CV duomenų bazė

Čia rasite gausybę kandidatų CV, kurie ieško darbo ar laukia naujų galimybių ir darbo pasiūlymų. Šis Dirba.lt CV bankas padės Jums susirasti ir išsirinkti darbuotoją atitinkantį Jūsų poreikius. Kiekvieną dieną CV bazė pasipildo daugeliu naujų CV, tad patariame naudoti CV bazės prenumeratą pasirenkant konkrečią darbo sritį ir miestą. Tokiu būdu būsite informuoti apie naujų specialistų registraciją dominančioje srityje ir vietovėje.

CV filtras
×
Ieškoti
Audrius Gureckis

Audrius Gureckis iš Šiaulių

28 metų amžiaus, vyras
Atsakingas , paregingas ,darbštus, galiu dirbti komandinį darbą, greit mokiausi naujų dalykų susijusių su darbu.
Prieš 2 min.
Išsaugoti
Aistė Andruškaitė

Aistė Andruškaitė iš Telšių

16 metų amžiaus, moteris
Esu labai draugiška ,maloni, linksma mergina, moku bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis. Labiausiai domina kambarinės, indu plovėjos darbas, bet galiu dirbti ir kitka :)
Prieš 28 min.
Išsaugoti
Inga Šiaudinienė

Inga Šiaudinienė iš Trakų

38 metų amžiaus, moteris
Šiuo metu ieškau kito arba papildomo darbo teisės ar personalo administravimo srityse, kur galėčiau panaudoti turimas žinias ir patirtį bei įgyti naujos ar kitokios patirties. Save pristatydama galiu trumpai pasakyti, kad turiu daugiau nei 10 metų teisinio darbo stažo įvairiose teisinėse srityse. Dirbdama įvairiose įstaigose ir įvairios pareigose įgijau patirties valdant ir administruojant personalą, nagrinėjant skundus, nagrinėjant ir rengiant įvairius teisinius dokumentus, vidaus tvarką ir darbo organizavimą reglamentuojančius teisės aktus, taisykles, sutartis, teikiant išvadas dėl parengtų teisės aktų ir sutarčių, taip pat įgijau atstovavimo patirties teismuose, Vyriausiojoje administracinių ginčų komisijoje ir kitose institucijose bei ES projekto administravimo patirties ir kt. Šią patirtį galiu perduoti kitoms įstaigoms, įmonėms. Savo darbe esu savarankiška, darbšti, kruopšti, mėgstu tvarką ir tikslumą, turiu savo nuomonę ir požiūrį, lengvai priimu ir įsisavinu naujoves, lengvai persiorientuoju ir prisitaikau pasikeitus darbo sąlygoms, galiu dirbti tiek viena, tiek komandoje. Visada susikoncentruoju rimtam darbui, esu pastabi ir reikli, lengvai bendrauju tiek su kolegomis, tiek su interesantais. Nuolat siekiu tobulėti. Ieškau įdomaus ir nenuobodaus bei teisingai apmokamo darbo. Neabejoju, kad mano žinios, įgūdžiai, praktinė patirtis bei asmeninės savybės gali būti sėkmingai panaudotos Jūsų įstaigoje/įmonėje siekiant jos tikslų įgyvendinimo. Be to, manau, kad žmogus save atskleisti ir parodyti gali ne žodžiais, o savo darbais. Tikiuosi, kad mano kandidatūra Jus sudomino.
Prieš 56 min.
Išsaugoti
Gintarė Grigaliūnaitė

Gintarė Grigaliūnaitė iš Vilniaus

24 metų amžiaus, moteris
Ieškau pardavėjos - konsultantės darbo. Esu kūrybinga, kruopšti ir atsakinga. Pasižymiu užsispyrimu pasiekti savo tikslus, gebėjimu mokytis ir tobulėti su kiekviena diena. Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis
Prieš 1 val.
Išsaugoti
Virmantas Kostkevičius

Virmantas Kostkevičius iš Marijampolės

46 metų amžiaus, vyras
Sveiki, esu elektro krautuvo mokinys. Turiu pažymėjimą. Ir ieškau darbo. Žalingų įpročių neturiu. į darbą žiūriu atsakingai bei pareigingai. Turiu 3 vaikus. Man 46 metai. Gyvenu Gižuose. Būtų gerai, kad darbas būtų su pastoviu bei patogiu grafiku. Norėčiau gauti darbo atlyginimą nuo 500 eurų. Mokėjimo diena būtų pastovi. Laukiu jūsų skambučių ir pasiūlymų.
Prieš 1 val.
Išsaugoti
Rima Zabielaitė

Rima Zabielaitė iš Anykščių

35 metų amžiaus, moteris
Kalbos Lietuviu kalba, rusu suprantu ,anglu pagrindai Asmeninės savybės Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą. . Mielai atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Moku dirbti ir komandoje, ir individualiai. Nuoširdumas, pareigingumas, tvarkingumas, sąžiningumas, kūrybiškumas. Norimos pareigos Norėčiau dirbti virėjos padejeja . Neatsisakyčiau ir kitu darbu ,( valyti patalpas ,prekiauti produktais ar būti pagalbine darbininke
Prieš 1 val.
Išsaugoti
Liucija Tamulytė

Liucija Tamulytė iš Kauno

27 metų amžiaus, moteris
Sveiki, esu komunikabili, kūrybiška mergina ieškanti patrauklaus ir įdomaus darbo. Jei pasirinksite mane, turėsite šiltą, empatišką žmogų šalia, kuris visada galės pagelbėti bendraujant su klientais ar personalu. Taip pat gebu įkvėpti žmones pozityvumu, tad darbo aplinka (su manimi) bus kur kas malonesnė. Nesu linkusi bergždžiai šnekėti, tad darbo valandos bus praleistos turiningai dirbant. Jei sudominau, rašykit, ir iškart imsim darbuotis :)
Prieš 1 val.
Išsaugoti
Mantas Vdmantas

Mantas Vdmantas iš Klaipėdos

Vyras
TURIU B C D E BE CE DE D1 D1E KRANISTO MNPLTORIUS FISKARAS KRAUTUVAI TRAKTORIAUS APSAUGININKO PAŽYMĖJIMAI IR PATIRTIS.DAR GALĖČIAU NESUDĖTINGUS ŠALTKALVIO,STALIAUS,SANTEHNIKO,IR KITUS ŪKVEDŽIO DARBUS.GALĖČIAU VAIRUOTOJO,TIEKĖJIO,NESUDĖTINGUS ŠALTKALVIO,NUVAIRUOTI VILKIKĄ I SERVISĄ AR TEHNINEI APŽIŪRAI,PARVEŽTI DETALES,TEH PAGALBOS VAIRUOTOJU IR KITA.SIŪLYTI ĮVAIRIUS DARBUS IR DARBO GRAFIKUS. TAI PAT TURIU TR-1 TR-2 SZ SM KATEGORIJAS KRANO MNPLTORIUS FISKARAS GALIU SU MIŠKOVEŽIU,TURIU C1 C1E KATEGORIJAS.
Prieš 2 val.
Išsaugoti
Agne Dundaite

Agne Dundaite iš Kauno

16 metų amžiaus, moteris
Man yra 16metu, esu fiziškai tikrai stipri mergina. Sunkaus darbo nebijau, taip pat esu draugiska, pastoveti uz save moku. Darbo pobūdis nera svarbus
Prieš 2 val.
Išsaugoti
Tomas Grinevičius

Tomas Grinevičius iš Panevėžio

27 metų amžiaus, vyras
Ieskau vairuotojo darbo.
Prieš 3 val.
Išsaugoti
Sigita Lialyte

Sigita Lialyte iš Mažeikių

30 metų amžiaus, vyras
Laba ,mano vardas Sigita. Esu Mazeikiete. Noriu isidarbinti tam ,kad usidirpciau staza ir alga. Kad galeciau pagerinti seimos biudzeta. As mokausi . Noreciau suderinti darba ir mokimasi. Ieskau tokio darbelio,kad butu geros salygos ir butu imanoma susitarti su virsinku ar kitu asminiu. Darbelis man nera svarbus galiu dirpt belikoki darbeli. As esu be zalingu iprociu. draugiska,bendraujanti, aktyvi. Lauksiu pasiulimu . Aciu.
Prieš 4 val.
Išsaugoti
Dangirijus Dičpetris

Dangirijus Dičpetris iš Šiaulių

41 metų amžiaus, vyras
Darbo stažas statybose apytikriai 16 metų. Išvardyti darbai su patirtimi Lietuvoje ir užsienyje: Švedija, Norvegija, Danija. Paskutinė darbovietė Danija, Alborgas, stogų dangos keitimas, šiltnamių karkasų montavimas Norvegijoje. Pomėgiai : sportas, gamta, miškas, grybavimas.
Prieš 4 val.
Išsaugoti
Tomas Šeškevičius

Tomas Šeškevičius iš Marijampolės

19 metų amžiaus, vyras
Turiu B kategorija ir labai megstu vairuot, todel noretciau rasti vairuotojo darba.Nera jokio skirtuomo kiek ir kur vazinet, teke vairuot autobusiuka. Tikrai gerai jauciuosi uz vairo bet deje neturiu 2metu vairavimo stazo. Beto ezu darbstus kruopstus ir visuomet priziurintis automobili.
Prieš 4 val.
Išsaugoti
Deividas Bartusevičius

Deividas Bartusevičius iš Gargždų

41 metų amžiaus, vyras
Autobuso vairuotojas,B.C.D.kat.
Prieš 4 val.
Išsaugoti
Darius Skučas

Darius Skučas iš Kauno

49 metų amžiaus, vyras
Darbstus ,nerukantis,spartus.seniau dirbes baldu apmuseju (4 kategorijos)
Prieš 4 val.
Išsaugoti
Vilma Jukneviciene

Vilma Jukneviciene iš Šiaulių

42 metų amžiaus, moteris
Prekyboje turiu nemaza staza,si darba ismanau.Esu kruopsti ir atcakinga.
Prieš 5 val.
Išsaugoti
Eduardas Galinauskis

Eduardas Galinauskis iš Kretingos

57 metų amžiaus, vyras
Esu technikas mechanikas,turiu C, BE vairuotojo kategorijas,turiu traktoristo TR1,TR2,SZ kategorijų teises esu darbštus, pareigingas,šiuo metu dirbu puse etato B kategorijos vairuotojų instruktoriumi (mokytoju), ieškau pilno vairuotojo etato
Prieš 6 val.
Išsaugoti
Evelina Bulovaite

Evelina Bulovaite iš Kauno

19 metų amžiaus, moteris
Ieškau darbo. esu baigusį padavėjos profesija Ir dirbusį pagal profesija. kadangi persikrausčius iš kito miesto teko dirbti nepagal profesija. taip kad galiu dirbti ir padavėja ir kokį fiziškai lengva darbą! nenoriu šaltos patalpos.
Prieš 6 val.
Išsaugoti
Lukas Grigaitis

Lukas Grigaitis iš Mažeikių

25 metų amžiaus, vyras
Motyvuotas 25 metų vaikinas ieškau ilgalaikio darbo Norvegijoje arba kitose šalyse. Turiu patirties virinime,montavime 3 metai ,vidaus apdailose 2 metai,jūreivystėje ir kituose darbuose.Kalbu anglu .k,b kategorijos teises,Norvegiškas d numeris .Apie save: komunikabilus,energingas ,savarankiškas asmuo,pozityvus,greitai prisitaikau aplinkoje,nesu išrankus,be JOKIŲ žalingų ipročių esu NETINGUS ,o tobulėjimo siekiantis žmogus !Domina ivairios darbo srytys su galimybe tobulėti.Plačiau telefonu.Skambinti,rašyti(perskambinsiu) galite bet kurio metu.tel.+37062561157 Idarbinimas galimas savaites bėgyje nuo susitarimo.Domina tik rimti darbo pasiūlymai.
Prieš 8 val.
Išsaugoti
Vytautas Gurklys

Vytautas Gurklys iš Palangos

65 metų amžiaus, vyras
Išsilavinimas - Inžinierius- statybininkas. Patirtis 42 metai. Šiuo metu nedirbu - pensijoje. Buvau atestuotas specialiatas. Su sąmatine programa dirbau nuo 1996 metų. Turiu įgūdžių darbui su autocad. Valdau programą Microsoft project. Gerai dirbu su windows offis programomis. Galiu dirbti nuotoliniu būdu
Prieš 9 val.
Išsaugoti
Jūs jau turite susikūręs prenumeratą šioje kategorijoje. Prašome peržiūrėti savo prenumeratas.:

Pasirinkite darbo vietą