Dalinė personalo atranka

Atranka iki įdarbinimo

Dalinė atranka, kitaip dar vadinama atranka „iki įdarbinimo” - tai darbuotojų paieškos bei atrankos būdas, kuomet personalo atrankų specialistai, siekdami sumažinti rūpesčius įmonei, įvairiais paieškos kanalais ieško tinkamų kandidatų, filtruoja gautus interesantų CV, kalbina juos telefonu ir iš gausybės kandidatų atrenka tik labiausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus. Dirbame tol, kol įsidarbinate Jums tinkamiausią kandidatą. Šį atrankos būdą dažniausiai renkasi įmonės ieškančios paslaugų sferos, žemos kvalifikacijos ar nekvalifikuotų darbuotojų.

Koks mūsų tikslas?

Su dažna darbuotojų kaita susiduria tos įmonės, kuriose daugiausia dirba paslaugų sferos ir žemos kvalifikacijos (nekvalifikuoti) darbuotojai. Šių darbuotojų darbo rinkoje yra gausu, tačiau tik dalis jų pasižymi taip reikalingomis „tvaraus” darbuotojo savybėmis. Mūsų tikslas - motyvuoto, patikimo darbuotojo tvarus įdarbinimas Jūsų įmonėje.

Kaip vyksta atranka?

Personalo atrankos schema

Detaliai apie personalo atrankos žingsnius:

  • Darbo skelbimo paruošimas ir talpinimas Dirba.lt ir kituose įmonės partnerių portaluose;
  • Kandidatų paieška įvairiose duomenų bazėse bei pasitelkiant kitus tiesioginių ryšių metodus;
  • Susidomėjusių kandidatų CV vertinimas ir rūšiavimas;
  • Pokalbis su tinkamiausiais kandidatais telefonu;
  • Įdarbinimo garantija.

Kam ir kodėl verta rinktis šią atranką?

Kam skirta?

Įmonei reikalingi paslaugų sferos, žemos kvalifikacijos ar nekvalifikuoti darbuotojai;

Įmonei, kuri neturi galimybės skirti laiko kandidatų CV filtravimui ir atsiliepinėjimui telefonu;

Įmonei, kuriai svarbi įdarbinimo garantija.

Įmonei, kuriai svarbu derinti darbo sąlygas su darbuotoju individualiai.

Įmonei, kurioje vyrauja dažna darbuotojų kaita, tačiau svarbi darbuotojo kompetencija.

Kodėl verta?

Dirba.lt personalo atrankų įmonė taip pat turi sėkmingai veikiantį darbo ir skelbimų portalą, kuriame nuo 2008 metų yra sukaupta didelė žemos kvalifikacijos ar nekvalifikuotų darbotojų duomenų bazė. Taip pat atrankų specialistai turi ilgametę darbo patirtį ieškant paslaugų sferos darbuotojų, dėl to esame tikri, jog galime Jums padėti.

Mūsų atrankų specialistai atliks visą „juodą” darbą už Jus t.y. ieškos tinkamų kandidatų įvairiose duomenų bazėse, atsiliepinės į interesantų skambučius, bei peržiūrės šimtus susidomėjusių kandidatų CV tam, kad Jūs įsidarbintumėte geriausią.

Personalo atrankų specialistai siunčia kandidatus ir dirba tol, kol įsidarbinate Jums tinkamiausią.

Padėjome surasti darbuotojus daugeliui įmonių
Rekomendacijos
UAB "Sveika statyba" vadovas Arminas Radžius
„Kreipėmės į personalo paieškos ir atrankos įmonę Dirba.lt tuomet, kai besiplečiant įmonės veikloms skubiai prireikė pardavimų vadybininkų. Esame patenkinti atrankos rezultatais. Visos atrankos metu buvome nuolat informuojami apie atrankos eigą, potencialius kandidatus, tinkamiausi kandidatai buvo vertinami asmeninių savybių testais, buvo pateiktos jų charakteristikos, kas labai palengvino sprendimo priėmimą pasirenkant tinkamiausią kandidatą. Mums nereikėjo niekuo rūpintis, tik sutartą laiką atvykti į įmonę ir susitiktu su atrinktais potencialiais kandidatais ir nuspręsti, kuris mums tinka labiausiai. Labai patogu susitikimus vykdyti įmonės konferencijų salėse, ypač kai dėl konfidencialumo ar kitų priežasčių, negalime priimti kandidatų pas save. Būtinai kreipsimės vėl, kai prireiks ir kitų sričių darbuotojų"
UAB Liganda personalo skyrius
Dėkojame portalui Dirba.lt už efektyvų ir profesionalų darbą ieškant ir atrenkant įmonei reikalingus specialistus. Jūs labai greitai išsprendžiate mūsų problemas. Dėkui.
Heisterkamp Transport Latvia Ltd. Daiga Rone, HR Manager
Ltd. "Heisterkamp Transport Latvia" has developed successful cooperation with Lithuanian career portal Dirba.lt. Interest, professionalism and adaptation needs of the company - they could be the key words that describe Dirba.lt team.
Dirba.lt personnel project manager Karolina Venslauskienė was very open to our needs and the flexibility to react to changes in requirements during our collaboration. In the future, if necessary, we choose to cooperate with Dirba.lt
Autoserviso R2L direktorius, Algirdas Bartkevičius
Naudojamės Dirba.lt portalo skelbimo talpinimo ir atrankų paslaugomis jau nebe pirmi metai. Kai mūsų autoservisui iškyla darbuotojų poreikis, visada šį darbą patikime Dirba.lt kolektyvui. Lankstumas, greita orientacija ir patikimumas - tai, ką gauname dirbdami su šia personalo paieškos ir atrankų įmone. Džiaugiamės, kad Dirba.lt pateisina visus mūsų lūkesčius.