Darbo pasiūlymai turizme, viešbučių versle ir Turizmo, viešbučių verslo specialistų CV
Ieškote Turizmo, viešbučių verslo specialistų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą turizme, viešbučių versle?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas turizme, viešbučių versle

Šioje viešbučių ir turizmo darbo sekcijoje rasite aktualius darbo skelbimus ieškantiems bei siūlantiems darbą viešbučių ir turizmo srityse. Sekcijoje rasite šių specialybių darbo skelbimus: gidai, kambarinės ir kiti viešbučių/turizmo darbuotojai. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti jeigu ieškote darbo arba siūlote darbą viešbučių ir turizmo sferose.

Darbo skelbimai turizme, viešbučių versle
Virėjas-a, Pusryčių virėjas, (-a)

Virėjas-a, Pusryčių virėjas, (-a)

Viešbutis Banga
Tauragė
Prieš 3 mėn.
Viešbutis, restoranas
Nenurodyta
UAB LITCARGUS reikalingas oro uosto palydovas
Nenurodyta
Darbas viešbučiuose KIPRE
Nenurodyta
Ieškoma kambarinė

Ieškoma kambarinė

Uab Klaipėdos Viktorija
Klaipėda
Nenurodyta
Ieškomas oro uosto palydovas įmonėje UAB LITCARGUS
Nenurodyta
Kambarinės darbas viešbutyje Vilniuje
Nenurodyta
Ieškoma kambarinė sezoniniam darbui

Ieškoma kambarinė sezoniniam darbui

KTS "Bražuolėje Pas Juozą"
Trakai
Nenurodyta
Siūlome darbą ūkvedžiui viešbutyje

Siūlome darbą ūkvedžiui viešbutyje

UAB Hotel Invest Group
Vilnius
Nenurodyta
Ieškančiųjų darbo Turizmo, viešbučių verslo specialistų CV
Moteris

Esu darbšti, komunikabili, norėčiau save išbandyti įvairiose srityse. Gebu laikytis nustatytų terminų dirbdama komandoje arba savarankiškai. Greitai mokausi ir gebu susikoncentruoti į konkrečias užduotis. Moku naudotis Office programomis: Microsoft Word, Microsoft Excel. Turiu vairuotojo pažymėjimą B kategorija, vairavimo stažas 13 metų. Pomėgis: Floristika, patinka kurti įvairias gėlių puokštes (kompozicijas). Fotografija- mėgėja. Tai pat domiuosi mada (drabužiais). Patinka bendrauti, užsiimti su vaikais. Asmeniniai gebėjimai: Punktuali, lengvai bendraujanti, draugiška, energinga, laisvai kalbu anglų kalba. Darbo patirtis: Konditerijos gamyba užsienyje (Didžioji Britanija- Londonas) Kompanija: Sweetland LTD nuo 2011m. iki 2015m. Šiame darbe gaminau konditerinius gaminius. Įgijau naujų įgūdžių tokių, kaip darbas komandoje su kitais žmonėmis , klausytis naujų nurodymų, greita reakcija ir prisitaikymas prie naujų situacijų. Moku planuoti savo laiką, kad visus darbus galėčiau atlikti laiku. Maisto paruošimas aviakompanijoms – lėktuvų keleiviams. 2020m. iki 2022m. dirbau prekybos centre Westfield London H&M drabūžių parduotuvėje – pardavėja, konsultantė. Didžiojoje Britanijoje dirbau su vaikais- aukle (vaikų priežiūra) samdoma darbuotoja. Išsilavimas: Vidurinis mokslas (12 klasių). Vėliau mokiausi V. A. Graičiūno aukštoji vadybos mokykla, specialybė – Tarptautinis Verslas, Didžiojoje Britanijoje tobulinausi anglų kalbos žinias West Thames College London.

31 m., Anykščiai
Anykščiai
Prieš 3 sav.
Moteris

Dirbau 10 m kambarines

55 m., Šalčininkai
Šalčininkai
Prieš 1 mėn.
Moteris
Prieš 3 mėn.