CV duomenų bazė

Čia rasite gausybę kandidatų CV, kurie ieško darbo ar laukia naujų galimybių ir darbo pasiūlymų. Šis Dirba.lt CV bankas padės Jums susirasti ir išsirinkti darbuotoją atitinkantį Jūsų poreikius. Kiekvieną dieną CV bazė pasipildo daugeliu naujų CV, tad patariame naudoti CV bazės prenumeratą pasirenkant konkrečią darbo sritį ir miestą. Tokiu būdu būsite informuoti apie naujų specialistų registraciją dominančioje srityje ir vietovėje.

CV filtras
×
Ieškoti
Kostas Jančauskas

Kostas Jančauskas iš Lietuvos

47 metų amžiaus, vyras
Turiu aukštąjį- techninį išsilavinimą bei darbo patirtį.Taip pat dirbau ir vadovaujantį, organizacinį darbą Ieškau darbo susijusio su mano profesija
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Irena Lukosiene

Irena Lukosiene iš Marijampolės

57 metų amžiaus, moteris
Esu sazininga be zalingu iprociu valytojos darbo galeciau dirbti pagalbine virtuveje mano stipriausios savybes yra sios pareiginga darbsti esu baigusi Alytaus 38 profesine technikos mokykla verpejos specialybe pradejau dirbti putliuju verpalu fabrike 1979 07 16 iki1988 05 16 isidarbinau pavasario kolukyje fermoje dirbau nuo1988 05 16 iki1994 03 01 o paskutinius metus dirbau pagal terminuota darbo sutarti zub kuktai nuo 2004ir taip kiekvienus metus po tris menesius
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Gytis Burokas

Gytis Burokas iš Klaipėdos

23 metų amžiaus, vyras
Bendravimo gebėjimai - Bendravimo gebėjimus įgijau vis naujoje darbo komandoje, mokykloje tai buvo vertinama dėl mainų programų ir kitakalbių studentų. Didžiausią patirtį įgijau dirbdamas tarptautinėje kompanijoje jūroje, kuomet reikėjo komunikuoti ir visą informaciją gauti naudojant Anglų kalbą. Suprantu ko kiti nori, ir ko tikisi, taipogi lengvai įsilieju į naują darbo komandą. Organizaciniai ir vadovavimo gebėjimai - Sugebu organizuoti bei vykdyti norimus projektus bei darbus. Lengvai orientuojuosi į tai kas turi būti padaryta bei į galimybes kurti bei steigti ir adaptuotis įvairioms inovacijoms. Pageidaujamoms pareigoms reikalingi gebėjimai - Komunikuojantis komandiniam darbe, greitai perprantantis darbo specifiką, darbštus, kruopštus, sąžiningas.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Ernestas Bakys

Ernestas Bakys iš Kauno

35 metų amžiaus, vyras
Esu dirbes sandelininku kroveju .moku dirbti su elektro,autokrautuvais.dar esu dirbes su aukstuminiu stabeliu.patirtis sandeliuose.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Laura Kurpienė

Laura Kurpienė iš Vilniaus

28 metų amžiaus, moteris
Sveiki. Esu Laura, man 28 metai, gyvenu Vilniuje. Prekyboje dirbu 9 metus. Specialybė pardavėja-konsultantė, floristė-dekoratorė. Esu atsakinga, pareiginga, sąžininga, nuoširdi, bendraujanti su šypsena ir gera nuotaika. . Moku dirbti komandoje ir individualiai. Ieškausi darbo prekyboje.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Kęstutis Ločeris

Kęstutis Ločeris iš Kauno

53 metų amžiaus, vyras
Privalomąją tarnybą atlikau spec padalinyje.1987m dirbau VPK-KP vyr inspektoriumi. 1996 m. už pasižymėjimą tarnyboje apdovanotas atminimo ženklu „Tėvynės labui“. Šaudymo visa sąjunginės sporto kvalifikacijos I atskyris. Turiu pritvirtintą šaunamąjį ginklą savigynai. Galiojantį apsaugos ir inkasatoriaus pažymėjimą. Asmeninės savybės: pareigingumas, atsakingumas, punktualumas, sąžiningumas, savikritiškumas.Pageidautinas darbas ūkio dalyje, arba asmeniniu vairuotoju. Inkasatoriaus ir ekspeditoriaus darbas nepageidautinas.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Dmitry Omelkov

Dmitry Omelkov iš Vilniaus

23 metų amžiaus, vyras
Vyrėjo darbo patirtis 6m. nuo 2012m iki 2015m vyrėjas UAB "Goluboj Zaliv", "Bochka" restoranas, Koktebelis m., Krym resp., Ukraina. Italų, ukrainečių, rusų patiekalai Nuo 2015m UAB „Big Gain“ Art Hotel Moon Garden, Vilniaus m..Vyresnis virėjas - technologinę kortelę, valgiaraščio kalkuliacijos sudarymas, maisto gaminimo kokybę ir patiekimą tikrinimas, maisto nurašymas, šaldytuvo žurnalų pildymas. Pagal valgiaraštį ir technologines korteles viso tipo patiekalų paruošimas. Banketinių, furšetinių patiekalų gaminimas.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Olgerd Markevic

Olgerd Markevic iš Vilniaus

23 metų amžiaus, vyras
Ieskau darbo ce kat. i europa be patirties.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Edita Sakaliene

Edita Sakaliene iš Šiaulių

23 metų amžiaus, moteris
Esu mama auginu du vaikus vienas eina i darzeli kitas namuose buna , esu atsakinga ,sąžininga ir tvarkinga, greit besimokanti moteris .Prieš tai dirbau sales darbuotoja ir mcdonald
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Nedas Stakutis

Nedas Stakutis iš Klaipėdos

Vyras
Esu statybos inžinerijos studentas, todėl ieškau darbo arba praktikos projektavimo srityje, kurį būtų galima suderinti su dieninėmis studijom. Esu jaunas žmogus, todėl dabar man svarbiausia įgauti kuo daugiau patirties. Tai, ką studijuoju man yra labai įdomu, todėl turiu labai daug geros motyvacijos mokytis ir išmokti naujų dalykų, įgyti naujų, naudingų žinių ir vis tobulėti. Taip pat esu darbštus, paslaugus, atsakingas, punktualus, bendraujantis bei stengiantis susitvarkyti su visais sunkumais.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Vaida Žiemytė

Vaida Žiemytė iš Marijampolės

21 metų amžiaus, moteris
Esu jauna ir darbšti. Aktyvi ir mėgstanti bendrauti. Būtent dėl to galėčiau daug kur tobulėti ir kilti karjeros laiptais. Atsakingumo man netrūksta. Neturiu daug darbo patirties, bet tai nereiškia, kad negalėčiau dirbti. Manau tai kaip tik geriau, nes greičiau mokinčiausi ir susitelkčiau tik į savo darbą. Esu dirbusi Kaune „Eurokos” parduotuvėje,salės darbuotoja-konsultante. Savo darbe prisidėčiau prie sėkmingos veiklos tęsimo, nuoširdžiai bendraučiau su klientais. Galėčiau dirbti pilnu etatu.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Rolandas Butkevičius

Rolandas Butkevičius iš Vilniaus

53 metų amžiaus, vyras
Turiu patirties mažmeninėj prekyboj. 10 metų (1991-2001) vadovavau maisto prekių parduotuvei. 2001- 2008 dirbau Airijoje statybose, pagrinde akmens mūrininku. Vėliau bandžiau ūkininkauti Lietuvoje, dabar ieškau darbo. Gyvenu Fabijoniškėse, neturiu jokių žalingų įpročių. Kompiuteriu naudotis moku. Turiu automobilį ir B kategorijos teises. Turiu Airišką didelio autokrautuvo licenciją. Esu pareigingas, sąžiningas, fiziškai stiprus ir sveikas.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Modesta Lasinskaitė

Modesta Lasinskaitė iš Kauno

18 metų amžiaus, moteris
Ieškau barmenės/padavėjos, konsultantės darbo. Greit įsilieju į kolektyvą bei atsakingai ir darbščiai žiūriu į darbą. Mėgstu būti žmonių apsuptyje, esu komunikabili, sąžininga. Gebu sparčiai dirbti net kelis darbus vienu metu.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Irena Jakaitiene

Irena Jakaitiene iš Panevėžio

58 metų amžiaus, vyras
Sveiki. Manau, kad esu verta dėmesio kandidatė į Jūsų siūlomas sandėlininko pareigas. Jūsų įmonės siūlomas darbas atitinka mano kvalifikaciją. 17 metų dirbta sandėlininku. Turiu aukštojo mokslo baigimo diplomą. Gebu dirbti MS Office programomis: MS Word, MS Excel. 2013 metais baigiau buhalterinės apskaitos kursus, dirbu su RIVILĖS ir STEKAS buhalterinės apskaitos programomis, teko tvarkyti įmonės dokumentus, gerai suprantu ir kalbu rusiškai. Neabejoju, kad mano žinios, įgūdžiai, praktinė patirtis bei asmeninės savybės, tokios kaip: atsakingumas, pareigingumas, punktualumas, sąžiningumas, reiklumas sau ir kitiems, iniciatyvumas ir komunikabilumas, sugebėjimas greitai įsisavinti žinias, gali būti sėkmingai panaudotos Jūsų įmonėje Tikiuosi, kad mano kandidatūra Jus sudomino ir maloniai laukiu Jūsų atsakymo. Mielai susitikčiau su Jumis Jums patogiu metu.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Ramune Ramunaite

Ramune Ramunaite iš Kauno

47 metų amžiaus, moteris
Jieskau pakuotojos darbo.galiu dirbti 8 val.tik ne naktimis.ir be savaitgaliu.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Reda Kazakeviciene

Reda Kazakeviciene iš Panevėžio

24 metų amžiaus, moteris
Esu draugiska, greitai susibendrauju su zmonemis, greitai mokausi, esu darbsti, sazinynga.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Laima Petrauskaitė

Laima Petrauskaitė iš Vilniaus

45 metų amžiaus, moteris
Esu komunikabili, draugiška ir ypač punktuali persona. Nebijau darbo, nesunkiai sutariu su įvairiaus pobūdžio žmonėmis, visą laiką turiu savo tvirtą ir paremta argumentais nuomonę. Moku 3kalbas - rusų, lenkų, esant reikalui susikalbėčiau ir anglu kalba. Pardavimų srityje turiu 11metų patirties. Neturiu jokių žalingų įpročių. Į darbą žiūriu labai atsakingai, iškilus problemai visada stengiuosi ieškoti teisingiausių kompromisų.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Deimantė Petrauskaitė

Deimantė Petrauskaitė iš Kauno

21 metų amžiaus, moteris
Esu tikslo siekianti asmenybė. Turiu didelį polėkį mokytis, gauti žinių, jas priimti ir pritaikyti praktiškai. Kadangi esu komunikabili, vertinu organizuotą kolektyvą ir mielai vykdau man patikėtas užduotis puikiai galėčiau dirbti aptarnavimo ar konsultavimo srityje. Taip pat sugebu užmegzti naujus ir palaikyti senus kontaktus su parduotuvės ar kavinės klientais. Nuolatos siekiu tobulumo bei žiniu savo darbe, todėl tikiuosi, kad Jus sudomino mano kandidatūra.
Prieš 5 d.
Išsaugoti
Deividas Girulis

Deividas Girulis iš Klaipėdos

23 metų amžiaus, vyras
Ieškau darbo,esu 4 studentas,studijuoju specialybę kūno kultūra sporto pedagogiką,esu fiziškai stiprus ir sportuojantis,turiu b kategorijos pažymėjimą ,esu dirbęs įvairių darbų ,tad nebijau jokio darbo.
Prieš 6 d.
Išsaugoti
Rokas Paulauskas

Rokas Paulauskas iš Raseinių

18 metų amžiaus, vyras
Man 19metų esu fiziškai pasiruošęs galiu dirbti įvairu darba, neturintis žalingų įpročių , turiu B , TR1, Kategorijas, nuosava automobili. labiausiai pageidautinas darbas vairuotojas, arba sandėlininkas.
Prieš 6 d.
Išsaugoti
Daugiau CV
1 ...456... 50
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Pasirinkite darbo vietą