Darbo pasiūlymai montuotojams ir Montuotojų CV
Ieškote Montuotojų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą montuotojams?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas montuotojams

Šioje montuotojų darbo skelbimų kategorijoje rasite aktualius darbo skelbimus montuotojams. Montuotojų darbas dinamiškas bei judrus, apimantis įvairios inžinerinės įrangos sistemų (dujotekio, nuotekų šalinimo, šildymo ir vėdinimo) montavimą, derinimą ar priežiūrą. Asmenys, pasirinkę šios srities mokslus, gali specializuotis atlikti pasirinktos vienos sistemos montavimo darbus. Aukštalipiai - montuotojai privalo turėti aukštalipio kvalifikaciją patvirtinantį pažymėjimą. Montuotojai taiko šiuolaikines technologijas, padėsiančias teisingai atlikti montavimo darbus, naujas medžiagas ir įrangą, skaito brėžinius, taiko būtinus normatyvus ir naudojasi projektų dokumentacija. Įvykus įrangos avarijai tenka tenka dirbti švenčių ir poilsio dienomis. Šio pobūdžio darbas reikalauja gero fizinio pasirengimo, kadangi tenka dirbti pasilenkus, ilgai stovint, esant prastam apšvietimui ir kitomis nepatogiomis sąlygomis. Montuotojams būtina dėvėti specialią aprangą, laikytis darbo saugos reikalavimų. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu siūlote darbą arba ieškote darbo montuotojų srityje.

Darbo skelbimai montuotojams
Laivų vamzdžių montuotojai laivų statyboje remonte
Prieš 1 mėn.
Inžinerinių ŠVOK sistemų meistro padėjėjas
Prieš 2 mėn.
Krovėjas-baldų montuotojas
Prieš 2 mėn.
Reikalingas dujinių katilų remonto ir aptarnavimo meistras
Prieš 4 mėn.
Siulome darbo vieta Langu montuotojui
Nenurodyta
KORPUSINIŲ BALDŲ MONTUOTOJAS

KORPUSINIŲ BALDŲ MONTUOTOJAS

ED baldų projektavimas ir gamyba
Panevėžys
Nenurodyta
Laivų vamzdžių montuotojai Skandinavijoje

Laivų vamzdžių montuotojai Skandinavijoje

Scan Con Group A/S
Norvegija
Nenurodyta
Iškome dviejų darbuotojų
Nenurodyta
Siūlome vartų montuotojo darbą Vilniuje

Siūlome vartų montuotojo darbą Vilniuje

UAB "Žalia mylia"
Vilnius
Nenurodyta
ELEKTRIKAS (-Ė)

ELEKTRIKAS (-Ė)

UAB TETAS
Kita
Nenurodyta
Darbas telekomunikacinių tinklų aptarnavime

Darbas telekomunikacinių tinklų aptarnavime

UAB Radijo elektroninės sistemos
Anykščiai
Nenurodyta
Reikalingi Vamzdžių montuotojai

Reikalingi Vamzdžių montuotojai

UAB "Statovita"
Vilnius
Nenurodyta
Kondicionierių montuotojas-technikas
Nenurodyta
Telekomunikacijų montuotojas-aukštalipys
Nenurodyta
Telekomunikacijų specialistas

Telekomunikacijų specialistas

UAB Deltela
Vokietija
Nenurodyta
VENTILIACIJOS MONTUOTOJAS
Nenurodyta
Ieškančiųjų darbo Montuotojų CV
Vyras

Mano vardas Ridas. Man 23 metai, gimiau Lietuvoje. Vėjo energetikos sektoriuje dirbu nuo 2021 m. balandžio mėn. Per šį laikotarpį daug išmokau; ir kaip technikas, ir kaip objekto vadybos personalas ofise. Prieš pradėdamas dirbti šioje pramonėje, 10 metų gyvenau Škotijoje. Ten baigiau mokyklą ir koledžą (studijavau muziką), bet galiausiai nusprendžiau grįžti į Lietuvą ir palikti muziką kaip hobi, kuriuo užsiemu iki pat dabar. Kai grįžau atgal dirbau įvairius darbus, pavyzdžiui; prekių pristatymo padėjėjas, baldų gamyboje, automobilių elektros detalių gamybos operatorius ir padavėju vietiniame restoranų tinkle Škotijoje. Tada gavau kvietimą į privalomąją tarnybą į Lietuvos kariuomenėje. Ten praleidau 9 mėnesius, linksmai ir turiningai baigus tarnybą kreipiausi dėl darbo „Global Wind Service“. Ten dirbau komandiruotėmis '6 savaitės darbo 2 poilsio' ~60 valandų per savaitė. Mano ankstesnė ir įvairi patirtis sutvirtino mane kaip asmenybę ir išmokė vertingų įgūdžių, tokių kaip problemų sprendimo, komandinio darbo ir emocinio intelekto. Kaip žmogus – greitai mokausi, prisitaikau, turiu veržlumo ir ryžto. Esu toleruojantis bet nebijau imtis iniciatyvos. Darbo ieškau įvairaus, Lietuvoje. Turiu B kategorija ir savo automobili, labai mėgstu vairuoti, planuoju laisvalaikiui stoti į mėgėju ralio kluba. Turiu labai gerus IT įgudžius bei gerai gaudausi kompiuteriuose - fiziškai ir programiškai. Papildomai turiu teleskopinio krautuvo 'Manitou', 'wheel loader' ir keliamujų platformu Švediškas teises. Turiu supratima ir patirties su mechanika, hidraulika ir minimaliai su elektra. Taip pat turiu tarptautinius aukštalipio, hidraulikos, mechanikos, elektros, pirmos pagalbos, ugnies gesinimo GWO kursus ir OGUK. Daug patirties dirbant aukštyje.

Palanga
Palanga
Prieš 4 mėn.
Vyras

Noriu tobulėti kiekvienam savo darbe

23 m., Klaipėda
Klaipėda