CV duomenų bazė Airijoje

Ieško darbo Airijoje. Žemiau pateikiami naujausi kandidatų CV (gyvenimo aprašymai) iš visų darbo sričių. Rekomenduojame patikslinti paiešką ir pasirinkti konkrečią sritį darbuotojų, kuriems norėtumėte pasiūlyti darbą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Vyras

Darbo patirtis: UAB Verslo Mada , MeatLovers Pub /Virėjas 2012 UAB Imperiva, Crowne plaze /Virėjas 2013 UAB Senoji trobelė /Virėjas 2014 UAB Elkogas , Parko terasa/ Virėjas 2023 AB Kupolas - Vadybininkas nuo 2014 iki 2020 . Energetinio taupymo paslauga, miesto apšvietimo sistemų modernizavimas; Energetinių atsinaujinimo produktų įvedimas į rinką; Dalyvavimas parodose Lietuvoje ir užsienyje :Lietuva, Lenkija, Vokietija; Bendravimas su užsienio partneriais; Viešųjų pirkimų projektų paieška; Viešųjų pirkimų dokumentacijos ruošimas; Viešųjų pirkimų vykdymo priežiūra; Bendravimas su klientais; Sutarčių rengimas; 2012-2015 Dribęs su renginiais , festivaliais, paruošiamųjų darbų atlikimas, samatos sudarymas. 2017 – 2020 aptarnavimas UEFA (Vilnius) rungtynių, energetinis aptarnavimas su DG Storent (partneris). Bendravimo gebėjimai: Vertinu draugišką, atsakingą, organizuotą kolektyvą. Imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Moku dirbti ir komandoje, ir individualiai. Nuoširdumas, pareigingumas, tvarkingumas, sąžiningumas, kūrybiškumas Pageidaujamam darbui reikalingi gebėjimai: Dirbdamas nuolatos mokausi, nepraleidžiu galimybės tobulėti bei pažinti naujas veiklos sritis. Nebijau atsakomybės, matau visumą ir perspektyvą, labiausiai orientuojuosi į rezultatus, ilgalaikę sėkmę ir atsakingą bei reiklų požiūrį į darbą. Nemėgstu rutininių darbų tačiau pareigingumas verčia ir juos atlikti laiku ir kokybiškai. Traktoriaus ir savaeigės mašinos (vairuotojo traktorininko) pažymėjimas TR1, TR2, SM. Laivavedžio licenzija nuo 2022

32 metų amžiaus, vyras
Vilnius
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Moteris

Ieškau darbo užsienį greitas išvykimas

28 metų amžiaus, moteris
Panevėžys
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Moteris

Esu dirbusi kavineje , anglu kalbos nelabai suprantu

21 metų amžiaus, moteris
Airija
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Darbo skelbimai, darbo ir darbuotojų paieška iš visų darbo sričių pateikiami šiame darbo skelbimų sąraše. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkrečią darbo sritį ar kitą miestą.
Pasirinkite darbo vietą