Spec pedagoges
×

Spec pedagoges

Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
Prieš 2 sav.

Ieškau logopedės, specialiosios pedagogės darbo

Esu logopedė - spec.pedagogė. Turiu 8 metus patirties šiame darbe. Esu dirbusi logopede ir mokykoje, ir darželyje. Turiu teigiamų rekomendacijų iš savo darbdavių. Ieškau darbo darželyje arba mokyloje
Inga
Panevėžys, Ieško darbo
Prieš 2 sav.

Įmonei Vilniuje reikalingas specialusis pedagogas

Darbo kompiuteriu pagrindai; Mylėti vaikus. Privalumai: Ikimokyklinis/priešmokyklinis pedagoginis Spec. pedagogo išsilavinimas; Darbo patirtis būtų labai didelis privalumas; Anglų kalbos žinios;
MB Ugdymo ir laisvalaikio centras "Aviliukas"
Vilnius, Siūlo darbą

Spec. pedagoges, mokytojo asistentes

Ieškau soc. pedagogės - spec.pedagogės, mokytojo asistentės darbo ikimokyklinėje, pradinėje ar bendro ugdymo įstaigoje. Su sąlyga, kad įstaiga išleis į studijas Šiauliuose (studijuoju dieniniam skyriuje 1sav./mėn.)
Ramunė
Vilnius, Ieško darbo

Panevėžyje reikalinga spec. pedagogė 0, 5 etato (16. 00-20. 00)

Menar akademija ieško spec. pedagogės norinčios mokyti vaikučius su spec. poreikiais pagal specialią mokymo programą.Metodinę medžiagą ir darbo priemonėmis aprūpiname.
Menar, UAB
Panevėžys, Siūlo darbą

Mergina, turinti darbo patirties, spec. pedagogės, soc. pedagogės, auklės darbo

Esu jauna 23 metų mergina. Baigiau Marijampolės kolegiją - socialinė pedagogė specialiose švietimo ir globos įstaigose. Šiuo metu tobulinuosi Šiaulių universitete - specialioji pedagogika, logopedija.
Raminta
Alytus, Ieško darbo

26 metu mergina iesko darbo siauliuose.esu baigusi

26 metu mergina iesko darbo siauliuose.esu baigusi aukstaji, pedagoges spec.turiu patirties prekyboje, moku dirbti su kasa bei bendrauti su ivairaus amziaus zmonemis.
Šiauliai, Ieško darbo