CV duomenų bazė Islandijoje

Ieško darbo Islandijoje. Žemiau pateikiami naujausi kandidatų CV (gyvenimo aprašymai) iš visų darbo sričių. Rekomenduojame patikslinti paiešką ir pasirinkti konkrečią sritį darbuotojų, kuriems norėtumėte pasiūlyti darbą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Moteris
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Moteris
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
Vyras
Išsaugoti
Moteris

Gebėjimai Greitai mezgu naujas pažintis Retai kyla problemų dirbant komandoje Dažnai esu kupina naujų įdėjų/pasiūlymų Mokykla Akademijos gimnazija Akademija, Lietuva 10 klasė Mokykloje dažnai aktyviai reiškiuosi. Priklausau gimnazijos tarybai, taip pat buvau ir mokinių tarybos pirmininkė. veiklos June 2019 to Current Kėdainių r. savivaldybės jaunimo reikalų taryba Kėdainiai, Lietuva Narė Į Kėdainių r. savivaldybės jaunimo reikalų  tarybą įstojau birželio mėnesį. Atėjau kupina įdėjų ir noro dirbti. Misija, kurią pristačiau atėjusi į pokalbį, buvo gan paprasta, tačiau labai svarbi ir aktuali. Tai socialiai remtinų šeimų įtraukimas į savivaldybės/miesto veiklą. Šią žinute nešu iki dabar, ten esu jau beveik metus laiko, labai tuo džiaugiuosi, aktyviai dalyvauuju posėdžiuose. December 2019 to Current Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“ Kėdainiai, Lietuva Jaunesnioji koordinatorė Šioje organizacijoje kylau karjeros laipteliais nuo paprastos narės iki koordinatorės, Organizacijoje rengiame prevencines stovyklas, kuriose nekartą buvau organizatorė/stovyklos direktorė. Savanorė Labai dažnai tenka savanoriauti įvairiuose renginiuose, kaip festivalis , , Granatos'Live'', , , Galapagai'', ten įgavau daug patirties ir tikrai labai daug išmokau. Taip pat savanoriauju Akademijos kultūros centre, kur darau Kultūros centro direktorės priskirtus darbus. LJS , , Žingsnis'' taip pat yra vieta, kur žmonės savanoriauja, todėl tai irgi priskirčiau. Savanorystė man davė begalo daug, ir išmokė mokėti daryti dalykus dėl butinybės, o ne dėl atlygio. žinau ką renku Kėdainiai, Lietuva Narė Nesenia atradau organizaciją , , Žinau ką renku'', ten mane patraukė domėjimasis politika. Tai organizacija organizuojanti debatus mieste, norint užtikrinti, kad žmonės turėtų galimybę , , žinoti ką renka''

20 metų amžiaus, moteris
Kėdainiai
Išsaugoti
Vyras

Esu kirpejas, dirbu jau 15 metu kirpeju.

37 metų amžiaus, vyras
Islandija
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Darbo skelbimai, darbo ir darbuotojų paieška iš visų darbo sričių pateikiami šiame darbo skelbimų sąraše. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkrečią darbo sritį ar kitą miestą.
Pasirinkite darbo vietą