Darbo pasiūlymai vadybos specialistams ir Vadybos specialistų CV
Ieškote Vadybos specialistų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą vadybos specialistams?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas vadybos specialistams

Šioje vadybininkų darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą vadybininkams ir ieškančiųjų darbo vadybininkų skelbimus ar CV. Vadybininko darbo pobūdis priklauso nuo įgyto išsilavinimo bei specializacijos: pardavimų vadybininkas, verslo vystymo vadybinkas, logistikos vadybininkas, didmeninės prekybos vadybininkas, transporto/ekspedicijos vadybininkas, elektroninės prekybos vadybininkas, tiekimo vadybininkas, reklamos, žemės ūkio ir kitų. Vadybininko pozicija yra labai įvairiapusiška, nuo rinkos, konkurentų tyrimo, vietinių ir užsienių rinkų analizavimo darbai iki verslo plėtros projektų. Priklausomai nuo įmonės ir jos veiklos, vadybininkai bendrauja su esamais bei naujais klientais, užsiima jų paieška. Geba dirbti įvairomis kompiuterinėmis programomis, ruošti sutartis, atlieka atsiskaitymų laiku kontrolę. Vadybininkui labai svarbu tokios asmeninės savybės kaip energingumas, komunikabilumas, žingeidumas, tikslumas, pasitikėjimas savimi, puikūs organizaciniai gebėjimai. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu ieškote darbo arba siūlote darbą vadybininkams.

Darbo skelbimai vadybos specialistams
Ieškomas pardavimo vadybininkas UAB GINLORA
Prieš 4 val.
UAB Stogų mozaika ieškomas pardavimo vadybininkas
Prieš 4 val.
Ieškančiųjų darbo Vadybos specialistų CV
Rokas Kilčiauskas

Rokas Kilčiauskas

22 m., Telšiai
Ieškomas darbas susijęs su vadyba (darbas biure) arba pagalbinis darbas, tačiau su nedideliu fiziniu krūviu. Darbas tik Telšiuose, neturiu vairuotojo teisių. Darbo patirties neturiu, šiemet baigtos studijos. Subsidijuojamas darbo biržos. Studijų metu įgytos kompetencijos ir žinios: PVM sąskaitos-faktūros išrašymas, dokumentų valdymas ir ruošimas, statistinė duomenų analizė, verslo plano ir projekto sandaros teorinės žinios, ir kt.
Prieš 14 val.
Ligitas Mauras

Ligitas Mauras

26 m., Kaunas
Sugebu aiškiai ir efektyviai bendrauti žodžiu ir raštu, esu energingas, organizuotas bei atsakingas. Savo darbe esu savarankiškas, kantrus, turiu savo nuomonę ir požiūrį. Visada susikoncentruoju rimtam darbui ir esu pastabus. Greitai prisitaikau prie naujų darbo sąlygų ir situacijų. Laisvai bendrauju , lengvai įsilieju į kolektyvą. Tikiuosi, kad mano išsilavinimas, įgūdžiai ir asmeninės savybės atitiks Jūsų įmonės poreikius ir leis man būti vertingu darbuotoju. Dėkoju už Jūsų laiką svarstant mano kandidatūrą. Lauksiu Jūsų atsakymo.
Prieš 5 d.
Arūnas Gaidimauskas

Arūnas Gaidimauskas

55 m., Vilnius
Lengvai bendrauju su įvairių tautybių ir socialinių sluoksnių žmonėmis. Bendravimas man yra malonumas. Greitai įsisavinu naujoves, esu žingeidus, mandagus ir taktiškas. Laisvai kalbu ir rašau rusiškai; susikalbu ir skaitau, bei rašau angliškai; suprantu lenkiškai kalbančius klientus.                     Neabejoju, kad mano žinios, įgūdžiai, praktinė patirtis bei asmeninės savybės gali būti sėkmingai panaudotos Jūsų kompanijoje siekiant tikslų įgyvendinimo.             Tikiuosi, kad mano kandidatūra Jus sudomino ir maloniai laukiu Jūsų atsakymo.   Pagarbiai Arūnas Gaidimauskas  
Prieš 6 d.
Vitalij Demiochin

Vitalij Demiochin

26 m., Klaipėda
Greita orientacija, atsakingumas už savo darbą, atidumas dirbant su dokumentais, savarankiškumas, kruopštumas, nesusipratimų sprendimas, komunikacijos įgūdžiai ir lankstumas. Šiuos gebėjimus įgijau ir tobulinau visus darbo metus, vykdant įmonės veiklą. Moku dirbti su Microsoft Office programomis (Word, Excel, PowerPoint). B kategorija (lengvieji automobiliai). Nuo 2011 metų. KALBOS Rusų kalba Gimtoji kalba Lietuvių kalba Puikai suprantu, rašau ir laisvai bendrauju lietuviškai. Anglų kalba Suprantu, galiu bendrauti žodžiu ir raštiškai pradedančiojo lygyje.
Prieš 2 sav.