Darbo ir darbuotojų paieška Telšiuose
Ieškote darbo Telšiuose?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Ieškote darbuotojo Telšiuose?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas Telšiuose

Telšiuose gyvena 29,1 tūkst. gyventojų, miestas priklauso Telšių r. sav. kurioje užfiksuota 45,4 tūkst. gyventojų. Dirbančiųjų Telšių r. sav. yra 12,2 tūkst., o nedarbo lygis Telšių r. sav. yra 8,9% (2016 metų duomenys). Telšių r. sav. meras yra Petras Kuizinas, kuris vadovauja nuo 2015 metų. Šiame skyrelyje Jūs galite naršyti po darbo skelbimus Telšiuose, siūlyti, susirasti darbą ir prisidėti prie nedarbo lygio mažinimo Telšiuose.

Darbo skelbimai Telšiuose
Reikalingas automobilio vairuotojas Žemės ūkio kooperatyvas REŠKETĖNAI

Reikalingas automobilio vairuotojas Žemės ūkio kooperatyvas REŠKETĖNAI

Žemės ūkio kooperatyvas "REŠKETĖNAI"
Telšiai
Prieš 2 val.
Įmonei Telšiuose reikalingas šaltkalvis
Prieš 3 val.
Ūkininko ūkis BALIUTAVIČIUS VYTAUTAS reikalingas nekvalifikuotas melžėjas

Ūkininko ūkis BALIUTAVIČIUS VYTAUTAS reikalingas nekvalifikuotas melžėjas

Ūkininko ūkis, BALIUTAVIČIUS VYTAUTAS
Telšiai
Prieš 5 val.
Įmonei Telšiuose reikalingas traktorininkas

Įmonei Telšiuose reikalingas traktorininkas

Ūkininko ūkis, BALIUTAVIČIUS VYTAUTAS
Telšiai
Prieš 5 val.
Reikalingas vairuotojas ekspeditorius UAB Turistas
Prieš 21 val.
UAB HEADEX reikalingas elektrinio krautuvo vairuotojas
Prieš 22 val.
Ieškančiųjų darbo Telšiuose CV
Deimantė Bakšinskytė

Deimantė Bakšinskytė

19 m., Telšiai
Esu sąžininga,greitai mokausi,nebijau sunkaus fizinio darbo,ieškau ilgalaikio darbo
Prieš 14 val.
Sonata Užpaliene

Sonata Užpaliene

35 m., Telšiai
Esu sąžininga, kruopšti, punktuali moteris ieškanti darbo.Turiu patirties prekybos ir gamybos srityse.
Prieš 2 sav.
Airida Šimkutė

Airida Šimkutė

16 m., Telšiai
Sveiki, esu 16 metų moksleivė, ieškau darbo vasaros sezonui. Trumpai apie mane: turiu patirties prekyboje, nebijau darbo. Esu smulkmeniška, darbšti, draugiška, moku bendrauti su žmonėmis, punktuali, į darbą žiūriu atsakingai, sąžininga, reikli.☺️
Prieš 1 mėn.
Raimonda Ruibytė

Raimonda Ruibytė

24 m., Telšiai
Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą. Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Moku dirbti komandoje ir individualiai. Svarbiausi kriterijai - nuoširdumas, pareigingumas, tvarkingumas, sąžiningumas, kūrybiškumas. Turiu daugiau nei 4 metų patirtį dirbant kasos aparatu ir patirti prekybos sferoje. Dirbau Vokietijoje, trijuose fabrikuose - ledu ir mėsinės fabrike. Iš kurių, savo darbo kokybe ir sugebėjimu greitai ir kokybiškai dirbti pakilau į aukštesnes pareigas.
Prieš 1 mėn.
Viktorija Žilevičienė

Viktorija Žilevičienė

24 m., Telšiai
Esu jauna nebijanti darbo mergina, noriu dirbti ir užsidirbti, turiu vairuotojo pažymėjimą ir savo automobilį, esu dirbusi Stockholm Tele2 arenoje, kambarine barų valytoja ir maisto nešiotoja prie stalelių, esu nerūkanti negerianti. Atsakingai žiūriu į savo darbą ir man duotas užduotis. Taip pat ieškau darbo arčiau stockholm'o..
Prieš 2 mėn.
Agnė Kesminaitė

Agnė Kesminaitė

25 m., Telšiai
Sveiki, Ieškau administratorės darbo arba kokio kito. Esu baigusi teise Airijoje. Turiu patirties su microsoft word, powerpoint, excel programėlėm. Mano darbinė patirtis būtų buhalterės padėjeja, dirbau visus administracinius darbus, pildžiau sąskaitas, sutarčių sudarymas.
Prieš 3 mėn.
Simona Katkauskiene

Simona Katkauskiene

27 m., Mažeikiai
Esu baigusi Šiaurės Lietuvos kolegijos teisės srities bakalauro studijas, todėl tinkamai moku bendraut su žmonėmis ir operatyviai spręsti iškilusias problemas. Sugebu aiškiai ir efektyviai bendrauti tiek žodžiu, tiek raštu. Mano darbo patirtis ir savanoriška veikla atsispindėjo svetur. Studijų laikotarpiu savo praktikas rinkausi kuo įvairesnes tam, jog galėčiau pažinti ir prisiliesti prie kuo įvairesnės sferos. Praktikas atlikau: Mažeikių vaikų teisių skyriuje, advokato kontoroje bei Viekšnių seniūnijoje. Paskutinioji mano praktikos vieta nukreipė mane mokytis toliau. Viekšnių seniūnijoje, teko prisiliesti prie socialinio darbo su rizikos šeimomis.
Prieš 3 mėn.
Aistė Andruškaitė

Aistė Andruškaitė

16 m., Telšiai
Esu labai draugiška ,maloni, linksma mergina, moku bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis. Labiausiai domina kambarinės, indu plovėjos darbas, bet galiu dirbti ir kitka :)
Prieš 4 mėn.