CV duomenų bazė Užsienyje

Ieško darbo Užsienyje. Žemiau pateikiami naujausi kandidatų CV (gyvenimo aprašymai) iš visų darbo sričių. Rekomenduojame patikslinti paiešką ir pasirinkti konkrečią sritį darbuotojų, kuriems norėtumėte pasiūlyti darbą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Vyras

Nekvalifikuoto

53 metų amžiaus, vyras
Kaunas
Prieš 3 sav.
Išsaugoti
Moteris

Anestezijos ir intensyvios terapijos slaugytoja LSMU Kauno klinikos, Anestezialogijos klinika, Centrinės anestezialogijos skyrius 2014 05 - Dabar Bendrosios praktikos slaugytoja LSMU ligoninė Kauno klinikos, Neurologijos skyrius 2009 08 - 2014 05 Įgijus praktikos kilo noras išbandyti save klinikinėje slaugoje ir darbe. Slaugytojos padėjėja Vilkijos PSPC 2000 09 - 2009 07 Dirbdama supratau, kad tikrai noriu dirbti slaugytoja, padėti ligoniams. Stojau mokytis ir dirbau kol baigiau Kauno kolegiją. Ieškau slaugytojos darbo. Save apibūdinčiau, kaip žmogų, kuris tikrai žino, kad dirba mylimą darbą ir kitur savęs negalėčiau realizuoti. Myliu žmones, noriu jiems padėti savo žodžiu, žiniomis, veiksmais, buvimu. Manau, kad negalima nustoti siekti būti geresniu, nuolat reikia domėts, gilinti savo, kaip mediko žinias. Darbas komandoje yra neišvengiamas ir labai svarbus mano aplinkoje. Stresinės situacijos gan dažnos, bet kiekvienu atveju tai priklauso nuo komandinio darbo kokybės kiekvieno atžvilgiu, draugiškumo, supratingumo, palaikymo. Malonu dalintis savo patirtimi ir žiniomis. Save apibūdinčiau, kaip žmogų, kuris tikrai žino, kad dirba mylimą darbą ir kitur savęs negalėčiau realizuoti. Myliu žmones, noriu jiems padėti savo žodžiu, žiniomis, veiksmais, buvimu. Manau, kad negalima nustoti siekti būti geresniu, nuolat reikia domėts, gilinti savo, kaip mediko žinias. Darbas komandoje yra neišvengiamas ir labai svarbus mano aplinkoje. Stresinės situacijos gan dažnos, bet kiekvienu atveju tai priklauso nuo komandinio darbo kokybės kiekvieno atžvilgiu, draugiškumo, supratingumo, palaikymo. Malonu dalintis savo patirtimi ir žiniomis.

43 metų amžiaus, moteris
Kaunas
Prieš 3 sav.
Išsaugoti
Moteris
Prieš 3 sav.
Išsaugoti
Vyras

10 years work in hotels and restaurants

33 metų amžiaus, vyras
Užsienis
Prieš 3 sav.
Išsaugoti
Vyras

Atsakomybė darbštumas

44 metų amžiaus, vyras
Lietuva
Prieš 3 sav.
Išsaugoti
Moteris
Prieš 4 sav.
Išsaugoti
Moteris

Namu rosos darbus tvarkiti namus Prizuret vaikas:)

28 metų amžiaus, moteris
Airija
Prieš 4 sav.
Išsaugoti
Vyras

Ieškau vairuotojo ekspeditoriaus darbo.

33 metų amžiaus, vyras
Vilnius
Prieš 4 sav.
Išsaugoti
Vyras

Įdomaus

Vyras
Kėdainiai
Prieš 4 sav.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 4 sav.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Darbo skelbimai, darbo ir darbuotojų paieška iš visų darbo sričių pateikiami šiame darbo skelbimų sąraše. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkrečią darbo sritį ar kitą miestą.
Pasirinkite darbo vietą