Švietimo, mokslų specialistų CV

Naujausi švietimo, mokslų specialistų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami švietimo, mokslų specialistų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Moteris

Turiu aukštąjį universitetinį išsilavinimą - Lietuvių filologijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį, pedagogo kvalifikaciją. Visuomet siekiu užsibrėžtų tikslų ir juos įgyvendinu. Atsakingumas, pareigingumas, darbštumas siekiant maksimalių rezultatų - man yra pats svarbiausias. Turiu gerus kompiuterinio raštingumo duomenis, raštvedybos žinias, puikiai išmanau lietuvių kalbos normas. Darbo patirties esu įgijusi Lietuvoje ir užsienyje. Atsakingai vertinu ir atlieku visas man paskirtas užduotis, greitai prisitaikau prie darbo kolektyvo bei naujos aplinkos; iškilusius sunkumus sprendžiu ramiai bei apgalvotai. Esu pareiginga, atsakinga, kruopšti, imli naujovėms, greitai mokausi, perprantu naujus dalykus bei įsisavinu žinias. Paskirtas užduotis ir reikalavimus stengiuosi atlikti maksimaliai. Esu kūrybiška asmenybė (baigiau meno mokyklą: groju pianinu ir gitara). Galiu dirbti darbus, kurie reikalauja daug kruopštumo ir kantrybės, švietimo, mokymo sferose, vaikų auklėjime bei ugdyme. Taip pat mane domintų administracinio, vadybinio pobūdžio darbai. Mėgstu darbą su žmonėmis, tad galėčiau dirbti tiek komandinį, tiek individualų darbą. Esu komunikabilus ir šiltai bendraujantis žmogus. Norėčiau save realizuoti ten, kur galiu būti naudinga savo idėjomis, entuziazmu bei siekti pačių geriausių rezultatų ir įvertinimų. Domiuosi šiuolaikiško ugdymo galimybėmis, aktyviais mokymo metodais, interaktyviomis ugdymo aplinkomis, tarpdiscipliniškumu ir galimybe integruoti vienus mokomuosius dalykus su kitais, taip paįvairinant mokymąsi, sukuriant palankią terpę ugdytis vaikų mąstymui ir plėtoti dalykų žinias. Dažnai daugialypiui mokymosi procesui trukdo siauras žiūros laukas, fragmentinis mąstymas ir suvokimas, nuoširdžiai paskatinant vaiko asmenybės raidą, pastebint vaiko gabumus ir pasiekimus. Gera pamoka visų pirma žmogiški santykiai ir visuminis mokymosi būdas, orientuotas į vaiko protą, jausmus.

31 metų amžiaus, moteris
Kaunas
Prieš 3 sav.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Švietimo, mokslų specialistų CV šiame skelbimų sąraše pateikiami iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą