Vadovų, žmogiškųjų išteklių specialistų CV

Naujausi vadovų, žmogiškųjų išteklių specialistų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami vadovų, žmogiškųjų išteklių specialistų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Vyras
Prieš 2 d.
Išsaugoti
Vyras

Sveiki, kreipiuosi į Jus norėdamas pasiūlyti savo kandidatūrą vadovaujančio darbo pobūdžio pozicijai užimti Jūsų įmonėje. Tikiu, jog turiu pakankamai patirties Technikos, Gamybos, tiek Projektų valdymo srityse. Manau, kad mano turimos žinios ir gebėjimai galėtų būti naudingai ir tinkamai pritaikomos, o aš galėčiau realizuoti save, siekdamas įmonės užsibrėžtų bendrų tikslų įgyvendinimo bei prisidedant prie Jūsų įmonės tolesnio sėkmingo vystymosi. Dabartinėje įmonėje „UAB Stansefabrikken“ dirbu nuo 2007 m. užimdamas Technikos vadovo poziciją. Dirbdamas šioje pozicijoje turiu galimybę sėkmingai pritaikyti savo sukauptą darbo patirtį bei žinias, gerinant įmonės rodiklius bei suteikiant profesionalią pagalbą kolegoms ir klientams sprendžiant kasdienius klausymus bei užduotis. Man asmeniškai niekada nepakako žinoti tik techninius dalykus, nes dirbdamas gamybinėje įmonėje supratau jog norint pagerinti įmonės veiklos rodiklius reikia pradėti nuo strategijos ir procesų kūrimo bei tobulinimo. Todėl manau jog užimdamas Technikos Vadovo poziciją galėčiau realizuoti savo sukauptas žinias, kurios leistu sėkmingai toliau tobulinti sukurtus ir naujai kuriamus procesus Jūsų įmonėje. Gebu palaikyti puikius santykius su bendradarbiais, vadovais ir klientais siekiant bendrų tikslų Aš apibūdinčiau save kaip motyvuotą, kryptingą, tikslų siekiantį ir lengvai prisitaikantį asmenį. Todėl manau galiu savarankiškai priimti teisingus sprendimus ir laikytis nustatytų terminų. Aš galiu suprasti darbdavių poreikius ir užtikrinti, kad jie atitiktų ir viršytu jų lūkesčius. Manau atėjo tinkamas laikas ieškoti naujų iššūkių ir realizuoti savo žinias bei įgūdžius siūlomoje Jūsų įmonės pozicijoje.

51 metų amžiaus, vyras
Panevėžys
Prieš 1 mėn.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Vadovų, žmogiškųjų išteklių specialistų CV šiame skelbimų sąraše pateikiami iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą