Įvesti darbo pasiūlymą

Paskelbkite naują darbo pasiūlymą ir susiraskite motyvuotą bei patikimą darbuotoją. Potencialūs darbuotojai pradės kandidatuoti į Jūsų darbo pasiūlymą, o Jūs galėsite rinktis. Taip pat naršydami Dirba.lt CV duomenų bazę galėsite pasiūlyti darbą ir patys kandidatams, tačiau pirmiausiai turite įvesti darbo skelbimą. Patariame aprašyti skelbimą, darbo sąlygas, pateikti informaciją apie įmonę labai išsamiai - taip sulauksite didesnio atsakomumo. Taip pat susipažinkite su: skelbimo įvedimo ir populiarinimo galimybėmis.

Apibūdinkite darbo poziciją
Darbo vieta
Darbo vieta
open
Vietovė
Įvesti miestą
Išsaugoti
Darbo sritis
Darbo sritis
open
Kategorija
Įvesti naują kategoriją
Išsaugoti
* Skelbimo antraštė
* Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis
Reikalavimai darbuotojui
Įmonė siūlo
Apie įmonę
Raktiniai žodžiai
Tikrinimas
Nepildykite, tai automatinio skelbimo įvedimo apsauga
Siūlomas atlyginimas
nuo
iki
Atlyginimo tipas
Įdarbinimo tipas
Įmonės logotipas
Prašome palaukti...
Prašome palaukti......
Įmonės nuotraukos
Prašome palaukti...
Prašome palaukti......
Kontaktai
Kontaktinis asmuo
Įmonės pavadinimas
Įmonės kodas
Nerodyti įmonės pavadinimo
El. pašto adresas
Telefono nr.
 

Įveskite savo darbo pasiūlymą ir taip pradėkite savo darbuotojų paiešką Dirba.lt portale. Jūs galite lengvai ir paprastai įvesti darbo skelbimą ir pasiekti tūkstančius kandidatų, kurie norėtų dirbti Jūsų įmonėje. Didžioji dalis lietuvių ieško darbo Lietuvoje, tačiau nemažai darbuotojų yra ieškančių darbo ir užsienyje. Įvesdami darbo skelbimą, atkreipkite dėmesį į tiksliai pasirinktą darbo sritį ir profesiją, o taip pat tiksliai nustatykite ir darbo vietą - tai svarbu, nes skelbimas bus rodomas nustatytoje kategorijoje ir skelbimas bus siunčiamas el. paštu kandidatams užsisakiusiems naujienlaiškį kandidatams, kurie ieško darbo būtent toje srityje ir mieste. Taip pat pasistenkite aprašyti savo darbo pasiūlymą išsamiai, detaliai nurodyti atlyginimo mokėjimą, pateikti informacijos apie savo įmonę ir būsimos darbo vietos privalumus. Jūsų darbo skelbimas bus matomas šimtams tūkstančių Dirba.lt portalo lankytojų, todėl Jums nereikia galvoti apie darbo skelbimo publikavimą kituose darbo skelbimų portaluose.

Pasirinkus specialią skelbimo viešinimo paslaugą - mes skelbimą publikuosime savo Facebook fanų puslapiuose, kurie siekia arti 100 tūkst. narių, o taip pat bus užsakoma speciali Facebook reklama pagal potencialaus darbuotojo profesiją ir miestą. Didžiulis Dirba.lt CV bankas leis Jums atsirinkti darbuotojus susisiekiant savarankiškai tik peržiūrėjus tinkamo kandidato CV. Stengiamės, kad darbuotojų paieškos procesas būtų maksimaliai efektyvus, todėl nieko nelaukite ir įveskite išsamų darbo skelbimą.