Žiniasklaidos, marketingo specialistų CV

Naujausi žiniasklaidos, marketingo specialistų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami žiniasklaidos, marketingo specialistų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Moteris

Ieškau darbo pardavimų srityje.

33 metų amžiaus, moteris
Mažeikiai
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Moteris

Ieškau redaktorės, straipsnių kūrėjos, rašytojos, socialinių tinklų specialistės, vadybininkės, administratorės darbo. Taip pat man patinka darbas su klientais, įvairių įmonių komunikacija, tikslinėmis auditorijomis, marketingu, rinkodara. Turiu Kūrybinių industrijų bakalauro diplomą. Greitai mokausi bei esu kūrybiška, o ši savybė praverčia bet kurioje srityje - bendravime, darbe, problemų sprendime, rezultatų siekime. Esu jauna, todėl dar daug dalykų reikia ir patobulinti, ir išmokti, bet juk svarbiausia pradėti. Noriai mokausi, tad tikrai galėčiau išmokti dirbti su specialiomis kompiuterio programomis, taip pat įgyti trūkstamų žinių, gebėjimų reikalingų dirbant pas Jus. Puikiai moku anglų kalbą, tačiau taip pat man ypač svarbi lietuvių kalba, jos taisyklingas vartojimas, gramatika. Taip pat įgyjau skaitmeninės rinkodaros patirties atliekant praktiką meno galerijoje, nes teko versti tekstus, rašyti, redaguoti spaudai pranešimus, t. y. , bendrauti su žmonėmis per skaitmeninę rinkodarą, o tai yra ypač reikalinga šiame moderniame pasaulyje (socialiniai tinklai, technologijos - kaip komunikacijos priemonė). Universitete gavau nemažai žinių apie skaitmeninę rinkodarą, verslo ar kt. įmonių komunikaciją su vartotojais - tiksline auditorija; mados, interjero, įvairių objektų sukūrimą, dizainą; garsius dizainerius. Esu kruopšti, atidi, kūrybiška, komunikabili, orientuota į rezultatą, siekiu užsibrėžtų tikslų, o, mano nuomone, šios savybės yra vienos iš svarbiausių reikalingų profesionaliam darbuotojui.

24 metų amžiaus, moteris
Kaunas
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
Moteris
Prieš 4 mėn.
Išsaugoti
Moteris

Laba diena, esu Jūratė Ruzienė Šiuo metu ieškau rimto darbo pasiūlymo. Esu profesionali fotodizainerė/fotografė/maketuotoja, turinti aukštąjį meninį išsilavinimą. Paskutinius septynerius metus dirbau fotodizainere/įmonės fotografe/maketuotoja Terra Animalis UAB, Rinkodaros skyriuje. Prieš tai penkerius metus dirbau „Terra Publica“ leidykloje dizainere/maketuotoja, dar anksčiau sekė darbai spaustuvėje, fotostudijoje, laikraščių ir žurnalų redakcijose. . . Darbo ieškau: fotografas, fotodizaineris, maketuotojas, www. psl. administratorius, klientų aptarnavimo specialistas, duomenų suvedimo specialistas, vadybininkas, darbuotojas darbui su žmonėmis . . . Įmonei, kuri mane pasamdys, šalia esamų/einamųjų pareigų, galiu PAGAL POREIKĮ profesionaliai fotografuoti (turiu visą savo profesionalią įrangą), puikiai retušuoti, koreguoti fotografijas, daryti reklamas ir montažus, kelti ir koreguoti foto ir tekstinę info į el. parduotuvę ir pan. . . . . Mėgstu ir sekasi dirbti ir bendrauti su žmonėmis, esu komunikabili, moku bendrauti su įvairaus luomo žmonėmis. Esu tipiškas vandenis, žingeidi ir motyvuota, šiek tiek užsispyrusi, siekiant tikslų, užsidegusi tuo, kas mane „veža“, visad siekiu toliau tobulėti, nesėdint vietoje, įgyti vis naujų įvairiapusiškų žinių, naujovių, įdomybių, galiu, reikalui esant, keisti darbinį profilį! Labai gerai moku lietuvių kalbą. Aš esu imli naujovėms, brandi asmenybė, rimtai ir preciziškai žiūrinti į atsakomybes, esu tikra, jog pateisinsiu įmonės, kuri mane pasamdys, reikalavimus ir lūkesčius, taip pat realizuosiu savuosius. . . Šiuo metu ieskau darbo pilnai darbo dienai, arba papildomam darbui namuose. Malonu būtų sulaukti rimto darbo pasiūlymo, nes pati esu rimtas, subrendęs ir atsakingas žmogus bei darbuotojas. Ačiū. Su pagarba, Jūratė Ruzienė Mob. 8 606 33773 Kaunas, Kalniečiai

45 metų amžiaus, moteris
Kaunas
Prieš 4 mėn.
Išsaugoti
Vyras

Ieško veiklos ££

Vyras
Panevėžys
Prieš 5 mėn.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Žiniasklaidos, marketingo specialistų CV šiame skelbimų sąraše pateikiami iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą