Pilna personalo atranka

Dirba.lt personalo atranka

Pilna atranka - tai darbuotojų paieškos bei atrankos būdas, kuomet pasitelkiant pažangiausiais kandidatų vertinimo metodikas, pagrindinius ir nišinius kandidatų paieškos kanalus, drauge su mūsų atrankų specialistų praktine patirtimi, padedame surasti visapusiškai geriausią darbuotoją Jūsų įmonei. Šis atrankos būdas labiausiai naudojamas esant aukštesnės kvalifikacijos specialistų poreikiui įmonėje.

Koks mūsų tikslas?

Kaip sakė Francoise de Motteville „Tikrasis būdas tapti laimingais yra mylėti savo darbą ir juo mėgautis”. Mūsų tikslas - rasti darbuotoją, kuris myli savo darbą ir profesiją, nes laimingas darbuotojas yra raktas į įmonės sėkmę.

Kaip vyksta atranka?

Personalo atrankos schema

Detaliai apie personalo atrankos žingsnius:

  • Darbo skelbimo paruošimas ir talpinimas Dirba.lt ir kituose įmonės partnerių portaluose;
  • Kandidatų paieška įvairiose duomenų bazėse bei pasitelkiant kitus tiesioginių ryšių metodus;
  • Susidomėjusių kandidatų CV vertinimas ir rūšiavimas;
  • Pokalbis su tinkamiausiais kandidatais „akis į akį”;
  • Kandidatų testavimas pasitelkiant psichologines metodikas;
  • Specifinių kandidato žinių ir gebėjimų testavimas;
  • Rekomendacijų iš buvusių darboviečių (jei yra įmanoma) pateikimas;
  • Įdarbinimo garantija;
  • Bandomojo laikotarpio iki 3 mėn. garantija.

Kam ir kodėl verta rinktis šią atranką?

Kam skirta?

Įmonei, kuri neturi personalo skyriaus ar profesionalaus atrankų specialisto;

Įmonei, kuri ieško aukštesnės kvalifikacijos darbuotojų, retų ar priešingai itin „populiarių” profesijų darbuotojų;

Jaunai įmonei, kuri tik pradeda veiklą, turi konkretų verslo planą ir žino kokių pareigybių darbuotojų jai reikia. Padėsime ne tik surasti darbuotojus, bet ir patarsime sudėliojant įmonės darbuotojų struktūrą;

Įmonei, kuri neturi ir negali skirti laiko profesionaliai darbuotojų paieškai ir atrankai.

Kodėl verta?

Su Jūsų atranka dirbs mūsų atrankų specialistai, kurie turi ilgametę patirtį bei išsilavinimą personalo srityje. Jie ne tik atrinks darbuotoją, bet ir konsultuos viso atrankos proceso metu.

Mūsų specialistai darbuotojų paieškai ir atrankai naudoja pažangias metodikas bei unikalius kandidatų paieškos kanalus, dėl to esame tikri, kad galime padėti ieškant ir pačių sudėtingiausių profesijų atstovų.

Atrankų specialistai ieško geriausio darbuotojų užsakovo įmonei ir nesiunčia pirmo pasitaikiusio. Atidi ir kruopšti kandidato paieška bei atranka padidina tikimybę, kad atrinktas kandidatas greitai ir sėkmingai įsilies į įmonę bei bus lojalus darbuotojas.

Padėjome surasti darbuotojus daugeliui įmonių
Rekomendacijos
UAB "Sveika statyba" vadovas Arminas Radžius
„Kreipėmės į personalo paieškos ir atrankos įmonę Dirba.lt tuomet, kai besiplečiant įmonės veikloms skubiai prireikė pardavimų vadybininkų. Esame patenkinti atrankos rezultatais. Visos atrankos metu buvome nuolat informuojami apie atrankos eigą, potencialius kandidatus, tinkamiausi kandidatai buvo vertinami asmeninių savybių testais, buvo pateiktos jų charakteristikos, kas labai palengvino sprendimo priėmimą pasirenkant tinkamiausią kandidatą. Mums nereikėjo niekuo rūpintis, tik sutartą laiką atvykti į įmonę ir susitiktu su atrinktais potencialiais kandidatais ir nuspręsti, kuris mums tinka labiausiai. Labai patogu susitikimus vykdyti įmonės konferencijų salėse, ypač kai dėl konfidencialumo ar kitų priežasčių, negalime priimti kandidatų pas save. Būtinai kreipsimės vėl, kai prireiks ir kitų sričių darbuotojų"
UAB Liganda personalo skyrius
Dėkojame portalui Dirba.lt už efektyvų ir profesionalų darbą ieškant ir atrenkant įmonei reikalingus specialistus. Jūs labai greitai išsprendžiate mūsų problemas. Dėkui.
Heisterkamp Transport Latvia Ltd. Daiga Rone, HR Manager
Ltd. "Heisterkamp Transport Latvia" has developed successful cooperation with Lithuanian career portal Dirba.lt. Interest, professionalism and adaptation needs of the company - they could be the key words that describe Dirba.lt team.
Dirba.lt personnel project manager Karolina Venslauskienė was very open to our needs and the flexibility to react to changes in requirements during our collaboration. In the future, if necessary, we choose to cooperate with Dirba.lt
Autoserviso R2L direktorius, Algirdas Bartkevičius
Naudojamės Dirba.lt portalo skelbimo talpinimo ir atrankų paslaugomis jau nebe pirmi metai. Kai mūsų autoservisui iškyla darbuotojų poreikis, visada šį darbą patikime Dirba.lt kolektyvui. Lankstumas, greita orientacija ir patikimumas - tai, ką gauname dirbdami su šia personalo paieškos ir atrankų įmone. Džiaugiamės, kad Dirba.lt pateisina visus mūsų lūkesčius.