Raskite motyvuotą ir tinkamą darbuotoją jau dabar

Susiraskite darbuotoją savarankiškai
Paskelbkite darbo skelbimą ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Rekomenduojame ne tik aktyvuoti skelbimą, tačiau jį ir iškelti - taip sulauksite ženkliai daugiau susidomėjimo ir kandidatų.
Patikėkite paiešką mūsų specialistams
Jeigu neturite laiko ieškoti darbuotojo patys arba savarankiškos paieškos užtruko labai ilgai, rekomenduojame užsakyti personalo atranką. Mūsų specialistai suras Jums tinkamą darbuotoją pagal Jūsų reikalavimus!
Didžiuojamės dirbdami su daugeliu Lietuvos ir užsienio įmonėmis
Dirba.lt partneriai
Gražūs žodžiai apie mus
UAB "Sveika statyba" vadovas Arminas Radžius
„Kreipėmės į personalo paieškos ir atrankos įmonę Dirba.lt tuomet, kai besiplečiant įmonės veikloms skubiai prireikė pardavimų vadybininkų. Esame patenkinti atrankos rezultatais. Visos atrankos metu buvome nuolat informuojami apie atrankos eigą, potencialius kandidatus, tinkamiausi kandidatai buvo vertinami asmeninių savybių testais, buvo pateiktos jų charakteristikos, kas labai palengvino sprendimo priėmimą pasirenkant tinkamiausią kandidatą. Mums nereikėjo niekuo rūpintis, tik sutartą laiką atvykti į įmonę ir susitiktu su atrinktais potencialiais kandidatais ir nuspręsti, kuris mums tinka labiausiai. Labai patogu susitikimus vykdyti įmonės konferencijų salėse, ypač kai dėl konfidencialumo ar kitų priežasčių, negalime priimti kandidatų pas save. Būtinai kreipsimės vėl, kai prireiks ir kitų sričių darbuotojų"
UAB Liganda personalo skyrius
Dėkojame portalui Dirba.lt už efektyvų ir profesionalų darbą ieškant ir atrenkant įmonei reikalingus specialistus. Jūs labai greitai išsprendžiate mūsų problemas. Dėkui.
Heisterkamp Transport Latvia Ltd. Daiga Rone, HR Manager
Ltd. "Heisterkamp Transport Latvia" has developed successful cooperation with Lithuanian career portal Dirba.lt. Interest, professionalism and adaptation needs of the company - they could be the key words that describe Dirba.lt team.
Dirba.lt personnel project manager Karolina Venslauskienė was very open to our needs and the flexibility to react to changes in requirements during our collaboration. In the future, if necessary, we choose to cooperate with Dirba.lt
Autoserviso R2L direktorius, Algirdas Bartkevičius
Naudojamės Dirba.lt portalo skelbimo talpinimo ir atrankų paslaugomis jau nebe pirmi metai. Kai mūsų autoservisui iškyla darbuotojų poreikis, visada šį darbą patikime Dirba.lt kolektyvui. Lankstumas, greita orientacija ir patikimumas - tai, ką gauname dirbdami su šia personalo paieškos ir atrankų įmone. Džiaugiamės, kad Dirba.lt pateisina visus mūsų lūkesčius.
Naujausi CV
Gintautas Šernius

Gintautas Šernius

53 m., Tauragė
28 metai dirbu kelių statybos ir remonto srityje su ekskavatoriais - krautuvais JCB , New Holland , Komatsu , ratiniu platforminiu ekskavatoriumi Hyundai.Turiu TR1 , SM traktorininko kategorijas, taipogi turiu AM , A , B1 , B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Ieškau ekskavatorininko , ekskavatoriaus - krautuvo operatoriaus darbo , arba vairuotojo su B kategorija darbo. Esu komunikabilus, sutariu su kolektyvu. Savaigaliais linksminu žmones įvairiomis progomis, esu muzikantas.
Prieš 8 val.
Ramūnas Gaižutis

Ramūnas Gaižutis

27 m., Vilnius
Esu vedęs, atsakingas, draugiškas, sąžiningas, turintis norą mokytis, dirbti.Tikiu Jėzumi ir tai man labai brangu gyvenime, mėgstu skaityti biblija, šlovinti Dievą savo gyvenimu. Šiuo metu dirbu ekskavatorininku, dešimtas mėnuo eina, tačiau įmonę uždaro birželio 29 paskutinė darbo diena,tada pora savaičių planuoju paatostogauti ir norėčiau arba tęsti šį darbą naujoje vietoje su didesniu atlyginimu arba pereiti prie kitos technikos. Ieškau darbo Lietuvoje, be komandiruočių, norai iš darbdavio : laiku mokamas atlyginimas su perspektyva didėti, karjeros galimybės, darbas nuo pirmadienio iki penktadienio.
Prieš 8 val.
Vaida Mardosaitė

Vaida Mardosaitė

Kaunas
Esu darbšti ir komunikabili. Greitai mokausi, turiu įvairios patirties. Stengiuosi atlikti savo darbą labai gerai. Ieškau darbo, kuriame būtų aiškios pareigybės, jauki atmosfera.
Prieš 6 val.
Domantė Šeputytė

Domantė Šeputytė

Tauragė
Turiu puikius bendravimo įgūdžius, greitai prisitaikau prie aplinkos, esu drąsi, komunikabili, greit mokausi. Laisvai kalbu lietuvių bei anglų kalbomis, turiu rusų kalbos pagrindus.
Prieš 15 val.
Ieva Jociute

Ieva Jociute

18 m., Radviliškis
Sveiki. Ieškau darbo vasaros laikotarpiui, galėčiau pradėti dirbti nuo birželio 9 dienos, domina pasiūlymai ir pilno etato, ir puses. Esu nebijanti darbo mergina, teko kelis metus iš eilės dirbti aviečių laukuose, taip pat dirbau kavinėje ,,Linda''. Turiu patirties ruošiant įvairius banketus: vestuves, gimtadienius, krikštynas. Esu ambicinga, komunikabili, greit besimokanti ir prisitaikanti prie įvairių aplinkybiu, darbšti, atsakinga bei pareiginga. Turiu vairuotojo pažymėjimą, todėl atvykti į kitą miestą dirbti nebūtų problemaf Galiu bendrauti ir anglų kalba.
Prieš 1 d.
Gabrielė Vasiliauskienė

Gabrielė Vasiliauskienė

20 m., Tauragė
Ieškau bet kokio darbo, geriausia jei jis būtų pamaininis. Esu sąžininga, komunikabili, stengiuosi išlikti maloni su aplinkiniais. Greit įsisavinu gautą informaciją. Dirbu greitesniu tempu, nes taip esu pripratus. Noriu, jog ir su manim būtų elgiamasi sąžiningai. Lauksiu visų darbo pasiūlymų.
Prieš 2 d.