CV duomenų bazė

Čia rasite gausybę kandidatų CV, kurie ieško darbo ar laukia naujų galimybių ir darbo pasiūlymų. Šis Dirba.lt CV bankas padės Jums susirasti ir išsirinkti darbuotoją atitinkantį Jūsų poreikius. Kiekvieną dieną CV bazė pasipildo daugeliu naujų CV, tad patariame naudoti CV bazės prenumeratą pasirenkant konkrečią darbo sritį ir miestą. Tokiu būdu būsite informuoti apie naujų specialistų registraciją dominančioje srityje ir vietovėje.

Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Vyras

El. paštas: gedaminas14@gmail. com Esu 31 metų vyras. Gabus ir sukaupęs didelę patirtį augalininkystės ar mišraus tipo ūkiuose Lietuvoje ir užsienyje. Puikiai sugebu dirbti su modernia technika kas tai bebūtų, bei ją prižiūrėti. Puikiai įsilieju į komandą, bei gebu dirbti vienas . Pareigingumas, atsakingumas ir atkaklumas yra stipriausi mano būdo bruožai! Darbo patirtis 2009. 06 - Dabar Įmonė: Sigito Petraičio ūkinko ūkis Pareigos: Traktorininkas ir kombaininkas Vienas pagrindinių darbuotojų. Labai plataus arsenalo agregatai komplektuojami su įvairaus galingumo traktoriais nuo 150ag iki 600ag. Tręšimo darbai su bogballe ir amazone tręštuvais. Purškimas su amazone ux 5600 purkštuvu. Šieno bei žalios masės presavimas ruloniniu presu welger rp235. Žolės pjovimas su kuhn fc302 šienapjove. Kombainavimas su Claas lexion 580. Mėšlo kratymo, bei arimo, frezavimo, lyginimo žemės darbai. Ekskavatorininko pradmenys. Žemės dirbimas diskiniais bei noraginiais vaderstadt skutikais, bei darbai cukrinių runkelių nuėmime. Taipogi kelerių paskutinių metų patirtis su naujausia technika užsienyje Anglijoje(Ropsley Farms LTD) (BRIDGE HOUSE FARM). Darbo pobūdis labai panašus kaip Lietuvoje tik teko dirbti dar su galingesne bei modernesne technika kuri buvo su automatinėmis vairavimo sistemomis greenstar bei claas. Darbas su kuhn rauch tręštuvu, bei horsh ir vaderstadt žemės dirbimo ir sėjimo agregatais. Kombainavimas su Claas lexion 780 ir 770 kombainais kurių pjaunamosios iki 12 metrų. Traktoriai vyravo johndeere ir class. Taipogi teko daug dirbti su didelio galingumo ir gabaritų traktoriumi johndeere 9510R kurio padargai iki 9 metrų. Teleskopiniai krautuvai manitou, JCB, bobcat ir johndeere. Traktorininko pažymėjimas su kategorijomis TR1, TR2 ir SZ. Žiemos metu vyravo darbas su CE kategorijos sunkvežimiais. Išsilavinimas 2006 - 2009 Mokymosi įstaiga: Joniškio žemės ūkio mokykla Specialybė: Technikos priežiūros, remonto ir verslo darbuotojas Laipsnis: Aukštesnysis/profesinis 1996 - 2006 Mokyklos pavadinimas: Juventos pro Gimnazija Laipsnis: Vidurinis Kalbos Kalba Kalbėjimas Supratimas Rašymas Anglų Puikiai Puikiai Puikiai Rusų Vidutiniškai Vidutiniškai Vidutiniškai Kompiuterinės žinios Programinės įrangos paketai Excel: 4 ir daugiau m. PowerPoint: 1-2 m. Word: 1-2 m. Operacinės sistemos Windows: 4 ir daugiau m. Rekomendacijos Kontaktinis asmuo: Ben Webb Įmonė: Ropsley farms Ltd Pareigos: Manager Telefonas: +447971299420 Kontaktinis asmuo: Keith Thompson Įmonė: Bridge House Farm Pareigos: Director Telefonas: +447721501596 Kontaktinis asmuo: Žydrūnas Stonys Įmonė: Sigito Petraičio ūkinko ūkis Pareigos: Direktorius Telefonas: +37062074868 Kita informacija Vairuotojo pažymėjimas: A (4 m. ), B (12 m. ), C (5 m. ), E (5 m. ) Laisvalaikio pomėgiai: Motociklai, žvejyba, krepšinis bei kelionės.

31 metų amžiaus, vyras
Klaipėda
Išsaugoti
Vyras

Mano darbo patirtis nėra standartinė. Pastaruosius 12 metų (2008–2020) studijavau ir (arba) dirbau akademinėje aplinkoje, įvairiose Lietuvos aukštojo mokslo įstaigose: Klaipėdos universitete (KU), Vytauto Didžiojo universitete (Kaunas), Lietuvos istorijos institute (Vilnius). 2018 m. sėkmingai apsigyniau humanitarinių mokslų (etnologijos, 07H) daktaro laipsnį, netrukus pradėjau dirbti moksliniu darbuotoju KU: publikacijų, pristatymų rengimas, dėstymas studentams, akademinių leidinių sudarymas ir pan. Tačiau ėmęsis savarankiškos veiklos greitai suvokiau, kad privalėsiu keisti darbo pobūdį, nes etnologijos mokslo / studijų laukas yra sudėtingoje padėtyje. Apsisprendžiau, jog esant tokiai situacijai negalėsiu realizuoti sukauptų gebėjimų, dėl to privalau persiorientuoti. Kadangi pastaruosius gyvenimo metus kryptingai siekiau akademinės karjeros, privalau pasakyti, kad neturiu ilgalaikės specializuotos darbo patirties kitose sferose. Nepaisant to, studijuodamas ir dirbdamas moksliniame lauke įgijau tam tikrų universalių įgūdžių, kuriuos galima taikyti kitur: (1) gebu kruopščiai surinkti didelės apimties duomenis, (2) juos sistemiškai išanalizuoti ir (3) kritiškai įvertinti arba interpretuoti. Galvoju, kad šiuo metu labiausiai esu įgudęs tekstų (įvairaus stiliaus, apimties, sudėtingumo) rengimo srityje; gebu juos redaguoti ir skelbti. Be to, domiuosi naujosiomis technologijomis; save laikau kūrybinga asmenybe. Moku bendrauti ir rašyti anglų kalba, bet to nedarau kas dieną, todėl žinios nėra aukščiausio lygmens. Taip pat suprantu rusiškai, bet kalbu ne daug – galiu bendrauti ne sudėtingomis temomis. Bet kuriuo atveju, turiu norą išmokti naujų dalykų, bet tam reikės laiko ir specialaus apmokymo. Mano nuomone, produktyvių darbo santykių pagrindas yra atvirumas su darbdaviu, dėl to pradedu dialogą (darbo paieškas) pateikdamas ne pagražintą vaizdą, o autentišką informaciją apie save.

Vyras
Klaipėda
Išsaugoti
Jūs jau turite susikūręs prenumeratą šioje kategorijoje. Prašome peržiūrėti savo prenumeratas.:

Pasirinkite darbo vietą