Ukrainieciu kalbos
×

Ukrainieciu kalbos

Prieš 3 mėn.

Ieškomas logistikos specialistas vadybininkas UAB Baltic transline transport

Krovinių, bei transporto judėjimo organizavimas, bendravimas su vairuotojais ukrainiečių kalba. Pervežamų krovinių dokumentų kontrolė. Reikalingas geras ukrainiečių kalbos mokėjimas. Reikalingi 3 darbuotojai.
UAB "Baltic transline transport"
Kaunas, Siūlo darbą
Prieš 3 mėn.

Reikalingas logistikos specialistas vadybininkas įmonėje UAB Baltic transline transport

Krovinių, bei transporto judėjimo organizavimas, bendravimas su vairuotojais ukrainiečių kalba. Pervežamų krovinių dokumentų kontrolė. Reikalingas geras ukrainiečių kalbos mokėjimas.
UAB "Baltic transline transport"
Kaunas, Siūlo darbą

Įmonei Vilniuje reikalingas mechanikas

Techniko mechaniko kvalifikacija. Privalumas ukrainiečių, rusų kalbos mokėjimas.
UAB "Aurum album"
Vilnius, Siūlo darbą

Reikalingas ekonomistas įmonėje UAB TM STATYBA

Reikalingas ekonomistas puikiai žinantis Ukrainos rinką bei valstybinių bei finansinių institucijų darbo įpatumus. Pasižymėti strateginių mąstymu, sugebėti operatyviai priimti sprendimus. Būtina darbo
UAB "TM STATYBA"
Vilnius, Siūlo darbą

Vertimai iš ukrainiečių kalbos

Verčiu iš ukrainiečių kalbos įvairius tekstus. Darbą atlieku kruopščiai ir sutartu laiku. Puslapio kaina (1700 ženklų) – 6, 5 EUR. Išrašau sąskaitą. Rašykite ariadna7906@gmail.com arba skambinkite +37061006557.
Danutė
Vilnius, Ieško darbo

Įmonei Ukmergėje reikalingas pardavimų vadybininkas

Reikalavimai:Anglų, prancūzų, ukrainiečių, rusų, lietuvių kalbos;Tarptautinė ekonomika ir prekyba;Verslo tyrimo metodai;Socialinės inovacijos ir verslininkystė;Tarptautinė rinkodara;Tarptautinė verslo teisė.
AB "Umega"
Ukmergė, Siūlo darbą

Verciu is i ruau, ukrainieciu kalbos

Verciu is/i rusu, ukrainieciu kalbos. Juridiniai, techniniai, medicininiai tekstai. Vertejauju nuosekliai teismuose ir pas notarus. migle.verteja@gmail.com Domina labai dideli uzsakymai. Vykstu i komandiruotes.
Migle
Vilnius, Ieško darbo

Anglu, lenku, rusu, vokieciu kalbos vertejai

Juridinei imonei reikalingi anglu, rusu, lenku, vokieciu, norvegu, ukrainieciu kalbos vertejai su 2 m.patirtimi.Vertimai rastu ir zodziu, tekstai juridiniai ir techniniai. Pageidautina vertejai su tei
Simona
Vilnius, Ieško darbo

Vertimų biuras ieško anglų, rusų, vokiečių, lenkų,

Vertimų biuras ieško anglų, rusų, vokiečių, lenkų, norvegų, švedų, latvių, baltarusių, ukrainiečių, italų, ispanų, portugalų, prancūzų, slovėnų, slovakų, čekų, estų, kinų, japonų, suomių, danų, turkų,
Vilnius, Siūlo darbą

Italu kalbos vertejas - interprete,

gasLietuvoje, Italijoje ar bet kurioje kitoje salyje.Aukstasis filologinis issilavinimas, 12 metu patirties. Kalbos: italu, rusu, ukrainieciu, anglu, lietuviuInterprete - traduttore italiano lituano.
Vertejas
Vilnius, Ieško darbo

Sveiki, verčiu iš rusų, anglų, ukrainiečių ir

Sveiki, verčiu iš rusų, anglų, ukrainiečių ir baltarusių kalbos, į anglų ir rusų. Turiu patirtį devynerius metus, teko dirbt vertėja Ukrainoje ir Vokietijoje. Skambinkit tik 860395002.
Vilnius, Ieško darbo