Darbo ir darbuotojų paieška Kaune
Ieškote darbo Kaune?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Ieškote darbuotojo Kaune?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas Kaune

Kaune gyvena 301 tūkst. gyventojų, tai antras pagal dydį Lietuvos miestas. Dirbančiųjų Kaune yra 163 tūkst., o nedarbo lygis Kaune yra 6,6% (2022 metų duomenys). Kaune sukuriama 11% Lietuvos BVP. Miesto meras yra Visvaldas Matijošaitis, kuris vadovauja nuo 2015 metų. Šiame skyrelyje Jūs galite naršyti po gausybę darbo skelbimų Kaune, siūlyti, susirasti darbą ir prisidėti prie nedarbo lygio mažinimo Kaune. Darbo skelbimai Kaune yra populiarūs tarp ieškančiųjų darbo, tad darbo skelbimus naršykite čia. Darbas Kaune yra vienas geidžiamiausių dėl daug pritrauktų naujų tarptautinio lygio kompanijų, o taip pat šiame mieste itin aktyvus ir smulkusis verslas.

Darbo skelbimai Kaune
Įmonei Kaune reikalingas atsakingasis budėtojas
Prieš 12 min.
Reikalingas pakuotojas įmonėje UAB Arnolita
Prieš 27 min.
Siūlų ir verpalų sukimo mašinų operatorius

Siūlų ir verpalų sukimo mašinų operatorius

UAB "TESSUTI NATURALI"
Kaunas
Prieš 50 min.
Ieškomas elektrikas UAB Mikrovisatos servisas

Ieškomas elektrikas UAB Mikrovisatos servisas

UAB "Mikrovisatos servisas"
Kaunas
Prieš 3 d.
Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas

Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas

Kauno r. Noreikiškių lopšelis-darželis "Smalsutis"
Kaunas
Prieš 3 d.
UAB Domus ir ko ieškomas virėjo padėjėjas
Prieš 3 d.
Reikalingas indų plovėjas įmonėje UAB Domus ir ko
Prieš 3 d.
Reikalingas konditeris(ė)-kepėjas(a)

Reikalingas konditeris(ė)-kepėjas(a)

UAB Nauji verslo projektai
Kaunas
Prieš 3 d.
UAB Dominari ieškomas baldų apmušėjas
Prieš 3 d.
Įmonei Kaune reikalingas logopedas

Įmonei Kaune reikalingas logopedas

Kauno Prano Daunio ugdymo centras
Kaunas
Prieš 3 d.
Ieškomas virėjo padėjėjas UAB Primusas
Prieš 3 d.
Įmonei Kaune reikalingas masažuotojas

Įmonei Kaune reikalingas masažuotojas

Kauno šv. Roko mokykla
Kaunas
Prieš 3 d.
Įmonei Kaune reikalingas geležinkelio vagonų krovikas

Įmonei Kaune reikalingas geležinkelio vagonų krovikas

Akcinė bendrovė "Lietuvos geležinkeliai"
Kaunas
Prieš 4 d.
Reikalingas virėjo padėjėjas UAB MATIPAULA
Prieš 4 d.
Siūlome darbą architektui Kaune

Siūlome darbą architektui Kaune

UAB "Inžineringas"
Kaunas
Reikalingas apsaugos darbuotojas UAB saugos tarnyba Argus
Prieš 4 d.
Ieškančiųjų darbo Kaune CV
Moteris

Sveiki, Esu darbšti, pareiginga, atsakinga, savarankiska, komunikabili moteris ieškanti nuolatinio darbo. Dirbti nebijau, mėgstu gilintis į gautas užduotis, darbą stengiuosi atlikti gerai. Turiu KTU aukštojo mokslo diplomą, tačiau apie dvidešimt metų dirbau darbą, visiškai nesusijusį su mano įgyta specialybe; tokį darbą pasirinkti privertė gyvenimo aplinkybės. Darbas, kurį aš dirbau susijęs su dokumentų ruošimu, jų tvarkymu, dirbau su Teritorinem Muitinem, daug teko bendrauti su valstybinėm institucijom, teko susidurti su buhalterine apskaita, bendrauti su įmonių klientais, verslo partneriais. Rusų kalba kalbu ir rašau puikiai. Savo turimas –žinias nuolat tobulinau, kad žengčiau kartu su laikmečiu. Esu imli naujovėms, greitai įsisavinu naują informaciją. Noriu savo turimas žinias panaudoti darbe, padėti įgyvendinti jūsų planus. Jau devinti metai turiu 50% neįgalumą, negaliu dirbti fizinio darbo ir daugiau kaip 8 val. per dieną. Invalidumas nuo praeitu metu suteiktas iki pensijos. Tikiuosi Jus sudomins mano kandidatūra. Su pagarba Leta Tel. 864013949 Leta Grigorjevienė Gimimo data: 1967. 09. 19 Lytis: moteris Šeimyninė padėtis: išsiskyrusi Adresas: Baltijos g. 32-62, Kaunas Telefono Nr. : 8-640-13949 El. paštas: leta. grigorjeviene@gmail. com Išsilavinimas: Aukštasis – 1991m. Kauno Technologijos Universitetas medienos apdirbimo technologija Vidurinis: 1985m. Grinkiškio vidurinė mokykla Papildomi mokymai: buhalterių kursai, muitinės tarpininkų kursai – įgytas muitinės tarpininkės pažymėjimas, floristų kursai- floristo pažymėjimas. Darbo patirtis: 1993-1995m. – Buhalterės pavaduotoja 1995-2002m. - Siuvimo akcinė bendrovė „Dobilas“ – kontrolierė, vėliau - vadybininkė-deklarantė 2002-2004m. – UAB „Lilijana ir KO“ – muitinės tarpininkė 2004-2008m. – AB „Kauno ketaus liejykla“ – realizacijos skyriaus vyriausia vadybininkė 2008-2012m. – AB „Senukų prekybos centras“ – spec. kasų kasininkė 2013-2015m. – UAB“Edgama“ –-vadybininke-administratore 2016-2022m. – UAB „URBASTA“- administratorė- apskaitininkė Kalbos: lietuvių - gimtoji rusų – puikiai anglų - vidutiniškai Darbo kompiuteriu įgūdžiai: MS Word, Excel programos, buhalterinės programos AXAPTA, RIVILĖ Papildoma informacija: Esu pareiginga, darbšti, iniciatyvi, komunikabili, greitai susiorientuoju situacijose, mėgstu bendrauti, imli naujovėms, esu tvarkinga, stengiuosi padėti kitiems. Turiu didelę patrirtį įvairių dokumentų tvarkyme, sudarinėjau sutartis su klientais, bendraudavau su įvairiomis Lietuvos ir užsienio kompanijomis, vedžiau įvairių dokumentų apskaitą, sudarinėjau ataskaitas ir t. t. Turiu sukaupusi nemažą patirtį, norėčiau savo žiniomis padėti įgyvendinti jūsų lūkesčius.

55 m., Kaunas
Kaunas
Prieš 2 d.
Moteris

Ieškau darbo Petrašiūnuose

60 m., Kaunas
Kaunas
Prieš 5 d.