Darbas vasara | 7 psl.
×

Darbas vasara

Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
Puslapiai:  1 ...45678910... Toliau
7 psl.

Vaikinas ieško darbo

enas per savaitę, jei gaučiau kelis pasiūlymus susidėliočiau grafiką savaitei, taip pat nesvarbu ar darbas naktinis ar dieninis, esu labai motyvuotas tad pasiryžęs dirbti visas savaitės dienas ir ilga
Arminas
Klaipėda, Ieško darbo

22m vaikinas ieško darbo darbų

enas per savaitę, jei gaučiau kelis pasiūlymus susidėliočiau grafiką savaitei, taip pat nesvarbu ar darbas naktinis ar dieninis, esu labai motyvuotas tad pasiryžęs dirbti visas savaitės dienas ir ilga
Arminas
Klaipėda, Ieško darbo

2016 VASARAI DARBAS

Esu komunikabili, atsakinga, punktuali ir draugiška. Galiu dirbti įvairaus profilio darbus, turiu patirties su prekyba, taip pat visą aną vasarą dirbau aukle su mažamečiu vaiku.
Iveta
Kaunas, Ieško darbo

Ieškau darbo likusią vasara

Sveiki, ieškau darbo likusia vasara. Esu mergina 18m. is Plunges :)
Indrė
Plungė, Ieško darbo

Ieškau darbo vasarai

Noriu darbo per vasara. Panevežyje man 17 m. Galiu dirbti bet ką: valyti, plauti, auklėti, padėti, skambinkit.
santa
Panevėžys, Ieško darbo

Ieškau darbo vasarai

aliu dirbt stoviklose, parduotuvese, darželyje, ar net namuose. Esu tvarkinga, darbšti. Man yra 17 metu. Darbas panevežyja. Per vasara. Skambinkit. Bus malonu gauti jūsu pasiulymus. :) 863808524.
sata
Panevėžys, Ieško darbo

Ieškomas pardavėjas UAB ITALIANA LT

Laikinas darbas (vasarą)firminėje alkoholinių gėrimų parduotuvėje. darbo pobūdis: klientų konsultavimas, prekyba, darbas kasos aparatu. Privalumas - darbo patirtis prekyboje, norinčius dirbti, darbo s
UAB "ITALIANA LT"
Kaunas, Siūlo darbą

jieskau darbo

sveiki. jieskau darbo betkokia tik vasara sarbausia butu darbas, laukiu jusu pasulimu skambinkite geriau.
arnoldas
Molėtai, Ieško darbo

Studentė-ieškau darbo

Esu studentė Kamilė Vasiliauskaitė iš Ukmergės. Man yra 19 metų. Ieškau darbo vasaros sezonui. Patirties neturiu tad noriu jos įgyti butent šią vasarą. Norėčiau, kad pasiulytumėte man kokį nors vasaro
Kamilė
Ukmergė, Ieško darbo

vasaros darbas

Sveiki, skubiai ieškau darbo vasara, nes jau atėjo vasara, o aš vis dar negaliu jo rasti. Esu pasirengęs šią vasara padirbėti. Man šią vasara sueina 16 metų. Darbo tipas nesvarbu koks. Lauksiu protingų pasiūlymų.
arnoldas
Šiauliai, Ieško darbo

Abiturientas ieško sezoninio darbo vasarai Klaipedoje

Sveiki, man yra 19 metų, katik pasibaigųs egzaminams turiu laiko padirbėti vasara. Domina įvairaus pobūdžio darbas, svarbiausiai stabilaus grafiko.
Jonas
Klaipėda, Ieško darbo

Ieškau darbo Palangoje, man 17-nioliką metų

kabilus, darbštus, sąži ningas, atsakingas turiu patirties lauko prekyboje, tiktų įvairaus pobūdžio darbas, didelio fizinio krūvio nebijau. Nenoriu praleisti progos padirbėti vasara. Laukiu pasiūlymų.
Andrius
Skuodas, Ieško darbo

Reikalingas kėbulų meistras su patirtimi

Darbas autoservise.Darbo valandos nuo 8.00 iki 17.00 valandos. Šeštadienis, sekmadienis - išeiginės.Socialinės garantijos, atostogos vasarą, yra įvairių lengvatų.Reikalinga darbo patirtis.
Delondas, UAB
Kaunas, Siūlo darbą

Ieškau darbo Panevėžyje

Sveiki. Ieškau darbo visai vasarai. Darbo tipas nesvarbu. Vasara sueina 16m. Labai laukiu pasiulymu.
Neringa
Panevėžys, Ieško darbo

16 metų moksleivis ieško darbo vasarai

Esu darbštus, atsakingas. Darbo nebijau, svarbiausia noras! Greitai mokausi, lengvai randu bendrą kalbą su žmonėmis.Esu padėjęs darbuotis statybose, kiemo darbuose. Norėčiau tapti savarankiškesniu, va
Aleksas
Vilnius, Ieško darbo

Ieškau Vasarai darbo

ių ir mėgstu darba kolektyve.Pakuotojas, Barmenas, Sandėlininkas, Plovėjas Mašinų, Statybininkas. Galiu nors ir Žemės ūkio, ir t.t.Darbas turi būti šiauluose arba palangoje.
Egidijus
Šiauliai, Ieško darbo

Ieskau darbo man 16 )

Ieškau darbo per vasara, galiu dirbt Palangoi arba Šventojoi . Tiktu bet koks darbas . Trumpa laika gyvenau anglijoi tad gan gerai šneku anglų .
Svajūnas
Palanga, Ieško darbo

17 metų mergina ieško darbo vasarai Jonavoje

Esu komunikabili, atsakinga, punktuali ir draugiška. Galiu dirbti įvairaus profilio darbus, turiu patirties su renginių organizavimu ir vedimu, prekyba, taip pat visą aną vasarą dirbau aukle su dviem mažamečiais vaikais.
Viktorija
Jonava, Ieško darbo

17m. mergina ieško darbo vasarai Radviliškyje

Ieškau laikino darbo vasarai. Geriausia būtų Radviliškyje. Domina įvairaus pobūdžio darbas. Man yra 17m., vasarą sueina 18m.
Brigita
Radviliškis, Ieško darbo

Ieškome vasaros sezonui pagalbinių virtuvės darbuotojų darbui Palangoje

Darbo pobūdis:• darbas virtuvėje;• darbas tik pagal esamas receptūras, JOKIO kūrybinio darbo;• tvarkos virtuvėje palaikymas;• higienos reikalavimų laikymasis;• dokumentacijos susijusios su darbu vedim
Royal group, UAB
Palanga, Siūlo darbą

Moksleivė mergina ieško darbo vasarai Panevėžyje

Turiu patirties: praita vasara esu pardavinėjus braškes Klaipėdoje, taip pat teko dalinti Panevėžyje reklaminius lankstinukus.
Rosvita
Panevėžys, Ieško darbo

Ieskau darbo vasara

Aukse
Palanga, Ieško darbo

2 moksleiviai iesko darbo vasarai

Sveiki, mergina(17m) ir vaikinas (18m) iesko darbo per vasara . Esame darbstus, galime dirbti ivairius ukio darbus, ar parduotuvese delioti prekes ar kitka .
Jonas Jurgita
Biržai, Ieško darbo

Ieškau darbo vasaros sezono metu

Esu studentė, norėčiau padirbėti per vasarą Mažeikių mieste.
Erika
Mažeikiai, Ieško darbo

Ieškau darbo

17 metų jaunuolis ieško darbo Alytuja esu geros fizinės būklės, darbingas, pinigų reike, nes laikausi teises per vasara norėtūsi dasidėt pinigų ant mašinos
Lukas
Alytus, Ieško darbo
Puslapiai:  1 ...45678910... Toliau
7 psl.