Darbo pasiūlymai tolimųjų reisų vairuotojams ir Tolimųjų reisų vairuotojų CV
Ieškote Tolimųjų reisų vairuotojų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą tolimųjų reisų vairuotojams?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas tolimųjų reisų vairuotojams

Šioje tolimųjų reisų vairuotojų darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą tolimųjų reisų vairuotojams ir ieškančiųjų darbo tolimųjų reisų vairuotojų skelbimus ar CV. Tolimųjų reisų vairuotojai - tai profesija apimanti tiek keleivių, tiek krovinių pervežimą. Tolimųjų reisų vairuotojų darbo sąlygos prikauso nuo to, kokioje įmonėje dirba ir kaip atnaujintas įmonės autoparkas, kuriam vairuotojai renkantis darbo vietą, kelia didelius reikalavimus. Vairuotojai daugiausiai laiko praleidžia transporto priemonių kabinose. Pagrindinis reikalavimas turėti vairuotojo pažymėjimą, suteikiantį teisę vairuoti mažiausiai C ir E kategorijų transporto priemones. Tolimųjų reisų vairuotojai vyksta į Rytų ir Vakarų Europos šalis, skandinavijos šalis, NVS ir kitais tarptautiniais maršrutais. Šios profesijos atstovai turi šias savybes: punktualumas, pastabumas, geras orientavimasis įvairiose vietovėse, žemėlapiuose bei puikiai geba naudotis navigaiciniais pritaisais. Puikiai paskirsto ir koncentruoja dėmesį, taip pat moka įvertinti bei kontroliuoti pavojingas, sudėtingas situacijas. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu ieškote darbo arba siūlote darbą tolimųjų reisų vairuotojams. ! Jums taip pat bus įdomu:
- kategorijos "Vairuotojai" darbo skelbimai

Darbo skelbimai tolimųjų reisų vairuotojams
Įmonei Klaipėdoje reikalingas vairuotojas ekspeditorius
Prieš 1 d.
Reikalingas tolimųjų reisų vairuotojas UAB E I R International Forwarding
Prieš 3 d.
Ieškomas tolimųjų reisų vairuotojas UAB Sauliaus transporto sist

Ieškomas tolimųjų reisų vairuotojas UAB Sauliaus transporto sist

Uždaroji akcinė bendrovė "Sauliaus transporto sist
Šilutė
Prieš 4 d.
Reikalingas vairuotojas ekspeditorius įmonėje UAB Žemaitijos remontas
Prieš 4 d.
Ieškomas vairuotojas ekspeditorius UAB Žemaitijos remontas
Prieš 4 d.
Ieškomas vairuotojas ekspeditorius įmonėje UAB RIVONA

Ieškomas vairuotojas ekspeditorius įmonėje UAB RIVONA

Uždaroji akcinė bendrovė "RIVONA"
Kėdainiai
Prieš 4 d.
UAB Gedimino paslaugos ieškomas vairuotojas ekspeditorius
Prieš 1 sav.
Reikalingas vairuotojas ekspeditorius UAB Magmaksipas
Prieš 1 sav.
Reikalingas vairuotojas ekspeditorius UAB Andostada
Prieš 1 sav.
Ieškomas vairuotojas ekspeditorius UAB Didvyriai
Prieš 1 sav.
UAB BT Logistics reikalingas tolimųjų reisų vairuotojas
Prieš 1 sav.
UAB Sliman reikalingas tolimųjų reisų vairuotojas
Prieš 1 sav.
Įmonei Kaune reikalingas vairuotojas ekspeditorius
Prieš 2 sav.
Ieškančiųjų darbo Tolimųjų reisų vairuotojų CV
Vyras

Kat BCDE kod 95 patirtis 30m

57 m., Vilnius
Vilnius
Prieš 3 mėn.
Vyras
Prieš 4 mėn.
Vyras

Trumpai apie mane Esu dirbęs baldų gamybos įmonėje prie baldų surinkimo ir lakavimo, tai pat atlikdavau pagalbinius darbus meistrams, dalyvaudavau įvairių baldų surinkime, lakavime, pakavime. Tai pat gebu gerai vairuoti, o tai rodo mano patirtis dirbant įmonėje Eoltas. Šioje įmonėje dirbau 7mėnesius , darbo metu pavykdavo įgyvendinti visas paskirtas užduotis ir darbus laiku ir produktyviai. Į darbo vietą visada atvykdavau laiku ir dirbdavau pagal numatytus terminus ir darbo laiką. Vairuoju atidžiai ir nesukeliu avaringų situacijų kelyje. Vairuotojo pažymėjimą turiu jau daugiau kaip 2 metus. Anglijoje teko dirbti mikroautobuso vairuotoju. Dirbant vairuotoju teko nemažai bendrauti/komunikuoti su klientais. Gebu kalbėti, rašyti ir suprasti angliškai. Esu dirbęs autoserviso pagalbiniu darbuotoju žinau mechanikos pagrindus, tai pat greitai mokinuosi ir galiu prisitaikyti prie įvairių darbo sąlygų. Mėgstu gilintis į situacijas ir spręsti iškilusias problemas, o ne nuo jų bėgti. Esu pasiruošęs įvairiems darbo pasiūlymams. Noriai ieškau įvairaus darbo kur pavyktų ne tik uždirbti, bet ir tobulėti, mokytis ir plėsti savo akiratį bei žinias. Gebu greitai ir gerai orientuotis darbo aplinkoje. Esu lengvai bendraujantis, noriai mokausi, esu atsakingas ir noriu tobulėti įvairiose srityse. Nebijau nei sunkaus nei ilgo darbo, svarbiausia, kad būtų galimybė dirbti ir tobulėti. Gebu dirbti kompiuteriu ir sparčiai mokausi atlikti naujai man paskirtas užduotis. Ateityje planuoju studijuoti/mokytis vieną iš man įdomių sričių, tokių kaip: Auto-mechanika Miškininkyste Su manimi galite susisiekti: Tel. nr – +37068397780 El. p – dziumandzi911@icloud. com Facebook - Karolis Gudačiauskas

22 m., Kaunas
Kaunas