Prekybos vietų darbuotojų CV

Naujausi prekybos vietų darbuotojų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami prekybos vietų darbuotojų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Sandra Dambrauskaitė

Sandra Dambrauskaitė iš Kauno

36 metų amžiaus, moteris
Turiu daugiau kaip penkiolikos metų darbo patirtį prekyboje . Pagrindinis darbas su klientais , tiekėjais , taip pat prekių užsakymas , priėmimas , pateikimas prekybos salėje , klientų duomenų suvedimas , darbas kompiuteriniu kasos aparatu . Esu komunikabili , atsakinga , sąžininga , darbšti . Domina įvairūs darbo pasiūlymai .
Išsaugoti
Roberta Šalkauskaitė

Roberta Šalkauskaitė iš užsienio

Moteris
Mano vardas Roberta, šiuo metu gyvenu ir dirbu Islandijoje, planuoju Vasario mėn, grįžt į Lietuva, ieškau darbo man 28 metai, esu pareiginga ir atsakinga, greit mokausi, esu dirbus rubų parduotuvėje, taipogi Klaipėdos LEZ teritorijoje fiizini darba , darbo nebijau, Ieškau darbo rūbų parduotuvėje ar kokioje įmonėje, neatmetu ir kitų darbo pasiūlymų. Galiu pradėt dirbt nuo Vasario 12.
Išsaugoti
Moteris
Prieš 9 val.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 18 val.
Išsaugoti
Vyras

Darbuotojas

45 metų amžiaus, vyras
Plungė
Prieš 24 val.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Prekybos vietų darbuotojų CV šiame skelbimų sąraše pateikiami iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą