Labai pareigingas
×

Labai pareigingas

Puslapiai:  123

Sales darbuotojas. krovejas. darbas uzsienije

Ieško darbo klaipedoje arba uzsieni be melavimu. Esu labai pareigingas, motyvuotas, gerai moku organizuoti darbus ir spręsti greitai iškilusias problemas.
Ricardas
Klaipėda, Ieško darbo
Prieš 4 mėn.

Siūlome darbą vaitruotojui (-ai) su B kategorija

Litekspresas, UAB
Kaunas, Siūlo darbą
Prieš 4 mėn.

Saziningas darbstus jaunas vyras iesko darbo

Saziningas pareigingas punktualus jaunas vyras labai iesko darbo nekenksmingomis salygomis. Kadangi pats turiu neigalumo grupe.(kvepavimo taku) Galiu dirbti su lengvatomis. Sakiu apskrityje.
Vitalijus
Šakiai, Ieško darbo

17metu vaikinukas ieško vasarai darbo

Moksleivis ieško darbo utenoje, esu labai pareigingas, darbštus vaikinukas nebijantis darbo :)
Ignas
Utena, Ieško darbo

Redaktorė siūlo labai profesionalias paslaugas

Gerbiamieji, dirbu redaktore 24 metų. Nuo 1994 metų redaguoju labai įvairaus pobūdžio leidinius: technologinius, buhalterinius, ekonominius, teisinius, ne vienerius metus teko rūpintis ir jų planavimu
Danguolė
Kėdainiai, Ieško darbo

Vairuotojas b kat

lbą Esu komunikabilus drąsus, pareigingas ir atsakingas, noriaimokausi naujų dalykų, į darbą žiūriu labai rimtai, nebijau dirbti viršvalandžių, norėčiau, kad mano pastangas įvertintų ir darbdavys ir j
Mantas
Kretinga, Ieško darbo

Esu labai pareigingas

Modestas
Kaunas, Ieško darbo

Ieškau sargo darbo. (40 proc. Is dalies darbingas)

Esu labai pareigingas ir rimtai žiūrių į savo dirbamą darbą. Manau tai puikiai įrodo mano ilgametė darbo patirtis. Prieš tai, 30 metų dirbau autobuso vairuotoju. Buvau atsakingas už saugu kel
Julius
Vilnius, Ieško darbo

Ieskau betkokio darbo, ir ilgam laikotarpiui

As esu labai pareigingas zmogus kuris dirba savo darba labai atsakingai ir nemeksta veluoti y darba, as nesenai esu gryzias is usienio ir y mokykla neisiu be 16 metu, man dabar neseniai suejo 15, iesk
Deividas
Šiauliai, Ieško darbo

Inžinierius mechanikas

Ieškau inžinieriaus, tiekėjo, pardavėjo prie autoserviso darbo, turiu darbo patirtį, esu pareigingas, be žalingų įpročių, labai gerai mokus lietuvių, rusų kalbas, išrašinėju sąskaitas. Kaunas.
Rimas
Kaunas, Ieško darbo

Ieskau nuolatinio darbo kaune

Patyres aliuminio saltkalvis ieskau darbo kaune esu labai pareigingas. Ieskau darbo naujoj sriti greitai mokausi
Tadas
Kaunas, Ieško darbo

Ieškomas pardavimo vadybininkas UAB VARLE

smą, būtum atsakingas, nuoširdus ir pareigingas. Būtina darbo klientų aptarnavimo srityje patirtis. Labai gerai jeigu moki ir nori parduoti, turi žinių apie technikos prekes, esi motyvuotas ir gebi pr
UAB "VARLE"
Vilnius, Siūlo darbą

Mini krautuvo operatorius

Patyręs mini krautuvo operatorius iesko darbo Druskininkuose. Esu labai pareigingas be zalingų iprocių.Turintis darbo staźo. Y darbą ziurintis labai atsakingai ir atlieku be priekaistų
Ķęstutis
Druskininkai, Ieško darbo

Ieskau darbo vasaros sezonui

Man yra 17 metų, ieškau darbo vasaros sezonui Klaipėdoje. Esu pareigingas, atsakingas ir labai motyvuotas dirbti. Domina visokie darbo pasiūlymai.
Julius
Klaipėda, Ieško darbo

pareigingas 17m jaunuolis iesko darbo vasarai

Esu pareigingas, atsakingas 17m, moksleivis. Labai noreciau vasara praleisti ne gatveje su draugais, o dirbdamas ir uzsidirbdamas.
Arminas
Panevėžys, Ieško darbo

Ieškau darbo Alytuje

Ieškau vadybininko darbo Alytuje. Šiuo metu dirbu tarptautinėje gamybos įmonėje operatoriumi. Nors vadybinio darbo patirties neturiu, tačiau noriu tobulėti profesinėje srityje, nes esu labai pareigingas, darbštus bei atsakingas.
Mindaugas
Alytus, Ieško darbo

Labai noriu dirbti

Esu darbstus, stiprus, pareigingas, atsakingas, komunikabilus, nebijau darbo. esu dirbes daug kur, bet noriu tobuleti savose ir kitose naujose srityse.
Andrius
Panevėžys, Ieško darbo

Ieskau darbo

Esu pareigingas darbstus jaunuolis be zalingu improciu. Varuotojo ir traktoriaus pazymejimo neturiu.bet visa Kita galiu dirbti labai gerai kalbu angliskai.
Paulius
Joniškis, Ieško darbo

Esu be patirties kalbu angliskai ieskau vairuotojo - ekspeditoriaus darbo. Turiu b, c, ce ir 95

krovinams vežti vairuotojų mokymo programą. Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai. Esu punktualus, pareigingas ir labai atsakingas, greitai mokausi. Pageidauju dirbti vairuotoju ekspeditorium.
Arnoldas
Anykščiai, Ieško darbo

18m. vaikinas iesko darbo

esu pareigingas. labai noreciau susirasti papildamo darbo po pamoku arba savaitgaliais, pagalbinio darbininko arba kroveju .Darbo valandos galetu buti tik nuo 16 val - iki 21.30 val, o savaitgaliais i
Justinas
Šiauliai, Ieško darbo

Ieško darbo esu labai pareigingas jaunuolis 19m

esu pareigingas darbininkas
Dovydas Umbrasas
Joniškis, Ieško darbo

Patyres vairotojas su savo transportu citroien berlingo iesko darbo Panevezi

Esu labai pareigingas, komukanibilus, moku bendrauti su zmonem .
Aleksandras
Panevėžys, Ieško darbo

Geras brokeris

Pavadinimą rašykite aiškiai ir išsamiai, taip sulauksite didesnio susidomėjimo. Pvz.: Patyręs vadybininkas ieško darbo Kaune, esu labai pareigingas arba Siūlome įdomų darbą konditerijos srityje, pageidautina, kad būtų su patirtimi.
Švenčionys, Siūlo darbą

Geras brokeris

Pavadinimą rašykite aiškiai ir išsamiai, taip sulauksite didesnio susidomėjimo. Pvz.: Patyręs vadybininkas ieško darbo Kaune, esu labai pareigingas arba Siūlome įdomų darbą konditerijos srityje, pageidautina, kad būtų su patirtimi.
Švenčionys, Siūlo darbą
Puslapiai:  123
Ieškote darbuotojo?
Pasitarkime
+370 602 73416
Profesionali patyrusių Dirba.lt specialistų pagalba surandant darbuotojus