Buhalterijos, finansų specialistų CV

Naujausi buhalterijos, finansų specialistų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami buhalterijos, finansų specialistų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Moteris

Ieškau vyr. byhalterės darbo arba panašaus pobūdžio.

45 metų amžiaus, moteris
Panevėžys
Prieš 3 sav.
Išsaugoti
Moteris
Prieš 4 sav.
Išsaugoti
Moteris
Prieš 4 sav.
Išsaugoti
Moteris
Prieš 4 sav.
Išsaugoti
Moteris

Siūlau Buhalterinės apskaitos paslaugas : asociacijoms, viešosioms įstaigoms, mažosioms UAB įmonėms. Dirbu su veiklos pažyma. Turiu 15 metų vyr, finansininko stažą. Buhalterinę įmonių apskaitą vedu programoje "Asistentė", kurioje būtų vedama Jūsų apskaitą. Darbo specifika, pilnas buhalterinės apskaitos tvarkymas (pirminių dokumentų įvedimas į apskaitą, sąskaitų plano tvarkymas, buhalterinių registrų sudarymas, finansinių ataskaitų sudarymas ir pridavimas valstybinėms institucijoms), pagal Lietuvos Respublikos buhalterinės apskaitos įstatymą: 1. Banko operacijos, sąskaitų likučių tikrinimas suvedimas į programą. 2. Kasos operacijos. Kasos dokumentų suvedimas, sąskaitų likučių tikrinimas suvedimas į programą. 3. Darbuotojų, personalo priėmimas, atleidimas, darbo sutartys, dokumentų įforminimas. 4. Išrašomų dokumentų tikrinimas, PVM sąskaitų faktūrų išrašymas, pirkėjų būklės tikrinimas. 5. Gaunamų dokumentų ir sąskaitų tikrinimas, tiekėjų būklės tikrinimas. 6. Nematerialiojo ir ilgalaikio materialiojo turto buhalterinės apskaitos vykdymas, jo nuvertėjimo skaičiavimas, ilgalaikio turto registrų sudarymas ir ataskaitų rengimas. Ilgalaikio turtą nurašymą. 7. Įstaigos materialinių vertybių turto inventorizacijos duomenų sutikrinimą su buhalterinių sąskaitų likučiais ir inventorizacijos aprašų registrų tvarkymą; 8. Gaunamų dokumentų, susijusių su atsargų apskaita, teisingumo kontrolę. Atsargų apskaitos tvarkymą, nuvertėjimo apskaičiavimą, įstaigos nebalansinėse sąskaitose turto apskaitos registrų ir ataskaitų rengimą, griežtos apskaitos dokumentų apskaitą. 9. Komandiruočių apskaita. 10. Avanso apyskaitų apskaitą. 11. Kelionių lapų tikrinimas (darymas), kuro apskaita iki aplinkos teršimo ataskaitų. 12. Darbuotojų darbo užmokesčio mokesčio apskaitą (DU paskaičiavimas, darbo užmokesčio už darbą poilsio ir šventinėmis dienomis skaičiavimas, atostogų dienų, atostoginių skaičiavimas, nedarbingumo apskaita, motinystės atostogos, komandiruočių dienpinigiai ir pan. , įvedimas į buh. apskaitą. 13. Informacijos teikimą VMI i. SAF posistemyje 14. PVM deklaracijos ruošimas 15. GPM dekl. ruošimas 16. Bendravimą su VMI ir SODRA iškilusiais klausimais, mokesčių derinimą, ataskaitų pateikimą, mokesčių užskaitų pildymą, pateikimą 17. Deklaracijų parengimą bei pateikimą SODRAI (darbuotojų priėmimas, atleidimas, informavimas apie pradžią ir pabaigą, mėnesinės ataskaitos ir kitos jei reikalinga), 18. Metinių finansinių ataskaitų sudarymas ir pridavimas valstybinėms institucijoms.

49 metų amžiaus, moteris
Kaunas
Prieš 4 sav.
Išsaugoti
Moteris

Edita

37 metų amžiaus, moteris
Jurbarkas
Prieš 1 mėn.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Buhalterijos, finansų specialistų CV šiame skelbimų sąraše pateikiami iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą