Paskelbtas: 2020 Sausis 08
ID 531319

Puikiai apmokamas darbas tiksliųjų mokslų specialistams

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Gerai išmanai matematiką ar fiziką ir nori gauti atlygį už savo žinias, tačiau atsibodo kitų įmonių pasiūlymai vergauti už skatikus? Ateik pas mus! Matematikos Mokykla siūlo gerai apmokamą darbą tiksliųjų mokslų specialistams.

Reikalavimai darbuotojui
 • Geros matematikos žinios. Išspręsti Hilberto problemų neprašysime, tačiau privalai mokėti apskaičiuoti daugiau nei į pamoką susirinkusių mokinių skaičių.

 • Geros lietuvių kalbos žinios. Neprivalai būti nacionalinio diktanto laureatė(-as), tačeu rašiba irskiriba be klajdų Tau turėtų būti paprasta kaip du kart du.

 • Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai. Serverių priežiūros specialistą turime, todėl Tau užteks suprasti, jog „kompiuterinis raštingumas“ nėra procesas, kurio metu turėsi paimti rašiklį ir juo ką nors užrašyti ant kompiuterio.

 • Kruopštumas ir atsakingumas. Esame kantrūs ir visuomet atsakome į kiekvieną iškilusį klausimą. Kartais netgi atleidžiame klaidas. Tačiau Tau turėtų būti savaime suprantama tai, jog aplaidžiai atlikusi-(ęs) paskirtas užduotis, apgausi ne vargšą moksleivį, ne kvailą darbdavį, ir netgi ne vagis ar banditus valdžioje, o tik pati(-s) save.

 • Nepriekaištinga išvaizda. Padarysime viską, jog į darbą eitum lyg į šventę, todėl prašysime atrodyti atitinkamai. Vestuvinis makiažas ar aukštakulniai nėra privalomi, tačiau nepamiršk, jog būsi atsakinga(-s) už moksleivių mokymą, o ne jų gąsdinimą.

 • Vairuotojo pažymėjimas (neprivaloma). Į lenktynių trasą įrodyti savo sugebėjimų nesiųsime ir patikėsime Tavo žodžiu, jog įgijai teisę vairuoti motorinę transporto priemonę.

 • O visų svarbiausia - pagarba moksleiviui. Nedelsiant atsisveikinsime net ir su geriausiu specialistu, jei jo mokymų strategijoje yra vietos nepagarbiam bendravimui ar asmeniniams nusistatymams net ir negabiausio moksleivio atžvilgiu.

Įmonė siūlo
 • Patogų darbo laiką. Žadintuvą mesk į šiukšlių dėžę, nes 8 val. ryto galėsi būti ne darbe, o savo lovoje.

 • Ypač lankstų darbo grafiką. Jei rytais esi užimta(-s) studijomis, darbą galėsi pradėti joms pasibaigus. O galbūt jau turi darbo vietą, tačiau nori papildomai dirbti vakarais ir/ar savaitgaliais? Suteiksime šią galimybę.

 • Puikią darbo aplinką. Modernūs, tvarkingi ir jaukūs biurai - tik vienas iš daugybės privalumų. Vadovė pakankamai adekvati, o kartais net šiek tiek sukalbama. Už nugaros tikrai nestovės ir rimbu neplaks.

 • Galimybę dirbti arčiau namų. Esame įsikūrę KTU studentų miestelyje, Centre bei Šilainiuose, todėl visuomet turėsi galimybę pabėgti iš vadovės matymo lauko ir dirbti atskirai.

 • Išsamius apmokymus. Mokytis iš savo klaidų nereikės – pilnai apmokysime ir paruošime Tave; nuo bendravimo su klientais iki sudėtingų matematikos uždavinių sprendimo. Dar geriau – sumokėsime Tau už mokymuose praleistą laiką!

 • Oficialius darbo santykius. Ypač rūpinamės darbuotojų gerove, todėl skirtingai nuo kitų mokymo paslaugų teikėjų, kurie darbuotojus „įdarbina“ pasiūlydami įsigyti verslo liudijimus, mes Tave įdarbinsime pagal oficialią darbo santykių sutartį. O visai tai - oficialus darbo stažas, apmokamos atostogos, galimybė gauti paskolą banke, ir kitos garantijos.

 • Garantuotą darbo vietą. Gana klausytis pažadų apie šviesų rytojų 3 mėnesius iš eilės, po kurių eilinį kartą sužinai, jog bandomuoju laikotarpiu per mažai keliaklupsčiavai, todėl nuolatinės darbo vietos negausi. Jei atitiksi keliamus reikalavimus, Tave įdarbinsime iškart ir be jokio bandomojo laikotarpio.

 • Adekvatų užmokestį, kylantį kartu su Tavo žiniomis. Visiško kosmoso nemokėsime, tačiau kosmonautų ir neieškome. Gyventi „nuo algos iki algos“ tikrai neteks – jei nuspręsi dirbti pilnu etatu, jau pirmą mėnesį uždirbsi 960 EUR. O toliau atlyginimas kils kartu su tavo žiniomis.

Apie įmonę

Matematikos Mokykla – pirmoji ir vienintelė papildomo ugdymo įstaiga Kaune, kuri specializuojasi išskirtinai matematikos srityje ir laužo sovietmečiu statytų mokyklų standartus. Esame šios srities lyderiai, todėl be išimties mokome visų klasių moksleivius ir visų kursų Lietuvos bei garsiausių pasaulio universitetų studentus.

Nekantrauji pradėti? Sužinok apie mus daugiau siųsk savo gyvenimo aprašymą bei nuotrauką el. paštu bei tikėkis geriausio. O gal žinai draugą, kuriam aktualus šis pasiūlymas? Pasidalink juo su draugu ir gauk už tai 100 karmos taškų!

Darbo sritis:
Korepetitoriai
Švietimas, mokslai
Papildoma informacija
Įdarbinimo tipas:
Pilna darbo diena
Darbo užmokestis
Siūlomas atlyginimas:
960 EUR per mėnesį


Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
Mokau anglų kalbos

Mokau anglų kalbos

Vilnius, Siūlo darbą
Privataus mokytojo darbas

Privataus mokytojo darbas

UAB "Alfa klasė"
Vilnius, Siūlo darbą
Ieškome matematikos korepetitorių Vilniuje

Ieškome matematikos korepetitorių Vilniuje

UAB "Žingeida"
Vilnius, Siūlo darbą