Raskite motyvuotą ir tinkamą darbuotoją jau dabar

Susiraskite darbuotoją savarankiškai
Paskelbkite darbo skelbimą ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Rekomenduojame ne tik aktyvuoti skelbimą, tačiau jį ir iškelti - taip sulauksite ženkliai daugiau susidomėjimo ir kandidatų.
Patikėkite paiešką mūsų specialistams
Jeigu neturite laiko ieškoti darbuotojo patys arba savarankiškos paieškos užtruko labai ilgai, rekomenduojame užsakyti personalo atranką. Mūsų specialistai suras Jums tinkamą darbuotoją pagal Jūsų reikalavimus!
Didžiuojamės dirbdami su daugeliu Lietuvos ir užsienio įmonėmis
Dirba.lt partneriai
Gražūs žodžiai apie mus
UAB "Sveika statyba" vadovas Arminas Radžius
„Kreipėmės į personalo paieškos ir atrankos įmonę Dirba.lt tuomet, kai besiplečiant įmonės veikloms skubiai prireikė pardavimų vadybininkų. Esame patenkinti atrankos rezultatais. Visos atrankos metu buvome nuolat informuojami apie atrankos eigą, potencialius kandidatus, tinkamiausi kandidatai buvo vertinami asmeninių savybių testais, buvo pateiktos jų charakteristikos, kas labai palengvino sprendimo priėmimą pasirenkant tinkamiausią kandidatą. Mums nereikėjo niekuo rūpintis, tik sutartą laiką atvykti į įmonę ir susitiktu su atrinktais potencialiais kandidatais ir nuspręsti, kuris mums tinka labiausiai. Labai patogu susitikimus vykdyti įmonės konferencijų salėse, ypač kai dėl konfidencialumo ar kitų priežasčių, negalime priimti kandidatų pas save. Būtinai kreipsimės vėl, kai prireiks ir kitų sričių darbuotojų"
UAB Liganda personalo skyrius
Dėkojame portalui Dirba.lt už efektyvų ir profesionalų darbą ieškant ir atrenkant įmonei reikalingus specialistus. Jūs labai greitai išsprendžiate mūsų problemas. Dėkui.
Heisterkamp Transport Latvia Ltd. Daiga Rone, HR Manager
Ltd. "Heisterkamp Transport Latvia" has developed successful cooperation with Lithuanian career portal Dirba.lt. Interest, professionalism and adaptation needs of the company - they could be the key words that describe Dirba.lt team.
Dirba.lt personnel project manager Karolina Venslauskienė was very open to our needs and the flexibility to react to changes in requirements during our collaboration. In the future, if necessary, we choose to cooperate with Dirba.lt
Autoserviso R2L direktorius, Algirdas Bartkevičius
Naudojamės Dirba.lt portalo skelbimo talpinimo ir atrankų paslaugomis jau nebe pirmi metai. Kai mūsų autoservisui iškyla darbuotojų poreikis, visada šį darbą patikime Dirba.lt kolektyvui. Lankstumas, greita orientacija ir patikimumas - tai, ką gauname dirbdami su šia personalo paieškos ir atrankų įmone. Džiaugiamės, kad Dirba.lt pateisina visus mūsų lūkesčius.
Naujausi CV
Laura Nešukaitienė

Laura Nešukaitienė

23 m., Vilkaviškis
Esu baigus LSMU Kineziterapijos bakalaurą ir šiuo metu studijuoju Sveikatos priežiūros vadybos magistrą. Tikiuosi rasti darbą pagal savo specialybę. Greitai prisitaikau prie aplinkos, sutariu su kolektyvu. Esu komunikabili.
Prieš 4 val.
Maksim Vitol

Maksim Vitol

33 m., Norvegija
Esu komunikabilus ir savarankiskas. Turiu nemazai patirties statybos sektoriuje. Ieskau vidaus apdailos ar logistikos ir gamybos sektoriuje.
Prieš 6 val.
Jevgenij Diadul

Jevgenij Diadul

31 m., Norvegija
Statibos darbai. Vidaus apdaila. Nerukantis negeriantis virukas jeskau darbo.galiu pradeti dibti iskart
Prieš 6 val.
Karolina Krivičiūtė

Karolina Krivičiūtė

25 m., Vilnius
Esu baigusi studijas Vilniaus Universitete, turiu Biologijos specialybės bakalauro diplomą. Studijų metu įgyjau daug ir įvairių žinių, kurios manau paverstų dirbant su gyvūnais. Esu išklausiusi ir atsiskaičiusi kursą apie aukštesniuosius stuburinius,žmogaus ir gyvūnų fiziologiją, mikrobiologija, citologija ir pan. Moku dirbti su mikroskopu, nebijau nei kraują, nei adatų, nei sunkaus darbo. Labai greitai mokausi ir visada atlieku man paskirtus darbus, turiu patirties dirbant komandoje. Jau beveik tris metus visą savo laisvą laiką skiriu savanorystei vienoje iš Vilniaus prieglaudų. Užsiimu laikina globa, priglaudžiu visai mažus kačiukus likusius be mamos arba rastus sergančius, todėl asmeniškai esu susidūrusi su dauguma kačių virusinių ligų.
Prieš 1 d.
Karina Krupadiorova

Karina Krupadiorova

23 m., Klaipėda
Ieškau barmenės-padavėjos darbo, Turiu aptarnavimo patirties 4 metai Dirbau restopub'e Coco, tekilos namuose Fax ir pub'e Central Pub
Prieš 1 d.
Jūratė Budrė

Jūratė Budrė

34 m., Mažeikiai
Laba diena, rašau Jums, norėdama palikti savo asmeninius duomenis, tikėdamasi, kad Jus man galėsite pasiūlyti darbo savo įmonėje. Mane iš tikrųjų sudomintų, bet kokia darbo pozicija, nes tai būtų galimybė pradėti dirbti Jūsų įmonėje ir pritaikyti mano žinias bei įgytą darbinę patirtį, įgyvendinant Jūsų įmonės tikslus. O dabar trumpai apie save. Savo karjerą pradėjau nuo inžinierės kokybei pareigų UAB „OKZ HOLDING Baltija“. Tarp įvairių kasdieninių darbų, užsitarnavau tiesioginio vadovo palankumą ir gerą nuomonę apie mane, nes siūliau ir kartu įgyvendinom naujas idėjas, kurios pagerino mūsų visų kolegų komandinį darbą minėtoje įmonėje. Ten pradirbau 4 metus. Kitokios darbo patirties įgijau UAB „Kosmitas“ įmonėje, teikiančioje pardavimo paslaugas, susijusias su higienos ir kosmetikos prekėmis. Taip pat, įdomios darbo patirties įgijau įmonėje UAB „DPD Lietuva“. Joje dirbau klientų aptarnavimo skyriuje ir puikiai sulaukiau buvusių vadovų rekomendacijas ateičiai. Dar dirbau inžiniere – technologe UAB „Rudesta“. Buvau atsakinga už gaunamų dokumentų registravimą ir paskirstymą, medžiagų poreikio skaičiavimą ir nustatymą bei jų įvykdymo kontrolę, už darbuotojų kvalifikacijos dokumentų kontrolę bei instruktavo žurnalo pildymą ir pan. Panašų darbą atlikau ir įmonėje UAB "Dakmeta", ten įgijau suvirinimo darbų koordinatoriaus pažymėjimą. Dar laikinai teko padirbti įmonėje UAB "Taumona" vadybininko pareigomis. Mano darbinė patirtis pradedant įgyvendinti naujus ir skirtingus projektus leidžia pasitikėti savo jėgomis, toliau domėtis ir siekti rezultatų skirtingose darbo srityse. Tad neabejoju, kad mano žinios, įgūdžiai, praktinė patirtis bei asmeninės savybės, tokios kaip kruopštumas, atsakingumas, iniciatyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas greitai įsisavinti žinias, gali būti sėkmingai panaudotos Jūsų kompanijoje siekiant jos įgyvendinimo tikslų. Iš anksto dėkoju jei susidomėsite mano motyvaciniu bei CV. Ir žinoma aš maloniai lauksiu tikėdamasi Jūsų atsakymo ar skambučio, o gal ir susitikimo Jums patogiu metu. Pagarbiai, Jūratė Budrė
Prieš 1 d.