Statybų sektoriaus specialistų CV

Naujausi statybų sektoriaus specialistų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami statybų sektoriaus specialistų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Vyras
Prieš 21 val.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 2 d.
Išsaugoti
Vyras

Esu suvirintojas turiu virs 13 metu patirties

40 metų amžiaus, vyras
Marijampolė
Prieš 2 d.
Išsaugoti
Vyras

Saziningas darpstus pareigingas

33 metų amžiaus, vyras
Palanga
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Vyras

Murininko

36 metų amžiaus, vyras
Tauragė
Prieš 6 d.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 1 sav.
Išsaugoti
Vyras

48m. skardininkas-dailide. Patirtis +- 25metai Gyvenu Vilniuje, kalbu rusu, lenku, norvegu kalbom Baiges mokslus Kaune: baldzius, stalius(diplomas) 10 m dirbau Norvegijje, gruodzio men. gryzau Lietuvon, pasistaciau staliaus-skardininko dirbtuve salia Vilniaus, bet bet bet. . pykst!!! koronas ir niekam nieko nereikia :( bet galiu pagaminti jums nestandartine palange, kamino kepure, . . . . . cinko stoga *girdrjau kad cinkas turi antgamtiniu savybiu, todel is jo jau nuo senu senves dare stogus, kad apsisaugoti ne tik nu lietaus. Cinkas yra būtinas žmogui ir augalijai. Cinkas būtinas visų žmogaus organizmo ląstelių funkcionavimui. Jo trūkumas gali tapti epilepsijos, šizofrenijos ir kitų psichinių ligų, bendro organizmo nuovargio, alergijos, diabeto, prostatos adenomos, kataraktos, kurtumo, širdies, virškinimo sistemos, odos ir akių ligų, pakitimų burnos gleivinėje priežastimi. Cinkas dalyvauja daugiau kaip 200 organizmo fermentų aktyvavime, nukleorūgščių (DNR ir RNR), baltymų sintezėje ir hormonų apykaitoje (ypač lytinių hormonų), tiesiogiai veikia audinių ir skeleto kolagenus, gerina regą. Cinkas kaupiasi dantyse, kepenyse, kraujyje, centrinėje nervų sistemoje. Nemaža cinko turi kai kurie grybai (voveraitės, kazlėkai). Kai dirvoje trūksta cinko, augalai skursta: menkai šakojasi, susmulkėja lapai, sulėtėja augimas. Ypač jautrūs cinko trūkumui vaismedžiai, daržovės, ankštiniai augalai, todėl juos būtina tręšti mikroelementų trąšomis, kuriose yra cinko. Cinkas ir jo junginiai yra naudingi.

Vyras
Vilnius
Prieš 1 sav.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Statybų sektoriaus specialistų CV šiame skelbimų sąraše pateikiami iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą