Darbo pasiūlymai vadybos specialistams ir Vadybos specialistų CV
Ieškote Vadybos specialistų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą vadybos specialistams?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas vadybos specialistams

Šioje vadybininkų darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą vadybininkams ir ieškančiųjų darbo vadybininkų skelbimus ar CV. Vadybininko darbo pobūdis priklauso nuo įgyto išsilavinimo bei specializacijos: pardavimų vadybininkas, verslo vystymo vadybinkas, logistikos vadybininkas, didmeninės prekybos vadybininkas, transporto/ekspedicijos vadybininkas, elektroninės prekybos vadybininkas, tiekimo vadybininkas, reklamos, žemės ūkio ir kitų. Vadybininko pozicija yra labai įvairiapusiška, nuo rinkos, konkurentų tyrimo, vietinių ir užsienių rinkų analizavimo darbai iki verslo plėtros projektų. Priklausomai nuo įmonės ir jos veiklos, vadybininkai bendrauja su esamais bei naujais klientais, užsiima jų paieška. Geba dirbti įvairomis kompiuterinėmis programomis, ruošti sutartis, atlieka atsiskaitymų laiku kontrolę. Vadybininkui labai svarbu tokios asmeninės savybės kaip energingumas, komunikabilumas, žingeidumas, tikslumas, pasitikėjimas savimi, puikūs organizaciniai gebėjimai. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu ieškote darbo arba siūlote darbą vadybininkams.

Ieškančiųjų darbo Vadybos specialistų CV
Jūratė Prievelienė

Jūratė Prievelienė

Vilnius
Esu atsakinga, patikima ir savarankiška darbuotoja. Turiu 14 metų darbinę patirtį, kurioje puikiai taikau organizavimo, planavimo ir bendravimo su klientais įgūdžius. Pageidaujamos pareigos : - asistentė; - vadybininkė medicinos srityje; - aptarnavimo specialistė; - konsultantė; - odontologo padėjėja; - auklė; - kiti variantai. Darbo laikas tik nuo 9 h iki 16 h, pagal poreikį ir susitarimą ilgesnes darbo valandas galiu dirbti namuose. Turiu vairuotojo pažymėjimą, automobilį.
Prieš 1 sav.
Rima Narkutė

Rima Narkutė

30 m., Kretinga
Baigiau Klaipėdos Valstybinę kolegiją, ten įgijau Prekybos vadybos profesija, pakraipa – administravimas. Esu kruopšti, atsakinga ir lanksti asmenybė. Patikėtas užduotis visuomet atlieku iki galo. Aš galiu dirbti kolektyve, nes man patinka bendrauti su žmonėmis. Aš mėgstu naujus iššūkius ir siekiu įgyti kuo daugiau žinių. Atliekant užduotis susikoncentruoju darbui ir esu pastabi. Sugebu aiškiai ir efektyviai reikšti mintis žodžiu ir raštu.
Prieš 3 sav.
Laura Staškevičiūtė

Laura Staškevičiūtė

25 m., Ukmergė
Esu komunikabili, žingeidi, energinga bei atsakinga mergina. Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Moku dirbti ir komandoje, ir individualiai.
Prieš 5 d.
Darija Stankienė

Darija Stankienė

27 m., Klaipėda
Esu Darija, 27 m. Turiu ekonomikos bakalauro išsilavinima. >1 Patirtis dirbant kompiuterine apskaitos programa RIVILĖ ir pagrindai darbo užmokesčio skaičiavimo modeliu NAVISION. Pagrindinės atsakomybės: biuro vidinių dokumentų tvarkymas, archyvavimas. Įsakymų, darbo sutarčių ir kitų dokumentų ruošimas pagal klientų pageidavimus,pagalba įmonės vadovui, bendravimas su klientais gyvai ir el.paštu. Pirminių apskaitos dokumentų suvedimas,kuro nurašymo aktų rengimas, suderinimo aktai, sąskaitų-faktūrų išrašymas, valiutinių dokumentų apskaitymas, komandiruočių apskaita, darbo užmokesčio skaičiavimas, pranešimų Sodrai, VMI, Edas teikimas. Darbo apskaitos įmonėje metu įgijau darbo patirties didelio informacijos srauto valdyme, sisteminti informaciją ir greitai reaguoti į susidariusias situacijas, priimti sprendimus ir jausti atsakomybę už juos. Esu komunikabili, atsakinga, siekianti tikslo. Savo darbe esu savarankiška, kantri, turiu savo nuomonę ir požiūrį. Visada susikoncentruoju rimtam darbui ir esu pastabi. Lengvai dirbu pagrindinėmis kompiuterio programomis. Turiu patirties darbu su kasos aparatu bei grynaisiais pinigais. Nudodykite savo el.pašto adresą - ir aš atsiųsiu savo CV.
Prieš 1 mėn.