Naudojimosi taisyklės

Bendra dalis

Dirba.lt yra darbdavių skelbimų bei darbuotojų skelbimų ir CV talpinimo, saugojimo ir paieškos sistema, kurioje skelbimus gali patalpinti ir peržiūrėti bet kuris panorėjęs vartotojas, laikydamasis Dirba.lt naudojimo taisyklių. Portalo Dirba.lt vartotojas yra asmuo, patalpinęs ar norintis peržiūrėti Skelbimą ar CV svetainėje. Vartotojas išreiškia savo sutikimą su Dirba.lt veiklos taisyklėmis ir įsipareigojimą jų laikytis. Asmenys nesutinkantys bent su viena taisyklių sąlyga, neturi teisės naudotis Dirba.lt teikiamomis paslaugomis.

Naudojimo sąlygos - darbdaviams

 • Dirba.lt duomenų bazėje, darbdaviams, galima patalpinti tik vieną darbo skelbimą vienai darbo pozicijai, bet vienas darbdavys gali skelbti neribotą skaičių skelbimų, jeigu jie yra skirtingi. Portale negalima skelbti skelbimo, kuriame būtų nurodyta daug siūlomų darbo pozicijų, daugelyje darbo miestų. Darbo skelbimas turi būti vienai darbo pozicijai, viename mieste. Išimtis gali būti daroma tuomet, kai darbo pozicija yra dinamiška bei darbo vieta kintama, nes to reikalauja pati profesija.
 • Kiekvienas darbdavys įvesdamas skelbimą ir nurodydamas savo teisingą el. paštą, automatiškai yra užregistruojamas Dirba.lt portale ir turi teisę bet kada redaguoti, trinti, iškelti skelbimą. Taip pat darbdavys, kuris įvedė skelbimą ir užsiregistravo Dirba.lt portale, gali bet kada išsitrinti savo paskyrą prisijungęs prie savo paskyros arba parašęs prašymą el. paštu info@dirba.lt.
 • Įvesdamas darbo skelbimą, darbdavys garantuoja, kad darbo pasiūlymas yra korektiškas, legalus bei atitinka Lietuvos Respublikos bei Europos sąjungos įstatymus. Už patį skelbimo turinį atsako pats darbdavys, kuris skelbia skelbimą. Darbo skelbimo tekstas turi būti aiškus ir rišlus, lietuviškomis raidėmis, be gramatinių klaidų.
 • Darbo pasiūlymas gali būti iliustruojamas logotipu ir darbo vietos nuotraukomis. Tam, kad potencialiam darbuotojui būtų aiškiau, darbdavys gali (rekomenduojama) įkelti prie skelbimo įmonės logotipą bei papildomai įkelti nuotraukas iš darbo vietų. Draudžiama kelti nuotraukas, kurios pagal nuosavybės teisę Jums nepriklauso ir gali būti pažeistos autorinės teisės.
 • Darbdavys užsiregistruodamas portale sutinka, kad jam gali būti siunčiami aktualūs Dirba.lt naujienlaiškiai su tinkamais kandidatais, aktualiomis darbo naujienomis, įstatymais ir kt. Dirba.lt užtikrina, kad vartotojo duomenys bus naudojami tik susijusiom su darbu, darbo paieška sritimis.
 • Darbo skelbimo kontaktiniai duomenys yra rodomi tik tą laiką, už kurį yra apmokėta. Pasibaigus skelbimo apmokėjimo terminui, skelbime nebėra rodomi kontaktiniai duomenys.
 • Darbdaviams norint paskelbti darbo pasiūlymą portale Dirba.lt, paslaugos yra mokamos. Darbdavys gali rinktis iš įvairiausių Dirba.lt teikiamų paslaugų, su kuriomis galite detaliai susipažinti: darbo skelbimų talpinimo sąlygos, personalo atranka, CV bazės peržiūros paslauga.

Naudojimosi sąlygos - ieškantiems darbo

 • Ieškantieji darbo portale Dirba.lt turi galimybę įvesti skelbimą bei susikurti savo CV (gyvenimo aprašymą). Ieškantysis darbo įvesdamas skelbimą supranta ir sutinka, kad darbdaviai matydami jo duomenis portale Dirba.lt galės su juo susisiekti ir pateikti darbo pasiūlymą.
 • Kiekvienas ieškantysis darbo, kuris susikūrė CV Dirba.lt portale, privalo įvesti savo el. paštą ir jį patvirtinti. Turint aktyvų CV Dirba.lt portale ir esant prisijungus, ieškantysis darbo gali kandidatuoti į darbo pozicijas vieno mygtuko paspaudimu esant konkrečiame darbo pasiūlyme.
 • Įvesdamas CV, ieškantysis darbo sutinka, kad jo įvesti duomenys (pageidaujama pozicija, vardas, pavardė, telefono numeris, el. pastas, gyvenamoji vieta, pageidaujama darbo vieta, gimimo data, nuotrauka, motyvacinis tekstas, darbo patirtis, išsilavinimas, kalbos, kompiuterinis raštingumas, rekomendacijos, papildoma informacija) bus publikuojami Dirba.lt portale tuo tikslu, kad darbdaviai galėtų pasiūlyti darbą. Šie duomenys yra įprasti ir standartiniai ieškant darbuotojų, šie pateikiami duomenys yra reikalingi darbdaviams nusprendžiant ar darbuotojas yra tinkamas dirbti jo įmonėje.
 • Ieškantysis darbo, įvesdamas CV, pilnai supranta ir sutinka, kad jis sulauks darbo pasiūlymų iš Dirba.lt portale besiskelbiančių įmonių, tiek el. paštu, tiek telefonu.
 • Dirba.lt registruotas vartotojas Dirba.lt portale, bet kada gali ištrinti savo CV bei ištrinti savo paskyrą iš Dirba.lt portalo parašęs prašymą el. paštu į info@dirba.lt.
 • CV duomenys portale Dirba.lt bus saugomi 10 metų, nuo paskutinio prisijungimo. Jeigu vartotojas neprisijungs prie Dirba.lt portalo per 10 metų nuo paskutinio prisijungimo - vartotojo CV bus ištrintas.

Pirkimo taisyklės

Dirba.lt portale lankytojai gali apmokėti už papildomas darbo skelbimų populiarinimo paslaugas. Pasirinkus nurodytą skelbimo publikavimo planą ir apmokėjus už jį, pinigai nėra grąžinami. Darbdaviai gali sumokėti už darbo skelbimo iškėlimą ir už CV bazės prieigą, paslaugų kainas ir galimybes rasite čia. Lankytojai už paslaugas gali apmokėti bankiniu pavedimu arba mokėjimo kortele. Už kiekvieną mokėjimą yra išrašomos sąskaitos faktūros, dėl kurių reikia kreiptis el. paštu info@dirba.lt, nurodant savo rekvizitus.

Informacinių laiškų siuntimas

Tiek darbdaviai, tiek ieškantys darbo portale supranta ir sutinka, kad jie užsiregistravo savo noru dėl konkretaus tikslo - viena pusė susirasti darbuotoją, o kita pusė susirasti darbą. Norėdama palengvinti darbo paieškos procesą, Dirba.lt sistema automatiškai siunčia el. laiškus tiek su tinkamais kandidatais, tiek su tinkamais darbo pasiūlymais. Visa nurodyta informacija darbo skelbime ir CV yra reikšminga Dirba.lt sistemos tiksliam darbui. Duomenys yra naudojami pagal specialius algoritmus tam, kad tiek viena, tiek kita pusė susirastų tai ko ieško. Jeigu ieškantysis darbo arba darbdavys susirado tai ko ieškojo, tuomet vartotojas privalo iš savo paskyros ištrinti arba deaktyvuoti patalpintą informaciją.

Veiksmai pažeidus taisykles

Dirba.lt turi teisę ištrinti Skelbimus ir CV iš duomenų bazės, jei jie neatitinka taisyklėse numatytų reikalavimų. Taip pat turi teisę be ispėjimo uždrausti dalyviui, pažeidusiam taisykles, naudotis Dirba.lt teikiamomis paslaugomis.

Atsakomybės apribojimas

Dirba.lt neatsako už nuostolius, kurie gali susidaryti dėl Skelbimuose ar CV rastos informacijos naudojimo. Dirba.lt neatsako už naudotojų skelbimuose publikuojamą informaciją bei jos tematiką. Administracija pasilieka teisę keisti šias taisykle Dirba.lt neatsako dėl galimo veiklos sutrikimo ar dėl nuostolių dalyviams ar tretiesiems asmenims, kilusių dėl techninių sunkumų ar kitokių įvykių, kurių Dirba.lt negali nei kontroliuoti, nei įtakoti ir dėl kurių negali vykdyti Dirba.lt veiklos.

Portalo administratoriai

Dirba.lt portalą administruoja bei personalo atrankas atlieka įmonė UAB „Dirba.lt”.

Privatumo nuostatos (papildyta 2018 03 02)

Nuo 2018 05 25 įsigaliojusiam bendrajam duomenų apsaugos reglamentui, portalas Dirba.lt įsidiegė papildomus žingsnius ir procesus įmonės veikloje tam, kad atitikti ir kuo labiau užtikrinti asmenų privatumą bei duomenų naudojimą. Portale patobulinta naujienlaiškių atsisakymo sistema, patobulinta vartotojo išsitrynimo iš sistemos galimybė. Kaip ir visuomet, Dirba.lt portale vartotojas mato ir žino kokius duomenis pateikė ir kur tie duomenys naudojami - Dirba.lt vartotojų duomenys naudojami tik tam, kad darbdaviai ir darbuotojai surastų vieni kitus.

Dirba.lt vadovaujasi numatytais bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimais ir sutinka, kad asmens duomenys turi būti naudojami tik vartotojui sutikus savo noru. Vartotojas gali savarankiškai išsitrinti savo darbo skelbimą ar CV iš Dirba.lt portalo, taip pat gali paprašyti portalo administracijos tai padaryti už jį.

Taisyklės atnaujintos 2019 07 30.