Raskite motyvuotą ir tinkamą darbuotoją jau dabar

Susiraskite darbuotoją savarankiškai
Paskelbkite darbo skelbimą ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Rekomenduojame ne tik aktyvuoti skelbimą, tačiau jį ir iškelti - taip sulauksite ženkliai daugiau susidomėjimo ir kandidatų.
Patikėkite paiešką mūsų specialistams
Jeigu neturite laiko ieškoti darbuotojo patys arba savarankiškos paieškos užtruko labai ilgai, rekomenduojame užsakyti personalo atranką. Mūsų specialistai suras Jums tinkamą darbuotoją pagal Jūsų reikalavimus!
Didžiuojamės dirbdami su daugeliu Lietuvos ir užsienio įmonėmis
Dirba.lt partneriai
Gražūs žodžiai apie mus
UAB "Sveika statyba" vadovas Arminas Radžius
„Kreipėmės į personalo paieškos ir atrankos įmonę Dirba.lt tuomet, kai besiplečiant įmonės veikloms skubiai prireikė pardavimų vadybininkų. Esame patenkinti atrankos rezultatais. Visos atrankos metu buvome nuolat informuojami apie atrankos eigą, potencialius kandidatus, tinkamiausi kandidatai buvo vertinami asmeninių savybių testais, buvo pateiktos jų charakteristikos, kas labai palengvino sprendimo priėmimą pasirenkant tinkamiausią kandidatą. Mums nereikėjo niekuo rūpintis, tik sutartą laiką atvykti į įmonę ir susitiktu su atrinktais potencialiais kandidatais ir nuspręsti, kuris mums tinka labiausiai. Labai patogu susitikimus vykdyti įmonės konferencijų salėse, ypač kai dėl konfidencialumo ar kitų priežasčių, negalime priimti kandidatų pas save. Būtinai kreipsimės vėl, kai prireiks ir kitų sričių darbuotojų"
UAB Liganda personalo skyrius
Dėkojame portalui Dirba.lt už efektyvų ir profesionalų darbą ieškant ir atrenkant įmonei reikalingus specialistus. Jūs labai greitai išsprendžiate mūsų problemas. Dėkui.
Heisterkamp Transport Latvia Ltd. Daiga Rone, HR Manager
Ltd. "Heisterkamp Transport Latvia" has developed successful cooperation with Lithuanian career portal Dirba.lt. Interest, professionalism and adaptation needs of the company - they could be the key words that describe Dirba.lt team.
Dirba.lt personnel project manager Karolina Venslauskienė was very open to our needs and the flexibility to react to changes in requirements during our collaboration. In the future, if necessary, we choose to cooperate with Dirba.lt
Autoserviso R2L direktorius, Algirdas Bartkevičius
Naudojamės Dirba.lt portalo skelbimo talpinimo ir atrankų paslaugomis jau nebe pirmi metai. Kai mūsų autoservisui iškyla darbuotojų poreikis, visada šį darbą patikime Dirba.lt kolektyvui. Lankstumas, greita orientacija ir patikimumas - tai, ką gauname dirbdami su šia personalo paieškos ir atrankų įmone. Džiaugiamės, kad Dirba.lt pateisina visus mūsų lūkesčius.
Naujausi CV
Stanislavas Zamara

Stanislavas Zamara

59 m., Lentvaris
Sveiki,esu be žalingų įpročių, ieškau pastovaus darbo, kur galėčiau save realizuoti visapusiškai, esu ne jaunas bet patyręs visose darbo srityse. Niekada barbo neieškojau nes 34metus dirbau toje pačioje įmonėje, kadangi įmonėj vyksta reorganizacija netekau darbo. Jeigu kas susidomėjote lauksiu Jūsų pasiūlymų. Ačiū.
Prieš 1 val.
Inga Lekavičiūtė

Inga Lekavičiūtė

27 m., Kaunas
Esu imli naujovėms,norinti dirbti, darbšti , prisitaikanti prie reikiamos situacijos, bei visada su gerais norais ir manau kad viskas yra išmokstama, svarbu geri ketinimai. Daugiausiai laiko esu pradirbusi pamainos vadybininkė - padavėja. Darbas su R- keeper ir Presta programomis, prekių užsakymas ir pajamavimas sąskaitų, taip pat bendravimas su klientais.
Prieš 3 val.
Gintaras Cirtautas

Gintaras Cirtautas

37 m., Gargždai
Ieškau suvirintojo (suvirintojo-montuotojo) darbo. Patirtis 15 metų užsienio šalyse, Norvegija, Švedija, Anglija, Airija. Esu dirbes laivų statykluose, konteinerių gamyba, perdirbimas I spec. paskirtį, statybuose, tureklai, laiptai, tvoros. Lietuvoje esu dirbęs Baltijos laivų statykloje stapelis, konteinerių gamyboje. Laisvai kalbu Angliškai, rusiškai, susikalbu lenkiškai. Virinu su pusautomačiu, elektrodais, tigu.
Prieš 1 d.
Ernest Molis

Ernest Molis

19 m., Vilnius
Sveiki, esu jaunas, motyvuotas, darbštus, gabus, atsakingas žmogus. Nuo mažens dirbau pas tėva įmonėje, ten atlikdavau daug darbų, tokiu kaip: langų montavimas, darbas su mediena, darbas su skarda, betonavimas ir daug kitų darbų. Greit mokausi taigi problėmų nekiltų tikrai. Galiu dirbti kiekvieną dieną ar tai savaitgaliais ar tai d.d. vasarą dirbau UAB Stebule. Turiu 2 darbo rekomandcijas iš darbdavių. Tikrai nepasigailėtumete paėmę mane į darbą. Turiu B ir TR1 vairavimo kategor.
Prieš 1 d.
Romas Urbanovičius

Romas Urbanovičius

27 m., Vilnius
Jaunas vaikinas ieško nuolatinio darbo, pilnai darbo dienai. Pageidautinas darbo laikas nuo 8h ryto. 1...... Linu perdirbimo linijos operatorius apie 2 metai. 2..... Ritualines paslaugos. 3..... Uab Lietpak tarpinio dazu sandelio operatorius. 4..... Esu dirbes apsaugos darbuotoju. 5..... Medzio apdirbimo ceche
Prieš 1 d.
Jolanta Masėnienė

Jolanta Masėnienė

52 m., Panevėžys
Universitetinis išsilavinimas, 23-jų metų nepertraukiamo vyr.finansininko pareigose stažas - gamybinėje, prekybos, paslaugų, transportavimo srityse. Pilnas kompiuterinis raštingumas, buhalterinės ir valstybinių institucijų programų valdymas. Apskaita nuo pirminių dokumentų iki pilnos finansinės atskaitomybės sudarymo. Personalas, darbo kodeksas, aplinkosauga. Žinias tobulinu seminaruose, skaitau naujienas internete.Nuosavas automobilis.
Prieš 1 d.