Žiniasklaidos, marketingo specialistų CV

Naujausi žiniasklaidos, marketingo specialistų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami žiniasklaidos, marketingo specialistų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Vyras
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Moteris

Esu įgijusi aukštąjį universitetinį išsilavinimą, viešosios komunikacijos bakalauro laipsnį. Studijų pagrindas - žurnalistika ir viešieji ryšiai. Esu savarankiška - gebu pasiskirstyti savo laiką darbams atlikti, atsirinkti reikiamą informaciją. Komunikabili - nebijau bendrauti su žmonėmis, tai man teikia malonumą. Taip pat esu kūrybinga, paslaugi, atkakli - stengiuosi pasiekti geriausių rezultatų. Esu sąžininga ir labai vertinu šią žmonių savybę, tolerantiška ir supratinga, todėl pavyksta išvengti konfliktinių situacijų. Gebu suvaldyti stresą, esu paslaugi, moku kontroliuoti save įvairiose situacijose. Turiu patirties žurnalistikos/žiniasklaidos srityje - rašiau straipsnius laikraštyje "Rinkos aikštė", taip pat yra tekę parengti ne vieną reportažą Kėdainių krašto televizijai. Dalyvavau internetinio portalo 15min. lt - "Jaunųjų žurnalistų kursai" mokymuose. Jaunimo tinklaraštyje www. jauti. lt buvau atsakinga už viešuosius ryšius. Turiu patirties ir gabumų dirbti aptarnavimo, aktyvių pardavimų sferoje, mėgstu bendrauti su žmonėmis, esu dirbusi renginių vaikams vedėjos darbą, taip pat studijų metais teko padirbėti ir auklės pareigose. SEOakademija. lt esu sukūrusi komunikacijos veiksmų planą bei jo dalinį vykdymą. Laikinas pareigas vasaros sezonui ėjau ir pardavimų vadybininkės pozicijoje, video projektus įgyvendinančioje ir kino paslaugas teikiančioje įmonėje. Taip pat turiu šiek tiek praktikos kaip vadovo asistentė, kurią turėjau vienoje iš logistikos įmonių, tuo metu buvau atsakinga už pagalbą apskaitininkei bei vadovavimą vairuotojams. Kadangi vasaromis tarp studijų išvykdavau į užsienį, esu dirbusi ir sandėlyje: darbas su skeneriu, elektriniu krautuvu. Taip pat yra tekę dirbti ir gamyboje prie linijos.

Moteris
Kėdainiai
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Žiniasklaidos, marketingo specialistų CV šiame skelbimų sąraše pateikiami iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą