Studentų CV

Naujausi studentų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami studentų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Vyras
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 1 sav.
Išsaugoti
Moteris

ASMENINĖS SAVYBĖS: Kūrybiškumas – labiausiai vertinu būtent šią savo savybę, kurią stengiuosi atskleisti kiekvienoje srityje, kurios imuosi, taip pat kūrybiškumą vertinu ir kituose. Bendravimas ir(ar) bendradarbiavimas – kiekviename žingsnyje stengiuosi sukurti nuoširdų abipusį bendravimą su mane supančiais žmonėmis, vertinu darbą grupėse ir bendradarbiavimą dalinantis asmeninėmis patirtimis. Žingeidumas – viena pagrindinių mano savybių, kurią nuolat tobulinu, plečiu, auginu, tai naujų žinių paieškos ir siekis jas pritaikyti originaliuose sprendimuose. Drąsa – be baimės imuosi naujų iššūkių, veiklų, tačiau labiausiai vertinu drąsą bet kokiais gyvenimo atvejais išlikti savimi. POMĖGIAI: Mėgstu aktyvų gyvenimo būdą, tad dažnai išbandau įvairias veiklas – domiuosi naujovėmis literatūros srityje, ramybę atrandu kurdama poeziją, lankausi įvairiuose su studijomis susijusiuose seminaruose bei konferencijose, dailės parodose, kūrybinėse dirbtuvėse, intensyviai domiuosi naujomis makiažo tendencijomis bei naujovėmis mados srityje. Vertinu sveiką bei kokybišką gyvenimo būdą, tad daug dėmesio skiriu sportui, savirelizacijai, žinioms apie augalinės mitybos pagrindus bei tiek fizinę, tiek emocinę žmogaus sveikatą. PRIORITETAI: Ieškau darbo bet kokioje srityje, kurioje galėčiau augti ir tobulėti visomis prasmėmis bei darbo grafiką derinti su studijomis, kas, mano manymu, netaptų iššūkiu, nes esu pasirengusi lanksčiai priimti įvairius pasiūlymus.

22 metų amžiaus, moteris
Kaunas
Prieš 1 mėn.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Studentų CV šiame skelbimų sąraše pateikiami iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą