Darbo pasiūlymai pardavėjams ir Pardavėjų CV
Ieškote Pardavėjų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą pardavėjams?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas pardavėjams

Šioje pardavėjų darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą pardavėjams ir ieškančiųjų darbo pardavėjų skelbimus ar CV. Pardavėjo profesija - tai viena populiariausių profesijų, kurios poreikis yra nuolatos juntamas darbo rinkoje. Vienas iš šios profesijos privalumų yra tas, kad pardavėju gali dirbti ir neturintys išsilavinimo ar darbo patirties panašioje srityje. Pardavėjo funkcijų ir pareigų galima nesunkiai ir greitai išmokti. Tai taip pat labai atsakinga profesija, nes nuo pardavėjo pasirengimo ir atliekamo darbo kokybės priklauso pardavimai. Pagrindinės pardavėjo funkcijos yra: prekių užsakymas, išdėstymas bei pateikimas prekybos salėje, klientų konsultavimas apie prekių sudėtį, išskirtinumus, paskirtį, vartojimo būdą ir pan. Pardavėjas turi gebėti naudotis kasos aparatu, tiksliai suskaičiuoti pinigus, atiduoti grąžą, klientui paprašius išrašyti sąskaitą, pildyti kasos žurnalą. Įgijęs pakankamai darbo patirties pardavėjas gali pakilti iki parduotuvės vadybininko, ar net vedėjo pareigų. Taip pat svarbu paminėti, kad pardavėjo darbo grafikas dažniausiai yra slenkantis, gali tekti dirbti savaitgaliais ar švenčių dienomis. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu ieškote darbo arba siūlote darbą norintiems dirbti pardavėjo darbą.

Darbo skelbimai pardavėjams
Ieškomas pardavėjas įmonėje MB Šeimos picerija
Prieš 11 val.
Reikalingas parduotuvės kasininkas UAB Valientė
Prieš 12 val.
Ieškomas pardavėjas kasininkas įmonėje UAB Waldonas
Prieš 13 val.
Reikalingas pardavėjas

Reikalingas pardavėjas

Individuali veikla, Arūnas Juraška, pažyma Nr. 477
Šiauliai
Prieš 14 val.
Reikalingas pardavėjas UAB LIDITAVA

Reikalingas pardavėjas UAB LIDITAVA

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "LIDITAVA"
Vilnius
Prieš 1 d.
Reikalingas-pardavejas-internetu

Reikalingas-pardavejas-internetu

MB Sodininko dalys
Utena
Ieškomas pardavėjas ŽŪB Virčiuvis

Ieškomas pardavėjas ŽŪB Virčiuvis

ŽŪB "Virčiuvis"
Joniškis
Prieš 2 d.
Ieškomas pardavėjas kasininkas

Ieškomas pardavėjas kasininkas

VARTOTOJŲ KOOPERATYVAS "ŽEMDIRBIŲ GLOBĖJAS"
Panevėžys
Prieš 2 d.
Įmonei Joniškyje reikalingas pardavėjas

Įmonei Joniškyje reikalingas pardavėjas

UAB "Ametrinas"
Joniškis
Prieš 2 d.
Reikalingas kasininkas Danutės Pocienės IĮ

Reikalingas kasininkas Danutės Pocienės IĮ

Danutės Pocienės IĮ
Klaipėda
Prieš 2 d.
Įmonei Vilniuje reikalingas parduotuvės kasininkas
Prieš 5 d.
Ieškomas pardavėjas UAB Lankava

Ieškomas pardavėjas UAB Lankava

Uždaroji akcinė bendrovė "Lankava"
Alytus
Prieš 6 d.
Foodlogistics UAB reikalingas degalinės operatorius
Prieš 6 d.
Reikalingas degalinės operatorius UAB VVARFF

Reikalingas degalinės operatorius UAB VVARFF

Uždaroji akcinė bendrovė "VVARFF"
Plungė
Prieš 6 d.
UAB Ažiūra ieškomas pardavėjas

UAB Ažiūra ieškomas pardavėjas

UAB "Ažiūra"
Klaipėda
Prieš 7 d.
Įmonei Šalčininkuose reikalingas pardavėjas

Įmonei Šalčininkuose reikalingas pardavėjas

A. Tubelevič prekybos įmonė
Šalčininkai
Prieš 7 d.
UAB Valientė reikalingas pardavėjas

UAB Valientė reikalingas pardavėjas

UAB "Valientė"
Kaunas
Prieš 1 sav.
Ieškančiųjų darbo Pardavėjų CV
Moteris

Esu darbšti, komunikabili, norėčiau save išbandyti įvairiose srityse. Gebu laikytis nustatytų terminų dirbdama komandoje arba savarankiškai. Greitai mokausi ir gebu susikoncentruoti į konkrečias užduotis. Moku naudotis Office programomis: Microsoft Word, Microsoft Excel. Turiu vairuotojo pažymėjimą B kategorija, vairavimo stažas 13 metų. Pomėgis: Floristika, patinka kurti įvairias gėlių puokštes (kompozicijas). Fotografija- mėgėja. Tai pat domiuosi mada (drabužiais). Patinka bendrauti, užsiimti su vaikais. Asmeniniai gebėjimai: Punktuali, lengvai bendraujanti, draugiška, energinga, laisvai kalbu anglų kalba. Darbo patirtis: Konditerijos gamyba užsienyje (Didžioji Britanija- Londonas) Kompanija: Sweetland LTD nuo 2011m. iki 2015m. Šiame darbe gaminau konditerinius gaminius. Įgijau naujų įgūdžių tokių, kaip darbas komandoje su kitais žmonėmis , klausytis naujų nurodymų, greita reakcija ir prisitaikymas prie naujų situacijų. Moku planuoti savo laiką, kad visus darbus galėčiau atlikti laiku. Maisto paruošimas aviakompanijoms – lėktuvų keleiviams. 2020m. iki 2022m. dirbau prekybos centre Westfield London H&M drabūžių parduotuvėje – pardavėja, konsultantė. Didžiojoje Britanijoje dirbau su vaikais- aukle (vaikų priežiūra) samdoma darbuotoja. Išsilavimas: Vidurinis mokslas (12 klasių). Vėliau mokiausi V. A. Graičiūno aukštoji vadybos mokykla, specialybė – Tarptautinis Verslas, Didžiojoje Britanijoje tobulinausi anglų kalbos žinias West Thames College London.

31 m., Anykščiai
Anykščiai
Prieš 3 sav.
Moteris

Pardaveja sales darbuotoja

40 m., Marijampolė
Marijampolė
Prieš 3 sav.