Teisės ekspertų CV

Naujausi teisės ekspertų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami teisės ekspertų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Moteris
Prieš 1 mėn.
Išsaugoti
Moteris
Išsaugoti
Moteris

Turiu teisinio ir organizacinio darbo patirties

29 metų amžiaus, moteris
Lietuva
Išsaugoti
Moteris

Esu baigusi Mykolio Riomerio universitetą (Lietuvos teisės universitetą), teisės ir policijos veiklos programą, suteiktas teisės magistro laipsnis. Daugiausiai darbo patirties turiu teisės bei organizavimo srityse. Darbo patirtis vidaus reikalų sistemoje, o būtent Vilniaus miesto Eismo priežiūros tarnybos veiklos skyriaus Paieškos poskyryje bei nusikalstamų veikų eismo saugumui tyrimo skyriuje, buvo stiprus pagrindas ir galimybė įgyti ir toliau tobulinti, įstatymo analizavimo, taikymo, baudžiamosios teisės, civilinės teisės žinias. Sėkminga televizinių projektų projektų vadovės patirtis suteikė man galimybę pažinti savo organizacinius sugebėjimus. Sugebu puikiai organizuoti man pateiktas užduotis. Kruopščios bei atsakingos bankroto administratoriaus padėjėjos pareigos, leido įgyti patirties rengiant visus įmonių bankroto procese reikalingus procesinius dokumentus visų instancijų teismams, atstovauti įmonę teismo posėdžiuose, kreditorių susirinkimuose. Bendraujant su kreditoriais bei sprendžiant įvairias situacijas buvo išugdyti bendravimo įgūdžiai su įvairaus tipo žmonėmis. Statybų bendrovėje vadovės darbo patirtis padėjo išlavinti įmonės administravimo patirtį, derybinius įgūdžius, valdyti konfliktines situacijas, puikiai analizuoti statybos teisę bei su statybomis susijusius norminius aktus, įsigilinti į įmonės buhalterinę apskaitą bei pačios įmonės veiklos specifiką. Pardavimų patirtis- tai įmonės, kuriose reikėjo/reikia pasiekti pačius aukščiausius tikslus tam, kad įmonės produktas būtų žinomas ir to pasekoje augtų klientų skaičius ir didėtų pardavimai. Šioje srityje darbas tai komunikavimas su esamais klientais ir naujų paieška, sutarčių pildymas, įvairių probleminių klausimų sprendimas. Visada stengiuosi sau užsibrėžti kuo aukštesnius tikslus ir jų atkakliai siekti. Neabejoju, kad mano žinios, įgūdžiai, praktinė patirtis bei asmeninės savybės, tokios kaip komunikabilumas, energingumas, organizuotumas, atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas gali būti sėkmingai panaudotos naujoje srityje. Pasižymiu ištverme, pedantiškumu, užsispyrimu, kas padeda visuomet siekti užsibrėžtų tikslų, geriausio rezultato nestokojant laiko bei jėgų. Visada susikoncentruoju rimtam darbui, esu pastabi ir žingeidi asmenybė, atvira naujovėms ir netikėtiems išbandymams. Galiu drąsiai teigti, jog sėkminga darbo patirtis sisteminti ir vertinti informaciją, mokėti atsakingai ir savarankiškai organizuoti savo darbą, sklandžiai, nuosekliai ir aiškiai reikšti savo mintis, analitiškai ir kritiškai mąstyti, efektyviai valdyti konfliktus, leidžia pasitikėti savo jėgomis tobulėti bei siekti rezultatų kitose srityse. Dėkoju už Jūsų laiką svarstant mano kandidatūrą. Gražios dienos

39 metų amžiaus, moteris
Vilnius
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Teisės ekspertų CV šiame skelbimų sąraše pateikiami iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą