Žiniasklaidos, marketingo specialistų CV

Naujausi žiniasklaidos, marketingo specialistų CV (gyvenimo aprašymai). Čia pateikiami žiniasklaidos, marketingo specialistų CV iš visų Lietuvos miestų ir užsienio šalių. Rekomenduojame susiaurinti paiešką ir pasirinkti tikslesnę specializaciją ar konkretų miestą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Moteris
Prieš 1 mėn.
Išsaugoti
Moteris

Esu Lietuvių filologijos ir leidybos programos absolventė. Visada domėjausi literatūra, mėgau ir mėgstu skaityti, nagrinėti kūrinius, juos interpretuoti, susieti su kontekstu. Po studijų supratau, kad norėčiau labiau įsigilinti, pavyzdžiui, į žiniasklaidos lauko subtilybes. Taip pat sudomino ir redagavimo dalykai, kurių kaip tik ir prireikė atliekant praktiką. Praktiką atlikau 2016 metų rudenį Kauno kino centre „Romuva“. Pirmoji praktikos dalis – kūrybinis rašymas, o antroji – redagavimas. Mano tikslas buvo peržiūrėti filmą ir jam parašyti recenziją, vėliau patalpinti į internetinę kino centro svetainę. Po to sekė kitas žingsnis - suredaguoti tekstus, kad internetiniame portale jie būtų tvarkingi ir taisyklingi. Jie parašyti mokinių ir studentų, kurie domisi kinu, tačiau ne visi, kurie rašė, yra filologai, todėl buvo be galo įdomu skaityti jų mintis, išreikštas žodžiais. Šios studijų programos mokomi dalykai man padėtų susirasti darbą, kurį visada norėjau dirbti. Tai darbas vidurinėse mokyklose, redakcijose, leidyklose, įvairiose kultūros įstaigose. Su mokymu turiu vienokios ar kitokios patirties. Bendru susitarimu su Jonučių progimnazijos pradinės klasės auklėtoja, retkarčiais vesdavau lietuvių kalbos pamokas pirmos, antros klasės mokiniams. Kadangi veikla patiko, nusprendžiau ir toliau padėti gilinti lietuvių kalbos gramatikos, skaitymo, rašymo ar teksto suvokimo įgūdžius pradinių klasių mokiniams. Dėl šios priežasties ir dabar namuose užsiimu su vaikais, kuriems lietuvių kalbos žinios atrodo per sunkios. Viliuosi, kad tokio pobūdžio darbas man padėtų įgyti daugiau patirties ir galėsiu atiduoti visas sukauptas žinias, kad išpildyčiau darbdavio lūkesčius. Esu kruopšti ir greitai mokausi, noriu tobulėti ir augti kartu su įmone. Esu atsidavusi lietuvių kalbai, pirmumą skiriu taisyklingai kalbai ir gramatikai. Sugebu sukurti tam tikro žanro tekstą, jį suredaguoti ir pateikti kaip geriausią variantą internetiniams portalams ar bet kuriai kitai sričiai.

23 metų amžiaus, moteris
Kaunas
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Moteris
Prieš 2 mėn.
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Žiniasklaidos, marketingo specialistų CV šiame skelbimų sąraše pateikiami iš visų miestų Lietuvoje ir užsienyje. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkretų miestą ar kitą darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą