Studentų CV

Naujausi studentų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami studentų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Monika Veliūtė

Monika Veliūtė iš Vilniaus

23 metų amžiaus, moteris
Kūrybinga, kruopšti. Turiu bakalauro Kraštovaizdžio projektavimo išsilavinimą, šiuo metu studijuoju aplinkos inžineriją, todėl ieškau darbo šiose srityse. Taip pat domina darbas, susijęs su bet kuria meno sritimi. Domina maketų gamyba; brėžinių, schemų braižymas; interjero dizainas; fotografija.
Išsaugoti
Moteris
Prieš 1 val.
Išsaugoti
Moteris

Vilniaus Gedimino technikos universitetas Kūrybinių industrijų fakultetas Pramogų industrijų katedra Nuo 2019-09/dabar Bakalauro laipsnis Komunikacijos ir organizacijos specialistas Darbo patirtis : 2019-09/2020-01 UAB “Gintraka” Pareigos: pardavėja konsultantė Darbo pobūdis : bendravimas su žmonėm (vietiniais ir turistais) , darbas su kasos aparatu, prekių išdėliojimas. Dirbau su įvairiais suvenyrais bei dirbiniais, papuošalais iš gintaro. Kalbos: Lietuvių kalba (gimtoji) Rusų kalba (gimtoji) Anglų kalba (B1/B2 lygiu) Lenkų kalba (minimalūs pradmenys) Kita informacija: Esu nuoširdus, lengvai bendraujantis, atsakingas, tačiau turintis charakterį žmogus. Man galima patikėti sudėtingus darbus. Visada stengiuosi nenuvilti žmonių. Mokydamasi gimnazija atlikau Gimnazijos Tarybos pirmininkės pareigas du metus. Dirbau su įvairiais dokumentais, dalyvaudavau posėdžiuose Savivaldybėje. Organizavau renginius, juos vedžiau. Baigiau Algirdo muzikos mokykloje dvi specialybes : estradinis dainavimas ( mokytojas P. Meškėla) , smuikas (mokytoja I. Banevičiūtė). Muzikuoju po šiai dienai (12 metų) . Kabant apie sceną tokiau, turiu daug vedėjos patirties ir vaidybinės patirties ( 11 metų Rusų dramos teatre , mažos rolės), pati rašau scenarijus, darau dekoracijas. Turiu supratimą floristikoje - moku dirbti su gyvom/dirbtinėm gėlėm ir kitom dekoratyvinėm medžiagom. Moku fotografuoti, šiek tiek dirbti su filmavimo/ garso įrašymo įrangą. 15 metų šoku įvairius stilius : hip hop, latino, šiuolaikinis šokis , tautiniai, šou dance . Galiu mokyti kitus . Esu studentė, todėl ieškau darbo su lanksčiu, prisitaikančių prie studijų darbo grafiku.

19 metų amžiaus, moteris
Vilnius
Prieš 1 sav.
Išsaugoti
Moteris

Ieskau darbo

9 metų amžiaus, moteris
Panevėžys
Prieš 1 sav.
Išsaugoti
Vyras

Domina įvairaus pobūdžio darbo pasiūlymai.

19 metų amžiaus, vyras
Kaunas
Prieš 2 sav.
Išsaugoti
Moteris
Prieš 2 sav.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Studentų CV šiame skelbimų sąraše pateikiami iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą