Žemės ūkio, miško, žuvininystės specialistų CV

Naujausi žemės ūkio, miško, žuvininystės specialistų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami žemės ūkio, miško, žuvininystės specialistų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Moteris
Prieš 6 d.
Išsaugoti
Vyras

Pagalbinio pas ukininka galeciau padirbeti

27 metų amžiaus, vyras
Klaipėda
Prieš 1 sav.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 2 sav.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 3 sav.
Išsaugoti
Moteris

Siuvėja. Noriu pakeisti darbo sriti

46 metų amžiaus, moteris
Vilnius
Prieš 3 sav.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 4 sav.
Išsaugoti
Vyras

Darbstus, patyrtis 6 metai

39 metų amžiaus, vyras
Vilnius
Prieš 1 mėn.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 1 mėn.
Išsaugoti
Vyras

El. paštas: gedaminas14@gmail. com Esu 31 metų vyras. Gabus ir sukaupęs didelę patirtį augalininkystės ar mišraus tipo ūkiuose Lietuvoje ir užsienyje. Puikiai sugebu dirbti su modernia technika kas tai bebūtų, bei ją prižiūrėti. Puikiai įsilieju į komandą, bei gebu dirbti vienas . Pareigingumas, atsakingumas ir atkaklumas yra stipriausi mano būdo bruožai! Darbo patirtis 2009. 06 - Dabar Įmonė: Sigito Petraičio ūkinko ūkis Pareigos: Traktorininkas ir kombaininkas Vienas pagrindinių darbuotojų. Labai plataus arsenalo agregatai komplektuojami su įvairaus galingumo traktoriais nuo 150ag iki 600ag. Tręšimo darbai su bogballe ir amazone tręštuvais. Purškimas su amazone ux 5600 purkštuvu. Šieno bei žalios masės presavimas ruloniniu presu welger rp235. Žolės pjovimas su kuhn fc302 šienapjove. Kombainavimas su Claas lexion 580. Mėšlo kratymo, bei arimo, frezavimo, lyginimo žemės darbai. Ekskavatorininko pradmenys. Žemės dirbimas diskiniais bei noraginiais vaderstadt skutikais, bei darbai cukrinių runkelių nuėmime. Taipogi kelerių paskutinių metų patirtis su naujausia technika užsienyje Anglijoje(Ropsley Farms LTD) (BRIDGE HOUSE FARM). Darbo pobūdis labai panašus kaip Lietuvoje tik teko dirbti dar su galingesne bei modernesne technika kuri buvo su automatinėmis vairavimo sistemomis greenstar bei claas. Darbas su kuhn rauch tręštuvu, bei horsh ir vaderstadt žemės dirbimo ir sėjimo agregatais. Kombainavimas su Claas lexion 780 ir 770 kombainais kurių pjaunamosios iki 12 metrų. Traktoriai vyravo johndeere ir class. Taipogi teko daug dirbti su didelio galingumo ir gabaritų traktoriumi johndeere 9510R kurio padargai iki 9 metrų. Teleskopiniai krautuvai manitou, JCB, bobcat ir johndeere. Traktorininko pažymėjimas su kategorijomis TR1, TR2 ir SZ. Žiemos metu vyravo darbas su CE kategorijos sunkvežimiais. Išsilavinimas 2006 - 2009 Mokymosi įstaiga: Joniškio žemės ūkio mokykla Specialybė: Technikos priežiūros, remonto ir verslo darbuotojas Laipsnis: Aukštesnysis/profesinis 1996 - 2006 Mokyklos pavadinimas: Juventos pro Gimnazija Laipsnis: Vidurinis Kalbos Kalba Kalbėjimas Supratimas Rašymas Anglų Puikiai Puikiai Puikiai Rusų Vidutiniškai Vidutiniškai Vidutiniškai Kompiuterinės žinios Programinės įrangos paketai Excel: 4 ir daugiau m. PowerPoint: 1-2 m. Word: 1-2 m. Operacinės sistemos Windows: 4 ir daugiau m. Rekomendacijos Kontaktinis asmuo: Ben Webb Įmonė: Ropsley farms Ltd Pareigos: Manager Telefonas: +447971299420 Kontaktinis asmuo: Keith Thompson Įmonė: Bridge House Farm Pareigos: Director Telefonas: +447721501596 Kontaktinis asmuo: Žydrūnas Stonys Įmonė: Sigito Petraičio ūkinko ūkis Pareigos: Direktorius Telefonas: +37062074868 Kita informacija Vairuotojo pažymėjimas: A (4 m. ), B (12 m. ), C (5 m. ), E (5 m. ) Laisvalaikio pomėgiai: Motociklai, žvejyba, krepšinis bei kelionės.

32 metų amžiaus, vyras
Klaipėda
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Žemės ūkio, miško, žuvininystės specialistų CV šiame skelbimų sąraše pateikiami iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą