4 kandidatų paketas

Kandidatų paketas

4 kandidatų paketas - tai unikalus Dirba.lt personalo atrankų įmonės darbuotojų paieškos bei atrankos būdas, kuomet surandame 4 tinkamiausius kandidatus, atitinkančius visus įmonės keliamus reikalavimus. Labiausiai šis atrankos metodas tinka ieškant žemos kvalifikacijos ar nekvalifikuotų darbuotojų.

Koks mūsų tikslas?

Daugelis darbininkiškų profesijų atstovų pasižymi mažesne motyvacija darbui bei atsakomybės stoka, tai sukelia didelių nepatogumų įmonėms, kadangi dėl šių priežasčių sumažėja atliekamo darbo kokybė ir našumas. Mūsų tikslas - rasti motyvuotą darbuotoją, kuris išmano savo amatą, yra patikimas ir pasižymi atsakomybės jausmu.

Kaip vyksta atranka?

Personalo atrankos schema

Detaliai apie personalo atrankos žingsnius:

  • Darbo skelbimo paruošimas ir talpinimas Dirba.lt ir kituose įmonės partnerių portaluose;
  • Kandidatų paieška įvairiose duomenų bazėse bei pasitelkiant kitus tiesioginių ryšių metodus;
  • Susidomėjusių kandidatų CV vertinimas ir rūšiavimas;
  • Pokalbis su tinkamiausiais kandidatais telefonu;
  • Pateikiame 4 kandidatus, kurie atitinka Jūsų keliamus reikalavimus (įdarbinimo garantija neteikiama).

Kam ir kodėl verta rinktis šią atranką?

Kam skirta?

Įmonei, kurios tikslas yra greita atranka už mažiausius kaštus;

Įmonei, kuri neturi galimybės skirti laiko kandidatų CV filtravimui ir atsiliepinėjimui telefonu;

Įmonei reikalingi paslaugų sferos, specifinių sričių įvairių kvalifikacijų darbuotojai;

Įmonei, kurioje vyrauja dažna darbuotojų kaita ar siūlomos komplikuotos darbo sąlygos.

Įmonei, kuri ieško darbuotojo pagal konkrečiai apibrėžtus reikalavimus.

Kodėl verta?

Tai nebrangus, tačiau efektyvus darbuotojų paieškos būdas, kuomet įmonei tereikia išsirinkti geriausią iš 4 pateiktų tinkamų kandidatų;

Mūsų atrankų specialistai atliks visą „juodą” darbą už Jus t.y. ieškos tinkamų kandidatų įvairiose duomenų bazėse, atsiliepinės į interesantų skambučius, bei peržiūrės šimtus susidomėjusių kandidatų CV tam, kad pateiktų Jums 4 geriausius.

Dirba.lt personalo atrankų įmonė taip pat turi sėkmingai veikiantį darbo ir skelbimų portalą, kuriame nuo 2008 metų yra sukaupta didelė žemos kvalifikacijos ar nekvalifikuotų darbotojų duomenų bazė. Turime efektyvų įrankį vykdant tokio pobūdžio atrankas.

Padėjome surasti darbuotojus daugeliui įmonių
Rekomendacijos
UAB "Sveika statyba" vadovas Arminas Radžius
„Kreipėmės į personalo paieškos ir atrankos įmonę Dirba.lt tuomet, kai besiplečiant įmonės veikloms skubiai prireikė pardavimų vadybininkų. Esame patenkinti atrankos rezultatais. Visos atrankos metu buvome nuolat informuojami apie atrankos eigą, potencialius kandidatus, tinkamiausi kandidatai buvo vertinami asmeninių savybių testais, buvo pateiktos jų charakteristikos, kas labai palengvino sprendimo priėmimą pasirenkant tinkamiausią kandidatą. Mums nereikėjo niekuo rūpintis, tik sutartą laiką atvykti į įmonę ir susitiktu su atrinktais potencialiais kandidatais ir nuspręsti, kuris mums tinka labiausiai. Labai patogu susitikimus vykdyti įmonės konferencijų salėse, ypač kai dėl konfidencialumo ar kitų priežasčių, negalime priimti kandidatų pas save. Būtinai kreipsimės vėl, kai prireiks ir kitų sričių darbuotojų"
UAB Liganda personalo skyrius
Dėkojame portalui Dirba.lt už efektyvų ir profesionalų darbą ieškant ir atrenkant įmonei reikalingus specialistus. Jūs labai greitai išsprendžiate mūsų problemas. Dėkui.
Heisterkamp Transport Latvia Ltd. Daiga Rone, HR Manager
Ltd. "Heisterkamp Transport Latvia" has developed successful cooperation with Lithuanian career portal Dirba.lt. Interest, professionalism and adaptation needs of the company - they could be the key words that describe Dirba.lt team.
Dirba.lt personnel project manager Karolina Venslauskienė was very open to our needs and the flexibility to react to changes in requirements during our collaboration. In the future, if necessary, we choose to cooperate with Dirba.lt
Autoserviso R2L direktorius, Algirdas Bartkevičius
Naudojamės Dirba.lt portalo skelbimo talpinimo ir atrankų paslaugomis jau nebe pirmi metai. Kai mūsų autoservisui iškyla darbuotojų poreikis, visada šį darbą patikime Dirba.lt kolektyvui. Lankstumas, greita orientacija ir patikimumas - tai, ką gauname dirbdami su šia personalo paieškos ir atrankų įmone. Džiaugiamės, kad Dirba.lt pateisina visus mūsų lūkesčius.