Raskite motyvuotą ir tinkamą darbuotoją jau dabar

Susiraskite darbuotoją savarankiškai
Paskelbkite darbo skelbimą ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Rekomenduojame ne tik aktyvuoti skelbimą, tačiau jį ir iškelti - taip sulauksite ženkliai daugiau susidomėjimo ir kandidatų.
Patikėkite paiešką mūsų specialistams
Jeigu neturite laiko ieškoti darbuotojo patys arba savarankiškos paieškos užtruko labai ilgai, rekomenduojame užsakyti personalo atranką. Mūsų specialistai suras Jums tinkamą darbuotoją pagal Jūsų reikalavimus!
Didžiuojamės dirbdami su daugeliu Lietuvos ir užsienio įmonėmis
Dirba.lt partneriai
Gražūs žodžiai apie mus
UAB "Sveika statyba" vadovas Arminas Radžius
„Kreipėmės į personalo paieškos ir atrankos įmonę Dirba.lt tuomet, kai besiplečiant įmonės veikloms skubiai prireikė pardavimų vadybininkų. Esame patenkinti atrankos rezultatais. Visos atrankos metu buvome nuolat informuojami apie atrankos eigą, potencialius kandidatus, tinkamiausi kandidatai buvo vertinami asmeninių savybių testais, buvo pateiktos jų charakteristikos, kas labai palengvino sprendimo priėmimą pasirenkant tinkamiausią kandidatą. Mums nereikėjo niekuo rūpintis, tik sutartą laiką atvykti į įmonę ir susitiktu su atrinktais potencialiais kandidatais ir nuspręsti, kuris mums tinka labiausiai. Labai patogu susitikimus vykdyti įmonės konferencijų salėse, ypač kai dėl konfidencialumo ar kitų priežasčių, negalime priimti kandidatų pas save. Būtinai kreipsimės vėl, kai prireiks ir kitų sričių darbuotojų"
UAB Liganda personalo skyrius
Dėkojame portalui Dirba.lt už efektyvų ir profesionalų darbą ieškant ir atrenkant įmonei reikalingus specialistus. Jūs labai greitai išsprendžiate mūsų problemas. Dėkui.
Heisterkamp Transport Latvia Ltd. Daiga Rone, HR Manager
Ltd. "Heisterkamp Transport Latvia" has developed successful cooperation with Lithuanian career portal Dirba.lt. Interest, professionalism and adaptation needs of the company - they could be the key words that describe Dirba.lt team.
Dirba.lt personnel project manager Karolina Venslauskienė was very open to our needs and the flexibility to react to changes in requirements during our collaboration. In the future, if necessary, we choose to cooperate with Dirba.lt
Autoserviso R2L direktorius, Algirdas Bartkevičius
Naudojamės Dirba.lt portalo skelbimo talpinimo ir atrankų paslaugomis jau nebe pirmi metai. Kai mūsų autoservisui iškyla darbuotojų poreikis, visada šį darbą patikime Dirba.lt kolektyvui. Lankstumas, greita orientacija ir patikimumas - tai, ką gauname dirbdami su šia personalo paieškos ir atrankų įmone. Džiaugiamės, kad Dirba.lt pateisina visus mūsų lūkesčius.
Naujausi CV
Virginija Ščepanovienė

Virginija Ščepanovienė

48 m., Kelmė
Esu Virginija Ščepanovienė, iš Kelmės gimusi 1969-09-09. 1992 metais baigiau Kauno technologijos universitetą, įsigijau aukštąjį išsilavinimą . 2001metais mokiausi kompiuterių kursuose, gavau kursų baigimo pažymėjimą, 2008 metais – buhalterinės praktikos ir mokesčių apskaičiavimo kursus, taip pat gavau kursų baigimo pažymėjimą. Nuo 2009 metų sausio mėnesio iki dabar dirbu buhaltere. Buhalterinę apskaitą tvarkau nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės, dirbu su buhalterine programa Pragma, teikiu pilną finansinę atskaitomybę (pilną balansą, pelno nuostolių ataskaitą, nuosavo kapitalo ataskaitą, pinigų srautų ataskaitą ). Šiuo metu ieškau buhalterės, apskaitininkės darbo. Esu darbšti, sąžininga, komunikabili nebijau susidurti su naujais iššūkiais, galiu dirbti ir nuotoliniu būdu. Taip pat vairuoju nuosavą automobilį, todėl į darbą galiu važinėti ir į kitą miestą.
Prieš 2 val.
Mindaugas Jonkus

Mindaugas Jonkus

18 m., Kretinga
Esu gan darpštus. darbas gali buti betkoks nebijau nieko nes is kaimo esu . gan gerai bendrauju . neturiu zalingu iprociu . Tai laukiu jusu pasiulymu :)
Prieš 50 min.
Viktorija Betingytė

Viktorija Betingytė

18 m., Mažeikiai
Esu dirbusi kasos aparatu prekyboje. Moku dirbti kolektyve. Ieškau įvairaus darbo. Darbo patirties turiu prekyboje ir chehe.
Prieš 4 val.
Vesta Slavinskaite

Vesta Slavinskaite

Vilnius
Ieskau darbo Vilniuje, Esu dyrbusi Uzsenyje. Esu energinga ir draugiska.
Prieš 6 val.
Rokas Kilčiauskas

Rokas Kilčiauskas

22 m., Telšiai
Ieškomas darbas susijęs su vadyba (darbas biure) arba pagalbinis darbas, tačiau su nedideliu fiziniu krūviu. Darbas tik Telšiuose, neturiu vairuotojo teisių. Darbo patirties neturiu, šiemet baigtos studijos. Subsidijuojamas darbo biržos. Studijų metu įgytos kompetencijos ir žinios: PVM sąskaitos-faktūros išrašymas, dokumentų valdymas ir ruošimas, statistinė duomenų analizė, verslo plano ir projekto sandaros teorinės žinios, ir kt.
Prieš 18 val.
Gabrielė Šimkevičiūtė

Gabrielė Šimkevičiūtė

18 m., Vilnius
Punktuali, atsakinga,komunikabili, gera nuotaika garantuojanti irlinksma mergina. Aktyvi ir isradinga, nebijanti darbo ir issukiu, netruksta pasitikejimo savimi. Ieskau naktinio arba 0,5 etato darbo. Darbo dienomis darba galiu pradeti nuo 16h,o savaitgaliais betkuriuo metu. Nedomina: padavejos, kasininkes darbas. :) O visos kitos sritys pirmyn! Modelis, kambarine, padejeja t.t. Geros anglu ir lietuviu k. zinios Laukiu darbo pasiulymu.
Prieš 22 val.