Siulo kambarine darba

Viešbutis Klaipėdos centre siūlo kambarinės darbą

Nedideliems svečių namams (19 kambarių) Klaipėdos centre reikalinga kambarinė - pusryčių išnešiotoja. Ieškome tvarkingo, pareigingo, kruopštaus ir sąžiningo žmogaus. Darbo aprašymas: svečių namų kamba
Kamava, UAB
Klaipėda, Siūlo darbą

Kambarinė - kambarių tvarkytojas

Darbo pobūdis: - Viešbučio kambarių tvarkymas. Reikalavimai: - Darbo patirtis; - Geras kalbų mokėjimas – lietuvių, rusų; - Tvarkinga išvaizda ; - Geri bendravimo įgūdžiai; - Šypsena.Įmonė siūlo: - Dar
Transmedos valda, UAB
Vilnius, Siūlo darbą

G Filkin IĮ ieškoma viešbučio kambarinė

Kambarių, koridorių, konferencijų salių ir kitų patalpų valymas;Patalynės keitimas kambariuose, į viešbučio paslaugas įtrauktų higienos reikmenų keitimas/papildymas;Viešųjų erdvių priežiūra ir tvarkos
G. Filkin IĮ

Kambarinė

Viešbutis "Nerija" esantis Nidoje siūlo darbą kambarinėms nuo birželio iki spalio mėnesio.Ieškome: - Tvarką mylinčių; - Sąžiningų; - Kruopščių; - Sugebančių dirbti komandoje; - Suteikiame apgyvendinimą.
AB Žemprojektas
Neringa, Siūlo darbą

Siūlome padavėjos - pusryčių paruošėjos darbą viešbutyje Vilniaus senamiestyje

Siūlome padavėjos - pusryčių paruošėjos darbą viešbutyje Vilniaus senamiestyje. Darbo pobūdis: klientų aptarnavimas pusryčių metu.Reikalavimai: padavėjos ar virėjos darbo patirtis, anglų kalbos žinios
City Gate

City Gate
Ieškote darbuotojo?
Pasitarkime
+370 602 73416
Profesionali patyrusių Dirba.lt specialistų pagalba surandant darbuotojus