Žiniasklaidos, marketingo specialistų CV

Naujausi žiniasklaidos, marketingo specialistų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami žiniasklaidos, marketingo specialistų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Moteris

Laba diena, esu Jūratė Ruzienė Šiuo metu ieškau rimto darbo pasiūlymo. Esu profesionali fotodizainerė/fotografė/maketuotoja/ www. psl. administratorė, turinti aukštąjį meninį išsilavinimą. Paskutinius septynerius metus dirbau fotodizainere/įmonės fotografe/maketuotoja Terra Animalis UAB, Rinkodaros skyriuje. Prieš tai penkerius metus dirbau „Terra Publica“ leidykloje dizainere/maketuotoja, dar anksčiau sekė darbai spaustuvėje, fotostudijoje, laikraščių ir žurnalų redakcijose. . . Darbo ieškau: fotografas, fotodizaineris, foto retušuotojas (namuose, ofise), maketuotojas, www. psl. administratorius, klientų aptarnavimo specialistas, duomenų suvedimo specialistas, vadybininkas. . . Įmonei, kuri mane pasamdys, šalia esamų/einamųjų pareigų, galiu PAGAL POREIKĮ profesionaliai fotografuoti (turiu visą savo profesionalią įrangą), puikiai retušuoti, koreguoti fotografijas, daryti reklamas ir montažus, kelti ir koreguoti foto ir tekstinę info į el. parduotuvę ir pan. . . . . Mėgstu ir sekasi dirbti ir bendrauti su žmonėmis, esu komunikabili, moku bendrauti su įvairaus luomo žmonėmis. Esu tipiškas vandenis, žingeidi ir motyvuota, šiek tiek užsispyrusi, siekiant tikslų, užsidegusi tuo, kas mane „veža“, visad siekiu toliau tobulėti, nesėdint vietoje, įgyti vis naujų įvairiapusiškų žinių, naujovių, įdomybių, galiu keisti darbinį profilį! Labai gerai moku lietuvių kalbą. Aš esu imli naujovėms, brandi asmenybė, rimtai ir preciziškai žiūrinti į atsakomybes, esu tikra, jog pateisinsiu įmonės, kuri mane pasamdys, reikalavimus ir lūkesčius, taip pat realizuosiu savuosius. . . Šiuo metu ieskau darbo pilnai darbo dienai, arba papildomam darbui namuose. Malonu būtų sulaukti rimto darbo pasiūlymo, nes pati esu rimtas, subrendęs ir atsakingas žmogus bei darbuotojas. Ačiū. Su pagarba, Jūratė Ruzienė Mob. 8 606 33773 Kaunas, Kalniečiai

Moteris
Kaunas
Prieš 4 sav.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 1 mėn.
Išsaugoti
Vyras

Mano darbo patirtis nėra standartinė. Pastaruosius 12 metų (2008–2020) studijavau ir (arba) dirbau akademinėje aplinkoje, įvairiose Lietuvos aukštojo mokslo įstaigose: Klaipėdos universitete (KU), Vytauto Didžiojo universitete (Kaunas), Lietuvos istorijos institute (Vilnius). 2018 m. sėkmingai apsigyniau humanitarinių mokslų (etnologijos, 07H) daktaro laipsnį, netrukus pradėjau dirbti moksliniu darbuotoju KU: publikacijų, pristatymų rengimas, dėstymas studentams, akademinių leidinių sudarymas ir pan. Tačiau ėmęsis savarankiškos veiklos greitai suvokiau, kad privalėsiu keisti darbo pobūdį, nes etnologijos mokslo / studijų laukas yra sudėtingoje padėtyje. Apsisprendžiau, jog esant tokiai situacijai negalėsiu realizuoti sukauptų gebėjimų, dėl to privalau persiorientuoti. Kadangi pastaruosius gyvenimo metus kryptingai siekiau akademinės karjeros, privalau pasakyti, kad neturiu ilgalaikės specializuotos darbo patirties kitose sferose. Nepaisant to, studijuodamas ir dirbdamas moksliniame lauke įgijau tam tikrų universalių įgūdžių, kuriuos galima taikyti kitur: (1) gebu kruopščiai surinkti didelės apimties duomenis, (2) juos sistemiškai išanalizuoti ir (3) kritiškai įvertinti arba interpretuoti. Galvoju, kad šiuo metu labiausiai esu įgudęs tekstų (įvairaus stiliaus, apimties, sudėtingumo) rengimo srityje; gebu juos redaguoti ir skelbti. Be to, domiuosi naujosiomis technologijomis; save laikau kūrybinga asmenybe. Moku bendrauti ir rašyti anglų kalba, bet to nedarau kas dieną, todėl žinios nėra aukščiausio lygmens. Taip pat suprantu rusiškai, bet kalbu ne daug – galiu bendrauti ne sudėtingomis temomis. Bet kuriuo atveju, turiu norą išmokti naujų dalykų, bet tam reikės laiko ir specialaus apmokymo. Mano nuomone, produktyvių darbo santykių pagrindas yra atvirumas su darbdaviu, dėl to pradedu dialogą (darbo paieškas) pateikdamas ne pagražintą vaizdą, o autentišką informaciją apie save.

Vyras
Klaipėda
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Moteris

Ieškau darbo pardavimų srityje.

33 metų amžiaus, moteris
Mažeikiai
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Žiniasklaidos, marketingo specialistų CV šiame skelbimų sąraše pateikiami iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą