CV duomenų bazė

Čia rasite gausybę kandidatų CV, kurie ieško darbo ar laukia naujų galimybių ir darbo pasiūlymų. Šis Dirba.lt CV bankas padės Jums susirasti ir išsirinkti darbuotoją atitinkantį Jūsų poreikius. Kiekvieną dieną CV bazė pasipildo daugeliu naujų CV, tad patariame naudoti CV bazės prenumeratą pasirenkant konkrečią darbo sritį ir miestą. Tokiu būdu būsite informuoti apie naujų specialistų registraciją dominančioje srityje ir vietovėje.

CV filtras
×
Ieškoti
Rolandas Nauseda

Rolandas Nauseda iš Klaipėdos

53 metų amžiaus, vyras
Sveiki ieskau vairuotojo darbo. Turiu B,C kategorijas 95 kodas galiojantis. Patirtirtis C kategorija 1metai, B kategorija 30m. Atsakingas ,be zalingu iprociu ,darbstus. Galiu pradet dirbt is karto nes siuo metu ieskau darbo.
Prieš 20 min.
Išsaugoti
Gytis Jakubaitis

Gytis Jakubaitis iš Panevėžio

Vyras
Darbštus, tvarkingas, atsakomybės nebijantis, tvarkingas, komandinis darbas ne bėda.
Prieš 6 val.
Išsaugoti
Alesia Glusakova

Alesia Glusakova iš Klaipėdos

31 metų amžiaus, moteris
Noriu dirbti LR Policijoje, arba Kariuomeneje. Neturiu siose srityse patirties. Taciau manau, jog noro ir uzsispyrimo deka galima visko pasiekti. Esu imli, aktyvi, nebijau sunkumu, greitai mokausi, esu atspari stresinese situacijose, moku dirbti komandoje, megstu issukius, uzsiimu sportu ir sveika gyvensena. Noriu siekti dideliu tikslu, perspektyvioje veikloje su galimybe tobuleti ir siekti karjeros.
Prieš 7 val.
Išsaugoti
Brigita Kroitor

Brigita Kroitor iš Vilniaus

Moteris
Sveiki. Ieškau darbo pusei arba visam etatui.  Esu darbšti, pareiginga, atsakinga, greitai randu bendrą kalbą su žmonėmis, reprezentyvios išvaizdos mergina.  Daug darbo patirties neturiu, nes buvau atsidavus mokslams. Daug patirties turiu dirbant su vaikais, dirbau pardavėja HBH giroje. Turiu B kategoriją, bei nuosava automobilį. Pageidautinas atlyginimas nuo 400e.
Prieš 8 val.
Išsaugoti
Gabrielė Viskontaitė

Gabrielė Viskontaitė iš Vilniaus

18 metų amžiaus, moteris
Ieškau darbo vakarais ir savaitgaliais, darbo patirties neturiu, bet galiu viska greitai išmokti, esu atsakinga, darbšti, greitai susibendrauju su žmonėmis.
Prieš 9 val.
Išsaugoti
Sandra Dzemidaitė

Sandra Dzemidaitė iš Druskininkų

20 metų amžiaus, moteris
Esu dirbusi padavėjos ,barmenės darbą turiu šioje srityje patirties apie du metus,salės darbuotojos,taip pat turiu patirties sandėlyje prie prekių rūšiavimo,surinkimo. Moku dirbti kasos aparatu ,R- keeper. Patinka darbas aptarnavimo srityje,nes mėgstu bendrauti ir esu maloni. Moku sukurti gerą aplinką ne tik klientui, bet ir kolektyvui :)
Prieš 9 val.
Išsaugoti
Monika Veličkienė

Monika Veličkienė iš Radviliškio

26 metų amžiaus, moteris
Esu komunikabili, bendraujanti, stengiuosi atlikti paskirtą darbą. Neturiu praktikos dirbant vadovaujantį darbą, bet greitai susigaudau jame.
Prieš 9 val.
Išsaugoti
Vilma Čepinskienė

Vilma Čepinskienė iš Lietuvos

38 metų amžiaus, moteris
Aukštasis išsilavinimas. Aleksandro Stulginskio universitetas. Bakalauras Verslo vadyba ir administravimas. Magistras Profesijos edukologija. Turiu patirties administravimo, buhalterinės apskaitos, profesinio mokymo organizavimo srityse. Pirmenybę teikiu atsakingumui, kruopštumui ir komunikabilumui.
Prieš 10 val.
Išsaugoti
Irena Rajauskiene

Irena Rajauskiene iš Kauno

69 metų amžiaus, moteris
SVEIKI,ieskau darbo namuose /nes turiu laikina sveikatos negalia ,po avarijos rankos luzio.. Dirbau inzinierium ekonomistu ,meno fotografijos sferoje Vairuoju automobil,megstu bendrautii esu komunikabili.laisvai kalbu rusiskai ..angliskai,dirbu fotosopo programa
Prieš 12 val.
Išsaugoti
Ilona Ilona

Ilona Ilona iš Kauno

54 metų amžiaus, moteris
Tvarkau buhalterinę apskaitą Kaune. Turiu 20m.vyr.buhalterio/finansininko darbo patirtį logistikos/transporto, statybinėje, gamybinėje , prekybinėje ir paslaugų srityse nuo pirminių apskaitos dokumentų iki metinės atskaitomybės ir įmonės ekonominių rodiklių analizės . Teikiu visas reikalingas ataskaitas Sodrai , VMI, statistikos departamentui , bankams ir Registrų centrui. Dirbu su Pragma , Centas , Rivilė buhalterinėmis programomis. Turiu nuosavą licencijuotą buhalterinę programą , automobilį . Priklausomai nuo įmonės apimčių galiu dirbti ir jūsų įmonėje ar savo patalpose Kauno mieste. Atlyginimas sutartinis . Tel. 861349812
Prieš 13 val.
Išsaugoti
Jonas Kartavicius

Jonas Kartavicius iš Klaipėdos

20 metų amžiaus, vyras
Sveiki esu jaunas 21m. vaikinas esu baiges 12klasiu su auto mehaniko specelibe galeciau dirpti pradžoi kaip ir pagalbiniu greitai mokausi Gyvenu klaipedoje ir butu labai gerai dirpti patirties turiu iš mokyklos kurioje igijau specelibe taip pat darbo nebijau esu gana darpštus mandagus bei labai bendraujantis.
Prieš 14 val.
Išsaugoti
Sergej Abramov

Sergej Abramov iš Klaipėdos

34 metų amžiaus, vyras
Jieškau vairuotojo darbą, esu labai patirias vairuotojas su dideliu stažu, Labai gerai šneku anglų ir rusų kalbomis Draugiškas, negerentis ir ne rūkantis jaunas žmogus
Prieš 15 val.
Išsaugoti
Gabija Skersytė

Gabija Skersytė iš Klaipėdos

20 metų amžiaus, moteris
Esu darbšti bei atsakinga, noriai besimokanti naujų dalykų. Šiuo metu studijuoju Socialinių mokslų kolegijoje kosmetologiją, prieš tai dvejus metus mokiausi Vilniuje, Kazimiero Simonavičiaus universitete mados industriją. Mano hobi ir papildomas darbas - vizažai. Mėgstu ir domiuosi grožiu, sveikata. Darbas grožio ar mados srityje man būtų tik malonumas, bet darbo nebijau ir nesidroviu išmėginti save kitur, todėl galėčiau pretenduoti ir į kitokios kategorijos darbo vietas. Idealus varijantas 0,5 etato darbas, bet jei įmanoma darbą derinti su studijom, galėčiau dirbti ir didesniu etatu.
Prieš 16 val.
Išsaugoti
Denis Belov

Denis Belov iš Klaipėdos

20 metų amžiaus, vyras
Esu Denis. Esu iš Klaipėdos. Esu baigęs Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro, vidurinę mokyklą. Labiau domina mane nekvalifikuoti darbai. Patirties neturiu, bet norėčiau ją įgyti. Turiu tik vidurinį išsilavinimą. Manau, mano stipriosios savybės yra tai, kad nerūkau, negeriu, nesikeikiu. Esu sąžiningas.
Prieš 16 val.
Išsaugoti
Artūras Kocius

Artūras Kocius iš Klaipėdos

17 metų amžiaus, vyras
Esu tvarkingas, kruopštus, pareigingas, komunikabilus jaunuolis, mokausi mokykloje. Turiu galimybę dirbti vakarais ir savaitgaliais.
Prieš 16 val.
Išsaugoti
Vladas Rastinis

Vladas Rastinis iš Vilniaus

29 metų amžiaus, vyras
Profesionaliai atlieku visus apdailos darbus,patalpu glaistymas,dazymas,tapetavimas,gipskartono sienu,pertvaru,lubu montavimas,plyteliu klijavimas.Patirtis 12 metu.
Prieš 17 val.
Išsaugoti
Rūta Eitutytė

Rūta Eitutytė iš Palangos

20 metų amžiaus, moteris
Esu 3 kurso studentė, studijuoju turizmo administravimą Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. Domina viešbučių, svečių namų, poilsio namų ir kitų apgyvendinimo įstaigų administravimas, bet taip pat esu pasiruošusi ir kitos srities darbui. Sugebu vidutiniškai susikalbėti rusiškai ir angliškai, dirbant kalbų įgūdžiai vis tobulinami. Turiu patirties priimant klientus, dirbant su apgyvendinimo įstaigomis, iš/registruoti svečius, rašyti sąskaitas, teikti papildomą informaciją klientams. Esu lengvai bendraujanti, komunikabili asmenybė. Dirbdama noriu realizuoti save, atskleisti savo geriausias savybes, siekti tiek savo, tiek įmonės iškeltų tikslų. Atsakomybė – vienas iš pagrindinių prioritetų. Visada stengiuosi man paskirtas užduotis atlikti greitai, kokybiškai ir racionaliai. Dirbant su klientais (turistais) stengiuosi suteikti visą rūpimą jiems informaciją ir pasirūpinti jų gerove viešnagės metu apgyvendinimo įstaigoje. Galiu dirbti vakarinėmis ar naktinėmis pamainomis taip pat savaitgaliais. Darbo patirtis: 2015 06 – 2015 07 Kambarinė Svečių namuose ,, Gluosnis“ 2016 06 – 2016 08 Kambarinė Poilsio namuose ,, Eglių Paunksmė“ 2017 04 – 2017-08 UAB „Iliks“ vadybininkė
Prieš 18 val.
Išsaugoti
Giedre Milieškaitė

Giedre Milieškaitė iš Šiaulių

24 metų amžiaus, moteris
Turiu patirties pardavejos-sales darbuotojos 2 metai,moku dirbti kasos aparatu,laisvai bendrauti su žmonemis,suteikti jiems reikiamą informaciją.
Prieš 18 val.
Išsaugoti
Edgaras Stelmokas

Edgaras Stelmokas iš Kauno

22 metų amžiaus, vyras
Ieskau pagalbinio darbo kaune gali buti ir trumpalaikis fizinio darbo nebijau pageidautina kad atlyginimas butu mokamas kas savaite numeris 863075695
Prieš 18 val.
Išsaugoti
Laurita Jokubauskaitė

Laurita Jokubauskaitė iš Šiaulių

23 metų amžiaus, moteris
Sveiki, esu baigusi virėjos specialybę, taip pat turiu patirties šioje srityje. Esu atsakinga, patikima, darbšti bei puikiai sugebu susitvarkyti su man pavestomis užduotimis.
Prieš 19 val.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Pasirinkite darbo vietą