Statybų sektoriaus specialistų CV

Naujausi statybų sektoriaus specialistų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami statybų sektoriaus specialistų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Vyras

Elektromonterio Elektrikas nuo 1978 metu

60 metų amžiaus, vyras
Radviliškis
Prieš 3 sav.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 4 sav.
Išsaugoti
Vyras

Aš ieškau Dažytojo, Salės darbuotojo, krovėjo ar kitokio darbo. Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą. Išmanau darbo organizavimo tvarką, darbo teisės pagrindus. Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Moku dirbti ir komandoje, ir individualiai. Savarankiškai mokinausi baudžiamosios bei darbo teisės pagrindų. Visada stengiuosi sakyti tiesą, mėgstu baigti tai ką pradėjau, esu draugiškas ir patikimas. Neturiu jokių žalingų įpročių (nerūkau, nevartoju alkoholio, narkotinių ar psichotropinių medžiagų). Esu teistas ir šiuo metu atlieku bausmę Vilniaus Pusiaukelės namuose (adresu: Sniego g. 2, Vilnius), kuriuose galima pačiam susirasti darbą ir dirbti pagal darbo sutartį bet kurioje Vilniaus miesto ar bet kurioje kitoje Lietuvos įmonėja gavus Vilniaus Pataisos namų administracijos leidimą. Tad jai jūs sutiksite mane įdarbinti savo įmonėje tai aš tada tokiu atveju kreipsiuosi į savo administraciją dėl leidimo dirbti jūsų įmonėja ir jai leidus iškarto galėsiu pradėti dirbti. Jai suteiksite man šansą ir mane įdarbinsite, tai turėsite patikimą, sąžiningą ir kruopštų darbuotoją, kuris visada dirbs kokybiškai ir stengsis kuo kruopščiau realizuoti jam patikėtas užduotis. Per 10 metų kuriuos aš pradirbau kalinimo įstaigoje įstaigos administracija neturėjo su manimi jokių problemų. Aš be problemų galiu dirbti viršvalandžius ir po 12 valandų jai tik bus tokia būtinybė. Esu nevedęs. Į visus jums rūpimus klausimus detaliai ir išsamiai atsakysiu telefonu arba elektroniniu paštu. Ačių už suteiktą galimybę.

40 metų amžiaus, vyras
Vilnius
Prieš 4 sav.
Išsaugoti
Vyras

Statybų vadovas. Dirbu statybose nuo1982 metu.

61 metų amžiaus, vyras
Vilnius
Prieš 4 sav.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 4 sav.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Statybų sektoriaus specialistų CV šiame skelbimų sąraše pateikiami iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą