Statybų sektoriaus specialistų CV

Naujausi statybų sektoriaus specialistų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami statybų sektoriaus specialistų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Egidijus Egidijus

Egidijus Egidijus iš Vilniaus

46 metų amžiaus, vyras
Sienu. lubu glaistymas rankiniu ir mechaniniu budu. Atsakingumas ir 25metu patirtis.
Išsaugoti
Kazys Tamošėtis

Kazys Tamošėtis iš Vilniaus

Vyras
Baigiau VISI (dabar VGTU). Dirbau projektų dalies vadovu, projektų vadovu, įmonės vadovu. Dirbu su šiomis programomis: Excel, Word, PowerPoint, AutoCAD, Autodesk VIZ 4. Turiu ypatingų statinių projekto vadovo atestatą. Turiu ypatingų statinių projekto vadovo atestatą - (statinio projekto, statinio projekto vykdymo priežiūros, statinio projekto architektūrinės dalies, statinio projekto architektūrinės dalies vykdymo priežiūros vadovo, teritorijų planavimo kompleksinio ir specialiojo teritorijų planavimo dokumentų rūšies vadovo). Esu atsakingas, kruopštus, kūrybingas, siekiu maksimalaus galutinio rezultato. vykdymo priežiūros vadovo.
Išsaugoti
Zilvis Kirjanovas

Zilvis Kirjanovas iš Kauno

36 metų amžiaus, vyras
Esu plyteliu klojejas. klijuoju pagal individualius uzsakymus ir paprastus. dibu su individualia veikla. . . laiptu ir laiptiniu klijavimas . . . .
Išsaugoti
Vytautas Bajarūnas

Vytautas Bajarūnas iš Vilniaus

40 metų amžiaus, vyras
Esu kvalifikuotas santechnikas, turiu sukaupęs nemažai patirties ir žinių šildymo, vandentiekio, vėdinimo sistemų montavimo darbuose ir ieškau darbų šiose srityse. Šiuo metu dirbu pagal individualios veiklos pažymą, bet ieškau pastovaus ir stabilaus darbo įmonėje.
Išsaugoti
Edgardas Belobžeskis

Edgardas Belobžeskis iš Vilniaus

Vyras
Sveiki. Esu 33 metu vyras. Iskart noriu pabrezti kad esu be zalingu iprociu. Visada bunu darbe. Esu dirbes kasininku-pardaveju, sales darbuotoju, apsaugos darbuotoju, prekiu priemeju, kroveju-sandelio darbuotoju, sandelininku, pavezeju ir paskutonius du metus dirbu logistikos kompanijoje ekspedicijos vadybininku. Dirbau Anglijoje 7 metus, kur buvau tesioginio vadovo pavaduotoju kur i pareigas iejo kraunamos produkcijos kontrole, dokumentu tikrinimas, transporto srauto kontrole, pagalbiniu darbuotoju apmokymas ir prieziura, komandos vadovo pavadavimas, nuolatinis bendravimas su administracija. Esu baiges kvalifikacijos kelimo kursus apimantis personalo valdymo, darbo saugos ir aukstu verslo rezultatu siekimo metodu apmokymas, anglu kalbos tobulinimas. Sio metu noreciau dirbi ir tobuleti prie apdailos darbu arba kokybes vadybininko, vadybininko, personalo priziuretojo, dar idomus ir montavimo darbai. Noreciau darbo ir fizinio ir protinio. Alga vertinu nuo 800 eu i rankas su didejimu. Teises B kategorijos. Dekui uz perskaityta laiska. Lauksiu idomiu pasiulymu. Geros jums dienos. Edgardas
Išsaugoti
Monika Veliūtė

Monika Veliūtė iš Vilniaus

23 metų amžiaus, moteris
Kūrybinga, kruopšti. Turiu bakalauro Kraštovaizdžio projektavimo išsilavinimą, šiuo metu studijuoju aplinkos inžineriją, todėl ieškau darbo šiose srityse. Taip pat domina darbas, susijęs su bet kuria meno sritimi. Domina maketų gamyba; brėžinių, schemų braižymas; interjero dizainas; fotografija.
Išsaugoti
Vitalijus Murauskas

Vitalijus Murauskas iš Kauno

45 metų amžiaus, vyras
Sveiki ieškau darbo statybų sektoriuje , turiu 18metu staliaus patirties, galiu atlikti ir darbus susijusius su betonu, klojiniu rinkimas, ir uzpylimas. Turiu savo auto, įrankius tiek rankinius , ir elektrinius. Turiu gera humoro jausmą , nerūkantis.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 6 val.
Išsaugoti
Vyras

Ieškau įdomaus, svarbiausia pastovaus darbo.

21 metų amžiaus, vyras
Kaunas
Prieš 2 d.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 2 d.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 2 d.
Išsaugoti
Vyras

Greitai mokausi ir galiu dirbti komandoje

21 metų amžiaus, vyras
Panevėžys
Prieš 3 d.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Statybų sektoriaus specialistų CV šiame skelbimų sąraše pateikiami iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą