Darbo ir darbuotojų paieška Telšiuose
Ieškote darbo Telšiuose?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Ieškote darbuotojo Telšiuose?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas Telšiuose

Telšiuose gyvena 29,1 tūkst. gyventojų, miestas priklauso Telšių r. sav. kurioje užfiksuota 45,4 tūkst. gyventojų. Dirbančiųjų Telšių r. sav. yra 12,2 tūkst., o nedarbo lygis Telšių r. sav. yra 8,9% (2016 metų duomenys). Telšių r. sav. meras yra Petras Kuizinas, kuris vadovauja nuo 2015 metų. Šiame skyrelyje Jūs galite naršyti po darbo skelbimus Telšiuose, siūlyti, susirasti darbą ir prisidėti prie nedarbo lygio mažinimo Telšiuose.

Darbo skelbimai Telšiuose
Įmonei Telšiuose reikalingas buhalteris

Įmonei Telšiuose reikalingas buhalteris

Lietuvos neįgaliųjų ir pensininkų bendrija
Telšiai
Prieš 12 val.
Reikalingas pardavimo agentas  vadybininkas UAB CG Greetings Lietuva
Prieš 20 val.
UAB Harvedis ieškomas siuvėjas

UAB Harvedis ieškomas siuvėjas

UAB "Harvedis"
Telšiai
Prieš 4 d.
Matematikos korepetitorius Telšiuose
Prieš 5 d.
Ieškomas barmenas IĮ PAS ALDĄ

Ieškomas barmenas IĮ PAS ALDĄ

IĮ "PAS ALDĄ"
Telšiai
Prieš 5 d.
Medinių atraminių konstrukcijų darbininkas  statyba
Prieš 5 d.
Ieškančiųjų darbo Telšiuose CV
Monika Bruklyte

Monika Bruklyte

33 m., Telšiai
Esu draugiška, myliu vaikus, domiuosi psichologija.
Prieš 5 d.
Sonata Uzpaliene

Sonata Uzpaliene

35 m., Telšiai
Esu darbsti,kruopsti,sazininga.Noriu dirbti ir tobuleti prekybos ar gamybos srityse.Turiu patirties.
Prieš 7 d.
Ernesta Šimkutė

Ernesta Šimkutė

19 m., Telšiai
Sveiki, esu higieninės kosmetikos kosmetikas, 3-kurso moksleivė ieškanti kur galėtų atlikti gamyklinę praktiką. Esu atsakinga, komunikabili, greitai mokausi, turinti bendravimo įgūdžių su klientais. Norėčiau užpildyti Jūsų gretas, jei jums manęs reikia lauksiu Jūsų pasiūlymų.
Prieš 3 sav.
Sarunas Sarunas

Sarunas Sarunas

25 m., Telšiai
Ieskomas ilgalaikis darbas, trumpalaikis nuomos darbas su nuosavu mikroautobusu plius tralas priekaba galima dirbt ir be mano transprotu su jusu.
Prieš 1 mėn.
Gabrielė Kazbaraitienė

Gabrielė Kazbaraitienė

20 m., Telšiai
Esu sąžininga, labai greitai mokausi. Esu kantri, turiu labai dideli norą dirbti, ir įgauti daugiau įgūdžių.
Prieš 1 mėn.
Agnė Sventickaitė

Agnė Sventickaitė

20 m., Vilnius
Studijuoju VDA Telšių fakultete 2 kursas, šiaip esu iš Vilniaus, ieškau darbo pusei etato nesvarbu kuriame mieste (Vilniuje ar Telšiuose), nes turiu galimybę kiekvieną savaitgalį važinėti traukiniu namo arba likti čia. Paskaitos vyksta nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Penktadieniai ir savaitgaliai laisvi. Juvelyrika brangus mokslas todėl ir ieškau darbo. Gebu dirbti 3d modeliavimo programomis (autodesko), coreldraw, taip pat moku naudotis photoshop programa. Kalbu laisvai keliomis kalbomis, ir esu komunikabili. Turiu teises, sausio 5, (2018) bus 2 metai kaip vairuoju.
Prieš 2 mėn.
Ieva Pranckevičienė

Ieva Pranckevičienė

26 m., Telšiai
Sveiki, darbo patirties neturiu nes baigusi kolegija, nepavyko įsidarbinti. Išmokčiau viską,ko reikėtu. Vertinu draugišką organizuotą kolektyvą. Mielai imčiausi iniciatyvos, bei atsakingai vykdyčiau pateiktas užduotis. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Nuoširdumas, pareigingumas,tavrkingumas, sąžiningumas, kūribiškumas, tokios mano savybės. Labiausiai domina darbas prekybos įstaigose.
Prieš 2 mėn.
Rokas Kilčiauskas

Rokas Kilčiauskas

22 m., Telšiai
Ieškomas darbas susijęs su vadyba (darbas biure) arba pagalbinis darbas, tačiau su nedideliu fiziniu krūviu. Taip pat domina darbas parduotuvėje (reikalingas apmokymas su kasos aparatu). Darbas tik Telšiuose, neturiu vairuotojo teisių. Darbo patirties neturiu, šiemet baigtos studijos. Subsidijuojamas darbo biržos. Studijų metu įgytos kompetencijos ir žinios: PVM sąskaitos-faktūros išrašymas, dokumentų valdymas ir ruošimas, statistinė duomenų analizė, verslo plano ir projekto sandaros teorinės žinios, ir kt.
Prieš 2 mėn.