buhaltere

buhaltere

Puslapiai:  123
Prieš 4 mėn.

BUHALTERIS (-Ė)

UAB "Vičiūnai"
Siūlo darbą
Prieš 4 mėn.

Vyr. buhalterė (-is)

UAB "BALTIC INTERNATIONAL GROUP LIMITED"
Siūlo darbą

Vyr. buhalteris (-ė)

Siūlo darbą

Vyr. buhalterė Kaune

Ilona
Ieško darbo

UAB prekybos reikalinga buhalterė

MULTISITEMA UAB
Siūlo darbą

KAUNAS-VYR. BUHALTERĖ

Loreta
Ieško darbo

Buhalterės darbo namuose

Donata
Ieško darbo

Vyr. finansininkas (-ė) pilnai darbo dienai

Natų knygynas, VŠĮ
Siūlo darbą

Vyr. buhalterė

Rasa
Ieško darbo

Buhalterinė apskaita

Aldona
Ieško darbo
Puslapiai:  123
35000+
draugų
kviečiame
prisijungti
prie mūsų!
spacer
Karjeros patarimai, darbo naujienos, straipsniai
Mūsų žinutė Jums! Džiaugiamės sulaukę brandaus amžiaus ir savaitgalį atšventėme trečiąjį įmonės UAB Dirba.lt gimtadienį. Pats darbo ir karjeros portalas www.dirba.lt veikia jau daugiau nei 10 metų, per tą laiką pasiekėme įspūdingų rezultatų ir nežadame sustoti! Per
Kodėl mes?
Darbo skelbimų portalas Dirba.lt buvo įkurtas 2008 metais, turime didelę patirtį ir galime užtikrinti Jus, kad mūsų specialistai daro viską, kad Jūsų skelbiami darbo skelbimai taip pat turėtų didžiausią sklaidą paieškos sistemose bei socialiniuose tinkluose. Papildomai Jūsų darbo skelbimai yra skelbiami Dirba.lt Facebook ir Google+ grupėse bei mūsų vartotojų duomenų bazei el. paštu.

Esame įdiegę unikalią kandidatavimo sistemą, kur įmonės siūlo darbą, o darbuotojai siūlo savo kandidatūrą vieno mygtuko paspaudimu, tereikia prisijungti prie Dirba.lt ir turėti įvestą darbo skelbimą ar CV. Skelbimo viduje paspaudę "Kandidatuoti į šią darbo vietą" ar CV viduje paspaudę "Siūlyti darbą" bus automatiškai suformuotas CV ar darbo pasiūlymas ir nusiųstas darbdaviui ar kandidatui el. paštu.

Džiaugiamės, kad esame vieni iš lyderių darbo skelbimų portalų rinkoje. Didžiuojamės, kad dirbame su daugeliu Lietuvos įmonių padėdami surasti Joms darbuotojų. Dirba.lt portalas yra efektyvi priemonė įsidarbinti ir susirasti darbuotoją. Mes prisidedame prie nedarbo mažinimo Lietuvoje ir tai yra mūsų didžiausia motyvacija.
spacer
Dirba.lt atlieka darbuotojų paieškos projektus daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių:
Dirba.lt partneriai
spacer