Personalo atrankos

Personalo atrankos

Personalo atranka tai labai naudinga paslauga įmonėms, kurios ieško kvalifikuotų darbuotojų. Turime didelę patirtį, sėkmingai bendradarbiaujame tiek su didelėmis, tiek su mažomis įvairaus profilio įmonėmis. Esame tikri, kad mūsų personalo atrankų ir surastų darbuotojų dėka galėsite plėtoti savo verslą dar efektyviau.

Priklausomai nuo atrankos sudėtingumo, esame paruošę tris personalo atrankos tipus: pilna atranka, dalinė atranka, 4 kandidatų paketas.

Mūsų parengti personalo atrankos tipai gali būti pasirenkami, priklausomai nuo profesijos specifikos, darbuotojų kaitos indekso bei daug kitų faktorių. Žemiau trumpai keliais sakiniais apibūdinsime kiekvieną iš mūsų siūlomų personalo atrankos tipų:

  • Pilna atranka. Šis atrankos tipas yra naudingas tuomet, kai įmonė nori pasirinkti labai tiksliai ir turėti 3 mėn. kandidato išdirbimo garantiją. Atlikdami pilną atranką taikome išskirtines metodikas, jeigu pozicija to reikalauja, atliekame psichologinius, motyvacinius kandidatų testus. Tad darbdaviui į galutinį darbo pokalbį yra pristatomi tik atitinkantys reikalavimus kandidatai.
  • Dalinė atranka. Dalinę atranką mes dar vadiname „atranka iki įdarbinimo”. Ši atranka yra pigesnė už pilną atranką, tačiau rezultatas yra tas pats - dirbame tol, kol įdarbiname. Tiesa, šiam atrankos tipui nesuteikiame laikotarpio išdirbimo garantijos.
  • 4 kandidatų paketas. Šis unikalus atrankos tipas yra pigiausias, tačiau taip pat labai naudingas įmonėms. Šios atrankos rezultatas yra tas, kad mes pateikiame 4 kandidatų CV, kurie atitinka darbdavio keltus reikalavimus, o darbdavys pats savarankiškai organizuojasi darbo pokalbius ir sprendžia, kuris darbuotojas yra tinkamiausias. Žinoma, kad pateikti kandidatai prieš tai būna supažindinti su būsima darbo vieta ir sutinka atvykti į darbo pokalbį.