Raskite motyvuotą ir tinkamą darbuotoją jau dabar

Susiraskite darbuotoją savarankiškai
Paskelbkite darbo skelbimą ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Rekomenduojame ne tik aktyvuoti skelbimą, tačiau jį ir iškelti - taip sulauksite ženkliai daugiau susidomėjimo ir kandidatų.
Patikėkite paiešką mūsų specialistams
Jeigu neturite laiko ieškoti darbuotojo patys arba savarankiškos paieškos užtruko labai ilgai, rekomenduojame užsakyti personalo atranką. Mūsų specialistai suras Jums tinkamą darbuotoją pagal Jūsų reikalavimus!
Darbuotojų paieška
Darbuotojų paieška Lietuvoje
Dirba.lt portalo dėka galite rasti bet kurios srities kvalifikuotą darbuotoją, bet kuriame Lietuvos mieste, tereikia pasirinkti darbuotojų paieškos būdą. Yra keli variantai, kuriuos galite rinktis: darbo skelbimo įvedimas ir darbuotojų paieška savarankiškai arba pilna darbuotojų paieška rūpinamės mes. Plačiau: Darbuotojų paieška Lietuvoje.
Darbuotojų paieška Vilniuje
Vilnius yra didžiausias Lietuvos miestas, tad ir šiame mieste yra didžiausias poreikis darbuotojų, o taip pat ir daugiausiai įmonių, kurios ieško darbuotojų. Nors Vilniuje ir yra didžiulė konkurencija, tačiau Dirba.lt portale galite rasti darbuotoją Vilniuje, kuris neleis Jūsų verslui sustoti. Pasirinkite norimą darbuotojų paieškos tipą: darbo skelbimo įvedimas ir darbuotojų paieška Vilniuje savarankiškai arba patikėkite darbuotojo paiešką Vilniuje mums. Plačiau: Darbuotojų paieška Vilniuje.
Darbuotojų paieška Kaune
Nuo to laiko, kai Kaune kadenciją pradėjo gerai ir efektyviai dirbantis meras su savo komanda, darbuotojų paieška Kaune tapo sudėtingesnė. Daugybė užsienio ir lietuviško kapitalo įmonių pradėjo investuoti Kaune ir kurti gausybę darbo vietų, dėl šios priežasties darbdaviams atsirado naujas iššūkis dėl sudėtingesnės dabuotojų paieškos. Dirba.lt portale galite rasti norimos srities darbuotojų Kaune, Jums tereikia pasirinkti: įvesti darbo skelbimą Kaune ir ieškoti darbuotojo savarankiškai ar patikėti darbuotojų paieška mums. Plačiau: Darbuotojų paieška Kaune.
Darbuotojų paieška Klaipėdoje
Klaipėda yra unikalus miestas su specifinių sričių darbuotojų poreikiu. Šis nuostabus miestas nuolat auga, pritraukia investicijas ir bando išlaikyti savo stiprias pozicijas Lietuvos kontekste. Darbuotojų paieška Klaipėdoje yra ganėtinai sudėtingas procesas, tačiau Dirba.lt portale tikrai galite rasti norimos srities kvalifikuotą darbuotoją, Jums tereikia: įvesti darbo skelbimą ir atlikti darbuotojų paiešką savarankiškai arba patikėti darbuotojų paiešką mums. Plačiau: Darbuotojų paieška Klaipėdoje.
Darbuotojų paieška Užsienyje
Lietuvių darbuotojų poreikis užsienio kompanijoms yra akivaizdus. Daug užsienio įmonių bando prisivilioti lietuvius dirbti į tarptautines užsienyje veikiančias įmones. Darbuotojų paieškos procesas vėlgi gali būti savarankiškas, kuomet darbo skelbimą ir darbuotojų paiešką atliekate patys arba patikite visą darbuotojų paiešką mums. Plačiau: Darbuotojų paieška Užsienyje.
Didžiuojamės dirbdami su daugeliu Lietuvos ir užsienio įmonių
Dirba.lt partneriai
Gražūs žodžiai apie mus
UAB "Sveika statyba" vadovas Arminas Radžius
„Kreipėmės į personalo paieškos ir atrankos įmonę Dirba.lt tuomet, kai besiplečiant įmonės veikloms skubiai prireikė pardavimų vadybininkų. Esame patenkinti atrankos rezultatais. Visos atrankos metu buvome nuolat informuojami apie atrankos eigą, potencialius kandidatus, tinkamiausi kandidatai buvo vertinami asmeninių savybių testais, buvo pateiktos jų charakteristikos, kas labai palengvino sprendimo priėmimą pasirenkant tinkamiausią kandidatą. Mums nereikėjo niekuo rūpintis, tik sutartą laiką atvykti į įmonę ir susitiktu su atrinktais potencialiais kandidatais ir nuspręsti, kuris mums tinka labiausiai. Labai patogu susitikimus vykdyti įmonės konferencijų salėse, ypač kai dėl konfidencialumo ar kitų priežasčių, negalime priimti kandidatų pas save. Būtinai kreipsimės vėl, kai prireiks ir kitų sričių darbuotojų"
UAB Liganda personalo skyrius
Dėkojame portalui Dirba.lt už efektyvų ir profesionalų darbą ieškant ir atrenkant įmonei reikalingus specialistus. Jūs labai greitai išsprendžiate mūsų problemas. Dėkui.
Heisterkamp Transport Latvia Ltd. Daiga Rone, HR Manager
Ltd. "Heisterkamp Transport Latvia" has developed successful cooperation with Lithuanian career portal Dirba.lt. Interest, professionalism and adaptation needs of the company - they could be the key words that describe Dirba.lt team.
Dirba.lt personnel project manager Karolina Venslauskienė was very open to our needs and the flexibility to react to changes in requirements during our collaboration. In the future, if necessary, we choose to cooperate with Dirba.lt
Autoserviso R2L direktorius, Algirdas Bartkevičius
Naudojamės Dirba.lt portalo skelbimo talpinimo ir atrankų paslaugomis jau nebe pirmi metai. Kai mūsų autoservisui iškyla darbuotojų poreikis, visada šį darbą patikime Dirba.lt kolektyvui. Lankstumas, greita orientacija ir patikimumas - tai, ką gauname dirbdami su šia personalo paieškos ir atrankų įmone. Džiaugiamės, kad Dirba.lt pateisina visus mūsų lūkesčius.
Naujausi CV
Moteris

Darbuotoja

44 m., Vilnius
Vilnius
Prieš 1 d.