Darbo pasiūlymai vadybos specialistams ir Vadybos specialistų CV
Ieškote Vadybos specialistų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą vadybos specialistams?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas vadybos specialistams

Šioje vadybininkų darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą vadybininkams ir ieškančiųjų darbo vadybininkų skelbimus ar CV. Vadybininko darbo pobūdis priklauso nuo įgyto išsilavinimo bei specializacijos: pardavimų vadybininkas, verslo vystymo vadybinkas, logistikos vadybininkas, didmeninės prekybos vadybininkas, transporto/ekspedicijos vadybininkas, elektroninės prekybos vadybininkas, tiekimo vadybininkas, reklamos, žemės ūkio ir kitų. Vadybininko pozicija yra labai įvairiapusiška, nuo rinkos, konkurentų tyrimo, vietinių ir užsienių rinkų analizavimo darbai iki verslo plėtros projektų. Priklausomai nuo įmonės ir jos veiklos, vadybininkai bendrauja su esamais bei naujais klientais, užsiima jų paieška. Geba dirbti įvairomis kompiuterinėmis programomis, ruošti sutartis, atlieka atsiskaitymų laiku kontrolę. Vadybininkui labai svarbu tokios asmeninės savybės kaip energingumas, komunikabilumas, žingeidumas, tikslumas, pasitikėjimas savimi, puikūs organizaciniai gebėjimai. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu ieškote darbo arba siūlote darbą vadybininkams.

Darbo skelbimai vadybos specialistams
Ieškomas logistikos specialistas  vadybininkas UAB DELTRA
Prieš 4 val.
Prekybos vadybininkas Telšiuose

Prekybos vadybininkas Telšiuose

UAB Erubinas
Telšiai
Prieš 5 val.
UAB Ekovas ieškomas pardavimo vadybininkas
Prieš 7 val.
Įmonei Panevėžyje reikalingas socialinio darbo vadybininkas

Įmonei Panevėžyje reikalingas socialinio darbo vadybininkas

Panevėžio miesto socialinių paslaugų centras
Panevėžys
Prieš 1 d.
Ieškančiųjų darbo Vadybos specialistų CV
Sandra Gliebaitė

Sandra Gliebaitė

Klaipėda
Esu komunikabili ir šilta. Lengvai prisitaikau prie naujos darbo vietos ir labai noriu mokytis ir augti ! Taip pat esu mandagi ir atsakinga. Domiuosi reklama, psichologija bei vartotojų poreikiais. Neturiu žalingų įpročių. Esu atvira įvairiems darbo pasiūlymams! Taip pat labai norėčiau dirbti personalo atrankoje!
Prieš 3 d.
Raminta Vaitkute

Raminta Vaitkute

22 m., Mažeikiai
Esu, 22 metu mergina neseniai baigiau prekybos vadybininkes padejejos specialybe ieskau darbo nes man jo labai reikia esu darbsti, komunikabili, atsakinga, greit mokausi. Tiesiog noriu susirasti darba ir mokytis ir laikui begant lipti karjeros laiptais. Tikrai nepasigailesit mane pasirinke nes visada savo darba atliksiu laiku nes esu toks zmogus kuris niekada nepasiduoda ir nori mokytis esu jauna ir stipri ir norinti save ismeginti visuose gyvenymo issukiuose.
Prieš 1 sav.
Agnė Bilinskaitė

Agnė Bilinskaitė

29 m., Vilnius
Stiprioji mano pusė – bendravimas su žmonėmis. Per savo darbo patirtį (vaikų ugdyma, darbą restorano administratore, o vėliau ir vadybininke) įsitikinau, jog ir toliau norėčiau siekti geriausių rezultatų vadybos, pardavimų ar NT srityse. Savo sukauptas žinias noriu tobulinti, realizuoti ir įrodyti, jog esu motyvuota ir orientuota į darbą. Manau, kad turiu įgijusi patirtį ir puikius vadybos įgudžius, tokius kaip: bendravimą su skirtingais žmonėmis, susirinkimų vedimą, darbų organizavimą, personalo valdymą, bei kokybišką klientų aptarnavimą. Man labai įdomi pardavimų sritis, kurioje puikiai sekasi ir kurioje norėčiau tobulėti. Laiko planavimas man labai svarbus, nes manau, kad tikslingas laiko planavimas – neatsiejamas nuo geriausių darbo rezultatų. Mano tikslas – būti pačia geriausia vadybininke ir tapti pardavimų ase.
Prieš 1 d.
Evelina Skrockytė

Evelina Skrockytė

Kaunas
Mėgstu punktualumą, darbštumą sąžiningumą. Studijų metu esu turėjusi įvairios darbo patirties klientų aptarnavimo srityje įskaitant ir atliktą profesinę praktiką. Žinau kaip sėkmingai pasiekti geriausią rezultatą konsultuojant ir aktyviai parduodant taip įgyvendinant reikiamus tikslus ir dar daugiau Kaip darbuotoja esu lojali įmonei - dirbu kol pasiekiu numatytus tikslus ir pavestas užduotis. Puikiai prisitaikau prie naujos aplinkos, visada stengiuosi mokytis ir gauti kuo daugiau informacijos.
Prieš 2 sav.