Raskite motyvuotą ir tinkamą darbuotoją jau dabar

Susiraskite darbuotoją savarankiškai
Paskelbkite darbo skelbimą ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Rekomenduojame ne tik aktyvuoti skelbimą, tačiau jį ir iškelti - taip sulauksite ženkliai daugiau susidomėjimo ir kandidatų.
Patikėkite paiešką mūsų specialistams
Jeigu neturite laiko ieškoti darbuotojo patys arba savarankiškos paieškos užtruko labai ilgai, rekomenduojame užsakyti personalo atranką. Mūsų specialistai suras Jums tinkamą darbuotoją pagal Jūsų reikalavimus!
Didžiuojamės dirbdami su daugeliu Lietuvos ir užsienio įmonėmis
Dirba.lt partneriai
Gražūs žodžiai apie mus
UAB "Sveika statyba" vadovas Arminas Radžius
„Kreipėmės į personalo paieškos ir atrankos įmonę Dirba.lt tuomet, kai besiplečiant įmonės veikloms skubiai prireikė pardavimų vadybininkų. Esame patenkinti atrankos rezultatais. Visos atrankos metu buvome nuolat informuojami apie atrankos eigą, potencialius kandidatus, tinkamiausi kandidatai buvo vertinami asmeninių savybių testais, buvo pateiktos jų charakteristikos, kas labai palengvino sprendimo priėmimą pasirenkant tinkamiausią kandidatą. Mums nereikėjo niekuo rūpintis, tik sutartą laiką atvykti į įmonę ir susitiktu su atrinktais potencialiais kandidatais ir nuspręsti, kuris mums tinka labiausiai. Labai patogu susitikimus vykdyti įmonės konferencijų salėse, ypač kai dėl konfidencialumo ar kitų priežasčių, negalime priimti kandidatų pas save. Būtinai kreipsimės vėl, kai prireiks ir kitų sričių darbuotojų"
UAB Liganda personalo skyrius
Dėkojame portalui Dirba.lt už efektyvų ir profesionalų darbą ieškant ir atrenkant įmonei reikalingus specialistus. Jūs labai greitai išsprendžiate mūsų problemas. Dėkui.
Heisterkamp Transport Latvia Ltd. Daiga Rone, HR Manager
Ltd. "Heisterkamp Transport Latvia" has developed successful cooperation with Lithuanian career portal Dirba.lt. Interest, professionalism and adaptation needs of the company - they could be the key words that describe Dirba.lt team.
Dirba.lt personnel project manager Karolina Venslauskienė was very open to our needs and the flexibility to react to changes in requirements during our collaboration. In the future, if necessary, we choose to cooperate with Dirba.lt
Autoserviso R2L direktorius, Algirdas Bartkevičius
Naudojamės Dirba.lt portalo skelbimo talpinimo ir atrankų paslaugomis jau nebe pirmi metai. Kai mūsų autoservisui iškyla darbuotojų poreikis, visada šį darbą patikime Dirba.lt kolektyvui. Lankstumas, greita orientacija ir patikimumas - tai, ką gauname dirbdami su šia personalo paieškos ir atrankų įmone. Džiaugiamės, kad Dirba.lt pateisina visus mūsų lūkesčius.
Naujausi CV
Aliona Narbutienė

Aliona Narbutienė

38 m., Vilnius
Esu imli naujovėms, greitai mokausi. Dirbant stengiuosi susikoncentruoti į atliekamą darbą, jo detales. Paskirtą užduotį atlieku kruopščiai ir atsakingai. Moku dirbti ir savarankiškai, ir komandoje.
Prieš 2 val.
Ruslan Papšel

Ruslan Papšel

19 m., Visaginas
Aš Ruslanas, man 19 metu, užbaigiau mokiis i suvirintojo. Ieškau darbo arba suvirintojas arba slesorius.Viska darau, ir kitiems padiedu ir galiu žoles pjausti ir galiu dirbti su mediena.
Prieš 2 val.
Gintaras Raulinaitis

Gintaras Raulinaitis

61 m., Vilnius
Ieškau auklytes padėjėjo pareigų vaikų darželyje! Esu prižiūrėjęs brolio anūkėlę Ramintą, todėl turiu bendravimo įgūdžius!! Esu darbštus ir rūpestingas!!! Mano telefonas: 8-602-45-490!!!
Prieš 3 val.
Monika Grybauskaitė

Monika Grybauskaitė

21 m., Kaunas
Ieškau darbo 0,25 ar 0,5 etatu, geriausiai po pietų, galima diskutuoti. Esu organizuota, savarankiška, sąžininga bei pareiginga darbuotoja. Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis.Moku dirbti tiek komandoje, tiek individualiai.
Prieš 16 val.
Lukas Kirjanovas

Lukas Kirjanovas

Panevėžys
Esu kūrybingas, komunikabilus, kruopštus, dėmesingas kiekvienai detalei, darbštus, gebantis kritiškai mąstyti. Moku dirbti tiek individualiai bei grupėje. Nevengiu iššūkių, atvirkščiai - juos dievinu. Į darbą žiūriu labai rimtai, mėgstu atlikti viską iki galo, 110% bei kokybiškai.
Prieš 17 val.
Vesta Genevičiūtė

Vesta Genevičiūtė

Vilnius
Esu imli naujovėms, greitai mokausi. Dirbant stengiuosi susikoncentruoti į atliekamą darbą, jo detales. Paskirtą užduotį atlieku kruopščiai ir atsakingai. Moku dirbti ir savarankiškai, ir komandoje. Ieškau darbo pagal specialybę, t.y. dietetikos srityje. Šiuo metu darbo patirties neturiu, tačiau atlikusi profesinės veiklos praktikas įgyjau dietinio gydymo, valgiaraščių rengimo, maitinimo(-si) priežiūros žinių ir įgūdžių.
Prieš 7 val.