CV duomenų bazė

Čia rasite gausybę kandidatų CV, kurie ieško darbo ar laukia naujų galimybių ir darbo pasiūlymų. Šis Dirba.lt CV bankas padės Jums susirasti ir išsirinkti darbuotoją atitinkantį Jūsų poreikius. Kiekvieną dieną CV bazė pasipildo daugeliu naujų CV, tad patariame naudoti CV bazės prenumeratą pasirenkant konkrečią darbo sritį ir miestą. Tokiu būdu būsite informuoti apie naujų specialistų registraciją dominančioje srityje ir vietovėje.

CV filtras
×
Ieškoti
Gailė Sokolova

Gailė Sokolova iš Vilniaus

Moteris
Ieškau padavėjos darbo. Esu orientuota į rezultatą. Pasižymiu noru mokytis ir tobulėti.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Sergej Veloncevic

Sergej Veloncevic iš Vilniaus

28 metų amžiaus, vyras
Esu darbstus ziurintis rimtai i darbus negaliu sedet be darbo visada ira noras dirbti labai patinka dirbti
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Rimvidas Akunis

Rimvidas Akunis iš Vilniaus

20 metų amžiaus, vyras
Laba diena jieskaus pakuotojo darbo nesvarbu kokio
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Genadij Kaminski

Genadij Kaminski iš Vilniaus

50 metų amžiaus, vyras
Esu atsakingas darbuotojas, lengvai bendraujantis, iniciatyvus, ambicingas, veiklus, nebijantis naujovių bei pokyčių. Man svarbu, kad darbas būtų įdomus, suteikiantis galimybę tobulėti, susipažinti su naujomis sritimis, žmonėmis.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Samanta Kondrackaite

Samanta Kondrackaite iš Elektrėnų

20 metų amžiaus, moteris
Esu atsakinga, darbšti, ieškau darbo prekyboje.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Lina Beloviene

Lina Beloviene iš Kauno

40 metų amžiaus, moteris
Esu 40 m. moteris ieskau valytojos darbo pilnai darbo dienai,ne slenkanciu grafiku,patirtis valyme 6 m.Esu darbsti,atsakinga.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Birute Mozuraitiene

Birute Mozuraitiene

48 metų amžiaus, moteris
Dirbu 13 metu fabrike Siaures Airijoj , taigi patirties turiu pakankamai . Esu darbsti ir pastovi . Noreciau pakeisti sali ir atlyginima gauti € o ne £ .
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Žymantas Mozūraitis

Žymantas Mozūraitis iš Marijampolės

23 metų amžiaus, vyras
Esu baigęs Kauno technologijos universitetą, politikos mokslus ir vertimą. Vasaromis studijų metu dirbdavau kasininku - pardavėju "IKI", "Maxima" parduotuvėse Marijampolėje ir Kaune, tad esu susipažinęs su klientų aptarnavimu, darbu su pinigais, mėgstu prisiimti atsakomybę ant savo pečių bei kuo maloniau aptarnauti atvykusius klientus.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Robertas Lepsys

Robertas Lepsys iš Kauno

36 metų amžiaus, vyras
Esu kominikabilus.Suprantu tai kas yra aiskinama.Neaiskumus issiaiskinu tuo paciu metu,kad nekiltu klausimu.Šiuo metu esu dirbantis vairuotoju.Dirbu su autotraukiniu.Patirtis trys metai.Dirbu Lietuvoje.Ieskau geresnio apmokamo darbo.Turiu CE,ADR pagrindinis ir cisternos.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Jurij Achrem

Jurij Achrem iš Anglijos

24 metų amžiaus, vyras
Esu punktualus,esu tvarkesis nuosavuose namu pluotose,kirpes mandarinus,pakaves tushcius butelius,prie liniu buteliu gamyboi,ledu,gamyboie,taip pogi pramoniniam valyme.rusu zinios ira lietuviu,ir anglu.tikiosi istrukti is susiklosciusiios situacijos
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Donata Šiaudvytytė

Donata Šiaudvytytė iš Palangos

17 metų amžiaus, moteris
A
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Rugilė Petrauskaitė

Rugilė Petrauskaitė iš Kauno

20 metų amžiaus, moteris
Ieškau darbo 0,5 etato ar dar mažiau, derinant darbą su studijomis ( studijuoju odontologo padėjėjo specialybę/antrame kurse ). Esu darbšti, tvarkinga, komunikabili, greitai mokausi bei mėgstu šypsotis. Turiu patirties padavėjos darbe. Noriu užsidirbti bei įgyti daugiau patirties įvairiose darbo srityse.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Viktorija Stankienė

Viktorija Stankienė

26 metų amžiaus, moteris
Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Moku dirbti ir komandoje, ir individualiai. Nuoširdumas, pareigingumas, tvarkingumas, sąžiningumas, kūrybiškumas.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Petras Kreismonas

Petras Kreismonas iš Mažeikių

45 metų amžiaus, vyras
Ieškau vairuotojo darbo. Turiu visas vairavimo kategorijas. Darbo stažas nuo 1990 metu. Kalbos: rusų laisvai, anglų patenkinamai. Papildoma informacija: 2017.03.24 išduotas energetikos darbuotojo pažymėjimas Nr. ED-17-108-03. Energetikos darbuotojo kategorija: gamtinių dujų perdavimo sistemos dujų skirstymo ir apskaitos stoties eksploatuojantis specialistas (galioja iki 2020.03.24)
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Anastasija Michnovič

Anastasija Michnovič iš Lietuvos

19 metų amžiaus, moteris
Mokausi KVK (klaipėdos valstybine kolegija) 1 kursas, ikimokykline ir priešmokykline pedagogika Dirbau lopšelije-darželije su vaikais 1-4 m. aukletojos padejeja, taip pat buvau ir aukletoja kai buvo tai reikalinga. Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą.Esu labai darbšti,linksma, bendraujanti mergina. Norečiau dirbti aukletojos ar aukletojos padejejos pareigos. Gimtoji kalba – rusų, Lietuvių kalba – kalbu laisvai.
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Vilma Kačinskiene

Vilma Kačinskiene iš Telšių

43 metų amžiaus, moteris
Dirbu puse darbo dienos valytoja. .ieskau papildomo darbo.esu atsakinga tvarkinga,savo darba atlieku gerai su kolektyvu sutariam labai gerai...
Prieš 4 d.
Išsaugoti
Denis Kondakov

Denis Kondakov iš Vilniaus

31 metų amžiaus, vyras
Korkasu rinkimas, pertvaru statimas, gipso sukimas, laminotu grindu klojimas, langu duru statimas, furingu montavimas, apvadu saudimas, mediniu terasu montavimas, ir visokiausi betoniniai darbai ,
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Eglė Valatkienė

Eglė Valatkienė iš Kauno

30 metų amžiaus, moteris
Sveiki,aš Eglė,man 30 m.Esu darbšti,atsakinga,sąžininga,neturiu žalingų įpročių.Baigiau Kauno Prekybos ir verslo mokyklą,įgijau virėjos-konditerės specialybę.Dirbau restorane virėjos padėjėja,dienos pietų kavinėje virtuvės darbuotoja,picerijoje picų kepėjo padėjėja,produktų ruošėja.Šiuo metu ieškau darbo neslenkančiu darbo grafiku.Gyvenu Bijūnų k. netoli Mastaičių.Esu dirbusi su kasos aparatu.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Modestas Miklaševičius

Modestas Miklaševičius iš Vilniaus

19 metų amžiaus, vyras
2 metų patirtis, Gabus, atsakingas, darbštus.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Aida Vaicekauskaitė

Aida Vaicekauskaitė iš Kauno

Moteris
Esu įgijusi sociologijos magistro laipsnį, universitete ir profesinėje veikloje įgytas žinias norėčiau pritaikyti valstybės tarnybos, visuomenės tyrimų, švietimo (mokymo) srityje, projektinėse veiklose, taip pat esu pasiruošusi mokytis ir augti naujose srityse. Pasižymiu atsakingumu, visuomet siekiu užsibrėžto tikslo. Save apibūdinčiau kaip lojalią, energingą ir pozityvią asmenybę, mėgstančią naujoves ir iššūkius. Nuolat siekiu tobulėti, greitai mokausi, esu imli kompiuterinėms programoms.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Daugiau CV
1 ...678... 50
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Pasirinkite darbo vietą