Vadovų, žmogiškųjų išteklių specialistų CV

Naujausi vadovų, žmogiškųjų išteklių specialistų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami vadovų, žmogiškųjų išteklių specialistų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Vyras
Prieš 1 mėn.
Išsaugoti
Vyras

Darbe atliekamų užduočių įvairovė išugdė sugebėjimą bendrauti su žmonėmis, planuoti ir organizuoti atliekamus darbus, komunikuoti tiek su darbuotojais, tiek su klientais, valdyti konfliktines situacijas ir siekti gerų darbo rezultatų. Kadangi praėjau dirbti nuo vadybininko pareigybės, vėliau grupės vadovo po to strateginių klientų projektų vadovo pareigose galiu teigti, kad sugebu dirbti įvairiapusišką darbą. Greitai įsisavinu įmonės numatytas taisykles ir metodikas. Turiu patirties aptarnaujant klientus, bei kokybiškai parduodant produktus. Esu komunikabilus žmogus, manau kad randu bendrą kalbą su įvairaus tipo žmonėmis ir moku juos motyvuotai nukreipti reikiama linkme. Sugebu numatyti pokyčius ir konkurentų strategiją. Esu punktualus, pareigingas, sąžiningas, aktyvus žmogus, turintis tikslą tiek gyvenime tiek darbe. Darbus, kuriuos imuosi atlikti, turiu pabaigti iki galo, juos atlikti laiku ir kokybiškai. Visada ieškau geriausių sprendimo būdų, siekiu naujų žinių, nes tobulėjimui nėra ribų. Siekiu, kad būtų vykdomi visi bendrovės man keliami tikslai. Geriausia motyvacija man yra pasiektas planuotas rezultatas. Laikau save iniciatyviu žmogumi, esu atviras naujovėms, tai atveria man naujas galimybes. Nepasimetu kritinėse situacijose ir manau kad susidarius konfliktinei situacijai randu išeitį, kaip ją išspręsti. Aš tikiu, kad galiu Jums pasiūlyti reikiamas žinias ir sugebėjimus.

42 metų amžiaus, vyras
Klaipėda
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Vadovų, žmogiškųjų išteklių specialistų CV šiame skelbimų sąraše pateikiami iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą