektra. Taip pat turiu tarptautinius aukštalipio, hidraulikos, mechanikos, elektros, pirmos pagalbos, ugnies gesinimo GWO kursus ir OGUK. Daug patirties dirbant aukštyje.

Palanga
Palanga
Prieš 4 mėn.
Vyras

Oeskau operatoriaus darbo

39 m., Ukmergė
Ukmergė