Logistikos, transporto specialistų CV

Naujausi logistikos, transporto specialistų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami logistikos, transporto specialistų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Vyras
Prieš 22 val.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 1 d.
Išsaugoti
Moteris

Sveiki, esu Gabrielė ir ieškau darbo, bei naujos patirties. Galiu būti jūsų dešine ranka, kaire ranka, kojomis, akimis ir pora naujų smegenų vingių. Lengvai randu bendrą kalbą su pačiais įvairiausiais žmonėmis. Ieškau darbo bet kurioje srityje, tačiau pirmenybę teikčiau Transporto / Logistikos pasiūlymams. Turiu 7 metų patirtį kompanijoje, , Amazon ‘‘ – bendroje visumoje – Didžiojoje Britanijoje praleidau 9-erius metus. Įgijau daug patirties, sutikau daug įvairių žmonių. Visa patirtimi įgyta per šiuos metus, mielai pasidalinčiau su savo nauja komanda. „Ankstesnė patirtis ir ypač darbas „Amazon“ išmokė, jog klientas yra svarbiausia verslo grandis''. Patirtis - prekių pakrovimo/pristatymo klientams organizavime, probleminių situacijų spendime, tarpininkavimo su kurjerių kompanijomis. Taip pat turiu palaikyti nuolatinį kontaktą su gamybos padaliniais, reaguojant į gamybos plano pokyčius, priimti skubius, bei reikalingus sprendimus. Įgyta patirtis kolektyvo vadovavimui, darbų organizavime. Visakeriopa pagalba vadovui - dokumentų tvarkyme, ataskaitų ruošime, dalyvavimas įmonės veikloje – susirinkimuose. Esu pasirengusi daryti viską ir netgi daugiau, jeigu žinosiu, kad tai atneš realią naudą kompanijai ar žmogui, kuriam dirbu. Na, ir žinoma, kad mano darbas bus oriai įvertintas. Greitai mokausi, prisitaikau, esu ištverminga, lengvai bendraujanti, siekianti naujų tikslų. Ieškanti naujų iššūkių. Šiuo metu vis dar dirbu kompanijoje , , Amazon'' - į Lietuvą grįžtu Liepos mėnesio gale.

28 metų amžiaus, moteris
Anglija
Prieš 2 d.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Logistikos, transporto specialistų CV šiame skelbimų sąraše pateikiami iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą