Darbo ir darbuotojų paieška Telšiuose
Ieškote darbo Telšiuose?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Ieškote darbuotojo Telšiuose?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas Telšiuose

Telšiuose gyvena 29,1 tūkst. gyventojų, miestas priklauso Telšių r. sav. kurioje užfiksuota 45,4 tūkst. gyventojų. Dirbančiųjų Telšių r. sav. yra 12,2 tūkst., o nedarbo lygis Telšių r. sav. yra 8,9% (2016 metų duomenys). Telšių r. sav. meras yra Petras Kuizinas, kuris vadovauja nuo 2015 metų. Šiame skyrelyje Jūs galite naršyti po darbo skelbimus Telšiuose, siūlyti, susirasti darbą ir prisidėti prie nedarbo lygio mažinimo Telšiuose.

Darbo skelbimai Telšiuose
Ieškomas barmenas padavėjas įmonėje O KAUPIENĖS IĮ

Ieškomas barmenas padavėjas įmonėje O KAUPIENĖS IĮ

O. KAUPIENĖS PERSONALINĖ ĮMONĖ
Telšiai
Prieš 1 d.
Įmonei Telšiuose reikalingas virėjas

Įmonei Telšiuose reikalingas virėjas

O. KAUPIENĖS PERSONALINĖ ĮMONĖ
Telšiai
Prieš 1 d.
Įmonei Telšiuose reikalingas pagalbinis darbininkas
Prieš 1 d.
Ieškomas padavėjas UAB TELA

Ieškomas padavėjas UAB TELA

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "TELA"
Telšiai
Prieš 1 d.
Reikalingas pardavėjas įmonėje UAB Tomas Gold
Prieš 1 d.
Reikalingas siuvimo technologas įmonėje UAB Enlis
Prieš 1 d.
Ieškančiųjų darbo Telšiuose CV
Lukas Lukavičius

Lukas Lukavičius

16 m., Telšiai
Sveiki! Ieškau darbo vasaros sezonui! Palangoje, nidoje, Arba nuo telšiu 150km atstumu! Esu 16 m. Birželį 17! Galėčiau pradėti darbuotis jau nuo birželio 10d. Greitai mokausi nauju darbu! Galiu dirbti visa vasara!.
Prieš 2 d.
Monika Božytė

Monika Božytė

21 m., Telšiai
Esu draugiška, mandagi, komunikabili, mėgstu aktyvią veiklą, gebu greitai prisitaikyti prie naujos aplinkos, bei greitai mokausi naujovių. Esu labai užsispyrusi ir visada siekiu užsibrėžto tikslo žinoma visada gebu valdyti savo užsispyrimą ir iškilus problemoms nesu karštakošė ir viską stengiuosi išspręsti šaltu protu bei pasinaudoti patarimais. Ieškau ilgalaikio darbo, tokio kuriame galima ir reikia daug bendrauti. Gebu puikiai bendrauti lietuvių bei anglų kalbomis. Žinau rusų ir portugalų kalbos pagrindus (gebu suprasti).
Prieš 4 d.
Armantė Juškonytė

Armantė Juškonytė

21 m., Telšiai
Esu sąžininga, daug patirties neturinti, bet norinti dirbti mergina. Keletą metų dirbau Didžiojoje Britanijoje, tai buvo darbai fabrike, bei sandėliuose, tad moku dirbti komandoje. Noriai išbandyčiau ir kitų sričių darbus, siekdama išmokti, bei dirbti kiek galima geriau.
Prieš 1 sav.
Elena Einikiene

Elena Einikiene

45 m., Telšiai
Esu darbsti,sazininga,mokanti bendrauti,linksma,tvarkinga,jeigu imuosi kokio darbo,visada padarau iki galo,ieskau darbo,kuris man tikrai patiktu
Prieš 3 sav.
Eglė Drobaitė

Eglė Drobaitė

20 m., Telšiai
Kaip darbuotoja, esu lojali įmonei - dirbu, kol įgyvendinu man patikėtas užduotis ir pasiekiu numatytus tikslus, greit prisitaikau prie naujo kolektyvo. Esu komunikabili, linksma.
Prieš 3 sav.
Kristina Jokubauskaitė

Kristina Jokubauskaitė

29 m., Plungė
Aš ieškau darbo susijusio su apskaita. Mane domina dokumentavimas, sąskaitų išrašymas, prekių apskaita, balansas, dvejybiniai įrašai, pirkimai, pardavimai, grynųjų pinigų operacijos ir kiti susiję darbai. Patinka dirbti su dokumentais, skaičiais, kompiuteriu. Turiu buhalterės diplomą ir apskaitininkės pažymėjimą. Esu draugiška, komunikabili, imli mokslams, kruopšti, sąžiningai atlieku savo darbą. Gebu dirbti tiek kolektyve tiek viena. Apskaita ir dokumentacija yra neatsiejama įmonės, bei asmeninio gyvenimo dalis. Todėl žinau, kad galiu susitvarkyti su man pavestomis užduotimis, būti naudinga dirbamai įmonei ir siekti tobulėjimo.
Prieš 1 mėn.
Deimantė Aleknaitė

Deimantė Aleknaitė

20 m., Telšiai
Esu atsakinga, nuoširdi, sąžininga. Ieškau darbo, kuriame galėčiau bendrauti su žmonėmis, dirbti kompiuteriu ar pinigais. Dirbdama įgyjau praktikos bendraujant, dirbant kompiuteriu, pinigais, todėl noriu išreikšti savo sukauptas žinias ir siekti naujų.
Prieš 2 mėn.
Monika Bruklyte

Monika Bruklyte

33 m., Telšiai
Esu draugiška, myliu vaikus, domiuosi psichologija.
Prieš 2 mėn.