Logistikos, transporto specialistų CV Airijoje

Ieško darbo Airijoje. Čia pateikiami logistikos, transporto specialistų Airijoje CV (gyvenimo aprašymai, iš kurių galite pasirinkti tinkamiausią darbuotoją. Jeigu neradote tinkamo darbuotojo, pabandykite praplėsti paiešką pasirinkdami kitą miestą ar darbo sritį.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Vyras

Domina darbas su sunkvežimiu Dubline ,

68 metų amžiaus, vyras
Airija
Išsaugoti
Vyras

16 metu patirtis vairuojant betono maisykle.

52 metų amžiaus, vyras
Airija
Išsaugoti
Vyras

Sveiki, gyvenu š. Airijoje nuo 2017m. spalio 5d. Cia tik atvykes isidarbinau vairuotoju, vairavau vilkika su puspriekabe. Sis darbas buvo man pirmas. Cia š. Airijoj dirbti sekesi tikrai neblogai, krovinius veziojau tiek po š. Airija, tiek pietineje Airijos dalyje, Dublinas-Corkas. Dirbau pakankamai, tikrai nemazai km. teko pravaziuot, puikiai apsipratau prie puikiu Airijos greitkeliu, gausaus eismo ir stebetinai siauru rajoniniu, bei kaimo keliu. Pradzia buvo neitin lengva, taciau db. Airijos keliuose jauciuosi puikiai. Prabegus metams kaip tik siuo metu teko palikt darba(ko l. nenorejau daryt, taciau buvau priverstas). del kaikuriu man nepriimtinu pasikeitimu darbe. Šiuo metu ieskau naujo pakankamai gerai apmokamo darbo. Pirmas pageidautinas darbas butu: vairuoti krovinini mikro autobusa, 2)sunkvezimi iki 7, 5t. 3)vilkikas su puspriekabe. Vairuotojo paziymejimas Europinis, kategorijos cce. taip pat 95 kodas. Inciurenca turiu, banko sask. yra. Anglu k. L. silpna is penkiu balu, gal 1, 5 balo. Siek tiek suprantu ir kai ka galiu atsakyti arba paklausti. Rimtesniam Interviu su darbdaviu Anglu k. nesusikalbu. Teko bandyt nekarta. Cia š. Airijoj gyvenu su seima, todel darbo ieskau tokio is kurio galeciau grįzti kas vakara laiku namo. Trumpas aprasymas kur dirbau Lietuvoje: apie 11m. dirbau saugos tarnyboje greitojo reagavimo ekipaze, (turiu saunamojo ginklo licenzija). Tai buvo dieninis bei naktinis darbas. Veliau dirbau pagal individualia veikla, apie trejus m. ardziau automobilius. Taip pat apie penkiarius metus pagal individualia veikla vygdziau elektros darbus. Darbo nebijau, dirbti man patinka, taciau patinka dirbti tada kai yra nustatytas ir aiskus darbo laikas, kai yra laiku sumokamas darbo uzmokestis, kai yra nesityciojama is darbuotojo, kai nera darbe beprotisko spaudimo. Tikiuosi surasti tinkama ir idomu bei pakankamai normaliai apmokama darba. Aciu.

47 metų amžiaus, vyras
Airija
Išsaugoti
Vyras
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Logistikos, transporto specialistų CV Airijoje Darbas logistikoje, transporte pateikiami šiame skelbimų sąraše. Patikslinkite savo darbo paiešką nurodę kitą miestą ir darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą