Apskaitos asistentas
×

Apskaitos asistentas

Esate darbuotojas ir ieškote darbo?

Reikalingas pardavimo vadybininkas įmonėje UAB Hidrobalansas

unikaciją su esamais įmonės tiekėjais ir užsakovais. Pagalbą įgyvendinant įmonės pardavimų tikslus, apskaitos dokumentų rengimą/pateikimą. Būtinas bendras supratimas pastatų vidaus inžinerijos srityje
UAB "Hidrobalansas"
Šiauliai, Siūlo darbą

Kompiuterių duomenų bazių analitiko asistentas

vinimas; labai geri darbo įgūdžiai su MS Office paketu (ypač programa Excel); darbo patirtis su apskaitos programa Navision (MS Dynamics NAV); SQL duomenų bazės žinojimas; puikios anglų kalbos
UAB "GROSSO MODA LITHUANIA"
Ukmergė, Siūlo darbą

GAMYBOS VADOVO ASISTENTAS APSKAITININKAS

Gamybos duomenų rinkimas ir suvedimas į apskaitos programas, ataskaitų rengimas; Gaminių sudėčių aprašymas apskaitos programoje; Gaminių ir prekių pajamavimas, sandėlio likučių apskaita ir kontrolė; V
KB OXMEAT
Siūlo darbą

Reikalingas išlaidų apskaitos buhalteris UAB KELIOVIS

Vyr. vadybininko asistentas, pirminių buhalterinių dokumentų ruošimas. BŪTINA: vokiečių kalba (rašyti, suprasti, kalbėti)
UAB "KELIOVIS"
Panevėžys, Siūlo darbą

Komercijos skyriaus vadovo asistentas

- dokumentų ruošimas, administravimas ir kontrolė; - bendravimas su esamais klientais; - sutarčių, komercinių pasiūlymų rengimas; - iškilusių problemų sprendimas; - sąskaitų išrašymas, duomenų suvedimas į apskaitos programą.
IVILTRA, UAB
Elektrėnai, Siūlo darbą

UAB DIONIZAS ieškomas apskaitininkas vadybininko asistentas

dokumentų administravimas, sutarčių rengimas, personalo dokumentų tvarkymas. Pirminių buhalterinės apskaitos dokumentų apskaita, prekių pajamavimas, užsakymų valdymas.Pagalba įmonės vadovui ir darbuo
UAB "DIONIZAS"
Vilnius, Siūlo darbą

UAB JOLDIJA ieškomas tiekimo vadybininko asistentas

Techninis darbas su dokumentais, sąskaitų pajamavimas, sekimas, pagalba vadybininkams. Reikalavimai geros anglų k. žinios, kruopštumas, atsakingumas. Privalumai apskaitos žinios, panašaus darbo patirtis.
UAB "JOLDIJA"
Kaunas, Siūlo darbą

UAB Palms World reikalingas buhalterio asistentas

Darbas su pirminiais apskaitos dokumentais. Jų įvedimas, koregavimas, mėnesinių ataskaitų rengimas, metinių inventorizacijų tikrinimas/tikslinimas. Bei visi pavesti vyr. buhalterio darbai.
UAB "Palms World"
Vilnius, Siūlo darbą

Reikalingas buhalterio asistentas įmonėje UAB Legal Line

Darbas su pirminiais apskaitos dokumentais. Jų įvedimas, koregavimas, mėnesinių ataskaitų rengimas, metinių inventorizacijų tikrinimas/tikslinimas. Bei visi pavesti buhalterės darbai.
UAB "Legal Line"
Vilnius, Siūlo darbą

UAB IVILTRA ieškomas transporto vadybininko asistentas

PVM sąskaitų - faktūrų išrašymas įmonės klientams, sutarčių rengimas, ataskaitų paruošimas, vidinių dokumentų išrašymas (CMR), apskaitos dokumentų sisteminimas pagal nustatytas tvarkas, užsakymų registravimas.
UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "IVILTRA"
Vilnius, Siūlo darbą

UAB IVILTRA ieškomas vadybininko asistentas

Pagalba vadybininkui kasdieniniuose darbuose, dokumentų administravimas, kontrolė, bendravimas su klientais, naujų klientų paieška, sutarčių, komercinių pasiūlymų rengimas, sąskaitų išrašymas, duomenų suvedimas į apskaitos programą.
UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "IVILTRA"
Vilnius, Siūlo darbą

Įmonei Kaune reikalingas vadybininkas - asistentas

Kainodaros duomenų apdorojimas, pasiūlymų rengimas, akcijų rezultatų analizė. Bendravimas su pardavimo, apskaitos ir logistikos skyriais.
UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "DAISENA"
Kaunas, Siūlo darbą

Apskaitininkas Personalo vadovo asistentas

cija, komandiruotės ir pan. ). - Personalo dokumentų tvarkymas, archyvavimas (įsakymai, darbo laiko apskaitos tabeliai, darbo sutartys, atleistųjų/dirbančių asmenų bylos ir pan. ). - Vidinių ir išorin
UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "JURBY WATER TECH"
Kaunas, Siūlo darbą

UAB STORA ENSO LIETUVA ieškomas pirkimų asistentas

- Duomenų suvedimas į buhalterinę programą; - Sąskaitų ir kitų apskaitos dokumentų valdymas; - Įvairių ataskaitų (VMI ir kt. ) bei suvestinių rengimas.
UAB "STORA ENSO LIETUVA"
Alytus, Siūlo darbą

Administratorius - projektų asistentas

as, ataskaitas ir pan. ;• Įvairios informacijos paieška, rinkimas, analizė ir sisteminimas;• Biuro, apskaitos ir personalo, kitos organizacijos dokumentacijos ruošimas, tvarkymas bei archyvavimas (raš
Lietuvos gėjų lyga
Vilnius, Siūlo darbą