Darbo pasiūlymai korepetitoriams ir Korepetitorių CV
Ieškote Korepetitorių darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą korepetitoriams?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas korepetitoriams

Šioje korepetitorių darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą korepetitoriams ir ieškančiųjų darbo korepetitorių skelbimus ar CV. Korepetitorius, tai aukštos kvalifikacijos mokytojas, specialistas, kuris moko mokinius tam tikrų specialybinių disciplinų papildomai tam, kad mokiniai geriau įsisavintų žinias ir geriau pasiruoštų egzaminams/testams. Šis darbas yra papildomas, dirbdami korepetitoriais mokytojai turi galimybę papildomai užsidirbti. Savybės, būtinos šios profesijos atstovui: Korepetitorius turi turėti visas savybes, būtinas geram pedagogui: gebėjimas dirbti su moksleiviais, geri bendravimo įgūdžiai, empatišumas, konfliktinių situacijų valdymas. Ypač korepetitoriams svarbu atkaklumas ir tikslo siekimas. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu siūlote darbą arba ieškote darbo korepetitorių, mokymo srityje.

Ieškančiųjų darbo Korepetitorių CV
Moteris

Mergina, studijuojanti VU doktorantūroje, studentams teikia konsultacijas diplominių ir kitų rašto darbų darbų rašymo klausimais. Kartu su studentu parengiami darbai bendradarbiavimo procese yra originalūs ir vienetiniai. Specializacijos sritys: socialinis darbas, pedagogika, viešasis administravimas, vadyba, komunikacija, žurnalistika, filologija, filosofija, istorija. Su studentu dirbama ir reaguojant į dėstytojo komentarus dėl jau parašyto darbo taisymo, konsultuojama dėl to, kaip ištaisyti darbus. Orientuojuosi į ilgalaikį bendradarbiavimą ir rekomendacijas, vienu metu konsultuoju nedaug studentų, dirbdama vadovaujuosi Lietuvos Respublikos įstatymais, todėl konsultacijos atliekamos rimtai ir sąžiningai. Po konsultacijų studentų darbai įvertinami aukštais balais. Studentas konsultuojamas dėl darbo sutvarkymo pagal aukštųjų mokyklų metodinius nurodymus, naudojami užsienio šaltiniai Neplagijuoju, ruošiu medžiagą-rekomendacinį tekstą studento darbui remdamasi literatūros analize ir savo samprotavimais. Pageidaujant atsiunčiu teksto originalumą nustatančių svetainių rezultatus Proceso metu darbas koreguojamas iki galutinio varianto pagal dėstytojo pastabas ir kliento pageidavimus Klientą paruošiu darbo gynimui Klientui pageidaujant, sudaroma sutartis Konfidencialumas garantuojamas Už konsultacijas apmokama dalimis ir jos teikiamos dalimis, todėl galite nesibaiminti apgavystės. Esu baigusi VU lietuvių filologijos bakalaurą, VU žurnalistikos magistrą, šiuo metu studijuoju VU doktorantūroje. Konsultavimo patirtis diplominių darbų ir kitais rašymo klausimais 10 metų. Del kainos tariamasi individualiai.

36 m., Vilnius
Vilnius