Darbo pasiūlymai vadybos specialistams ir Vadybos specialistų CV
Ieškote Vadybos specialistų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą vadybos specialistams?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas vadybos specialistams

Šioje vadybininkų darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą vadybininkams ir ieškančiųjų darbo vadybininkų skelbimus ar CV. Vadybininko darbo pobūdis priklauso nuo įgyto išsilavinimo bei specializacijos: pardavimų vadybininkas, verslo vystymo vadybinkas, logistikos vadybininkas, didmeninės prekybos vadybininkas, transporto/ekspedicijos vadybininkas, elektroninės prekybos vadybininkas, tiekimo vadybininkas, reklamos, žemės ūkio ir kitų. Vadybininko pozicija yra labai įvairiapusiška, nuo rinkos, konkurentų tyrimo, vietinių ir užsienių rinkų analizavimo darbai iki verslo plėtros projektų. Priklausomai nuo įmonės ir jos veiklos, vadybininkai bendrauja su esamais bei naujais klientais, užsiima jų paieška. Geba dirbti įvairomis kompiuterinėmis programomis, ruošti sutartis, atlieka atsiskaitymų laiku kontrolę. Vadybininkui labai svarbu tokios asmeninės savybės kaip energingumas, komunikabilumas, žingeidumas, tikslumas, pasitikėjimas savimi, puikūs organizaciniai gebėjimai. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu ieškote darbo arba siūlote darbą vadybininkams.

Darbo skelbimai vadybos specialistams
Reikalingas personalo specialistas  vadybininkas įmonėje UAB YAZAKI WIRING TECHNOLOGIES LIETUVA
Prieš 22 val.
Ieškomas verslo paslaugų vadybininkas UAB KAUNO SPAUDA
Prieš 1 d.
Ieškomas pardavimo vadybininkas įmonėje UAB ELVA

Ieškomas pardavimo vadybininkas įmonėje UAB ELVA

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "ELVA"
Šiauliai
Prieš 1 d.
Ieškančiųjų darbo Vadybos specialistų CV
Ivona Baranovska

Ivona Baranovska

36 m., Vilnius
Turiu aukštąjį universitetinį išsilavinimą, VU lietuvių filologija. Dirbau verslo srityje, nuo avalynės pardavėjos konsultantės iki viešųjų pirkimų, turizmo sodybos administratorės, vadovo padėjėjos. Ieškau nuotolinio darbo su lanksčiu grafiku panašiose srityse. Galiu ruošti sutartis, tvarkyti dokumentų bazę kompiuterinėje sistemoje, sekti ir priimti užsakymus/atsiskaitymus, bendrauti su klientais.
Prieš 3 sav.
Aleksėjus Konovas

Aleksėjus Konovas

24 m., Kaunas
Esu darbštus, komunikabilus, į tikslą orientuotas žmogus. Galiu dirbti administracinį darbą su elektroninėmis sistemomis, duomenų bazėmis, kompiuterine technika. Turiu sukaupęs nemažą žinių bagažą apie informacines technologijas. Kompiuteriai, išmaniosios technologijos mano kazdienė neatsiejama gyvenimo dalis. Taip pat turiu patirties telemarketingo srityje (šaltasis skambinimas). Šiek tiek programuoju, turiu patirties apdorojant įvairią audio medžiagą (garso takeliai). Puikiai kalbu Anglų kalba, galiu dirbti su užsienietiškais projektais. Galiu dirbti pilnu etatu jūsų offise Kaune ar nuotoliniu būdu jeigu tokios salygos darbdavį tenkina. Esu linkęs ateiti dirbti ir užsidirbti, o ne sėdėti ir tuščiai gaišti laiką įmonėse, kuriose nėra darbo arba atlyginimas nesiekia minimalios algos. Atsiprašau už šaržumą, bet nuoširdžiai prašau kreiptis tik su rimtais ir ne vienadieniais pasiūlymais. Dėkoju už supratimą bei laukiu jūsų pasiūlymų.
Prieš 3 sav.
Inga M

Inga M

Vilnius
Profesija: Vadybininkas Pareigos: Vidaus auditas, prekybos sektorius, vadovas Patirtis: 10 m. Etatas: Pastovus Atlyginimas: 1500 € (iki mokesčių išskaitymo, t.y. "ant popieriaus") Išsilavinimas: Studijavau Aukštesniojoje LP m-kloje (įgyjau siuvimo technologo specialybę), KTU chemijos (chemijos technologiją) 2k. Kalbos: Lietuvių kalba. L.gerai – rusų kalba. Gerai – anglų kalba. Kompiuteriniai sugebėjimai: Kompiuterio programos (Word, Excel, Axapt, Spug, Internetas). Savybės: Esu komunikabili, sąžininga, atsakinga, aktyvi, iniciatyvi. Pomėgiai: Menas, kultura, ( ugnis ir "vanduo") Šeimyninis statusas: Ištekėjusi Vaikai iki 18 m.: Turiu Rūkymas: Visiškai nerūkau Alkoholis: Visiškai negeriu Reikalavimai darbdaviui: Gyvenkite dabar, o ne kai ... ir reikia Kita: Vadybininke (dalyvavome tarptautinėje „Baltic Textile +Leather“ parodoje, laimėti keli „Phare“ programos konkursai). meistre-technologe. „---“ gatavos produkcijos kokybės vyr.kontroliere. Kas gali mane rekomenduoti: ****** Miestas: Vilnius
Prieš 3 sav.
Agnė Dėdelytė

Agnė Dėdelytė

23 m., Raseiniai
Sveiki! Esu įmonių ir įstaigų administratorė su geromis buhalterinės apskaitos žiniomis. Visada esu labai reikli sau, keliu aukščiausius reikalavimus, domiuosi naujovėmis, mėgstu bendrauti, darbus atlieku kruopščiai ir atsakingai. Tikrai tikiu, kad galiu būti jums naudinga. :)
Prieš 3 sav.