Darbo pasiūlymai kambarinėms ir Kambarinių CV
Ieškote Kambarinių darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą kambarinėms?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas kambarinėms

Šioje kambarinių darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą kambarinėms ir ieškančiųjų darbo kambarinių skelbimus ar CV. Kambarinės atsakingos už vidaus interjero švarą bei tvarką. Jų darbą apima įvairūs valymo darbai: patalynės keitimas, vonios visapusiškas valymas, būtiniausių priemonių keitimas bei papildymas. Kambarinių darbas neapsiriboja vien tik viešbučių ir kitų apgyvendinimo įstaigų valymu privačiame sektoriuje, jos dirba ir viešajame visuomeniniame sektoriuje: senelių samuose, globos namuose ir pan. įstaigose. Kambarinės pasižymi pastabumu, dažnu atveju neapseinama be užsienio kalbos mokėjimo, tvarkingumu, paslaugumu, mandagumu. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu ieškote darbo arba siūlote darbą kambarinėms.

Darbo skelbimai kambarinėms
Viešbutis Vilniaus senamiestyje ieško kambarių tvarkytojos (-o)
Prieš 2 sav.
Ieškau darbo su 40 darbingumu
Prieš 3 mėn.
Kambarių tvarkytojas (-a)

Kambarių tvarkytojas (-a)

UAB Žaliasis tiltas
Vilnius
Prieš 2 mėn.
Ieškančiųjų darbo Kambarinių CV
Sonata Vaitkeviciene

Sonata Vaitkeviciene

Radviliškis
Esu istekejusi,dvieju vaiku mama.Esu pareiginga,atsakinga,be zalingu savybiu,galiu dirbti konsultante-sales darbuotoja prekyboje,ivairius moteriskus darbus.
Prieš 1 sav.
Andželika Viskontaitė

Andželika Viskontaitė

19 m., Mažeikiai
Galiu dirbti įvairų darbą , nebijau sunkumu , norisi gauti įvairios darbo patirties, esu darbšti ir sąžininga , atsakinga.Laisvai bendraujanti, užsispyrusi, atkakliai siekiu užsibrėžto tikslo. Atsakingai vykdau pateiktas užduotis taip pat greitai mokausi. Darbo patirties turiu padavėjos - barmenės srityje. Turiu B kategorijos teises , puikiai varuojanti.
Prieš 3 mėn.
Ieva Menšikovaitė

Ieva Menšikovaitė

18 m., Vilnius
Skubiai Ieškau kambarinės-namų tvarkytojos ar valytojos darbo. Esu darbšti,atsakinga,sąžininga,mėgstanti tvarką, ir norinti dirbti.
Prieš 3 mėn.
Samanta Žemaitaitytė

Samanta Žemaitaitytė

20 m., Šakiai
Baigiau kelionių agento profesiją Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre. Esu susipažinus su AMADEUS programa. Esu punktuali, pareiginga, tvarkinga, labai myliu vaikus, esu be žalingų įpročių.
Prieš 3 mėn.