Sventojoj
×

Sventojoj

Ieskau virejo darbo

Sventojoj, Nidoj Ieškau virėjo darbo. Turiu daugiau nei 3m. Praktika. Esu dirbes restoranuose, bei įmonėse. Galiu dirbti tiek grupėje, tiek individualiai, reikalui esant dirbu viršvalandžius.
Simas
Kaunas, Ieško darbo

Ieškau darbo tel. 864385273

rimtas 50m vyras fiziškai stiprus neturintis žaligu įpročių ieško darbo palangoj ar šventojoj nesvarbu sargu apsaugoj prižiūrėtoju gali dirbti naktimis
Romas
Kėdainiai, Ieško darbo

Jėškau darbo tel. 864385273

galėčiau dirbti sargu apsaugoj turiu darbo praktikos man 50m bet esu sportuojantis negeriu ir nerūkau pareigingas sutikčiau dirbti sezoninį darba palangoj arba šventojoj
Romas
Kėdainiai, Ieško darbo

2 Vaikinai 16 ir 17m ieško sezoninio darbo Šventojoj ar

2 Vaikinai 16 ir 17m ieško sezoninio darbo Šventojoj ar Palangoj. Galime dirbti fizinį ir bet kokį kitą darbą. Bendraujam su žmonėm.Justas - 864667811Ernestas - 860671306
Ernestas
Kaunas, Ieško darbo

Du 17 ir 19 metų vaikinai ieško darbo vasarai. Galime

Du 17 ir 19 metų vaikinai ieško darbo vasarai. Galime pradėti ir nuo Gegužės vidurio. Labiausiai domintu Palangoj, Nidoj ar Šventojoj. Esam sąžiningi, darbštūs, mątę daug darbo ir jį dirbę.
Ignas
Telšiai, Ieško darbo

16m.mergina iesko darbo vasaros sezonui,Rietave,Plungej

16m.mergina iesko darbo vasaros sezonui, Rietave, Plungej, arba pajūry.(sventojoj, palangoj ir kt.)
snieguolė
Plungė, Ieško darbo

Vasaros sezonui palangoje ir sventojoj padedam sukurt

vasaros sezonui palangoje ir sventojoj padedam sukurt nuosava versla ppoilsiautoju aptarnavimo srity - karsto maisto ir gaiviuju gerimu pristatymas i papludimi tingiems tautieciams.
Klaipėda, Siūlo darbą

Vaikinas 17metu iesko darbo Palangoje ar Sventojoj.

Vaikinas 17metu iesko darbo Palangoje ar Sventojoj.
Marius
Palanga, Ieško darbo

Didele patirti turinti profesionali vireja iesko darbo

Didele patirti turinti profesionali vireja iesko darbo Klaipedos mieste, rengiu banketus, fursetus ir tt.Darbas kurortuose Nidoj, Palangoj, Sventojoj.NEDOMINA Siulykit variantus.
Klaipėda, Ieško darbo

Viena 17 metų,kita 18 metų merginos ieško darbo vasaros

Viena 17 metų, kita 18 metų merginos ieško darbo vasaros sezonui Šventojoj arba Palangoj.būtu gerai padavėjos, barmenės ar dar koks nors panašaus pobūdžio darbas.tel nr 864833257.
Vilnius, Ieško darbo