Darbo pasiūlymai siuvimo stiliaus specialistų ir Siuvimo, stiliaus specialistų CV
Ieškote Siuvimo, stiliaus specialistų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą siuvimo stiliaus specialistų?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas siuvimo, stiliaus specialistams

Šioje siuvėjų darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą siuvėjams ir ieškančiųjų darbo siuvėjų srityje skelbimus, CV. Darbdaviai itin dažnai susiduria su siuvėjų darbo jėgos trūkumu. Lietuvoje jau ne vienerius metus darbo rinkoje yra nusistovėjęs paklausos ir pasiūlos neatitikimas. Sėkmingą siuvėjo darbą lemia kruopštumas, estetinis skonis, vaizduotė, išradingumas, kūrybiniai sugebėjimai, pakantumas sėdimam darbui, bei fizinė ištvermė. Siuvėjos darbo negali dirbti asmenys sergantys epilepsija, turintys regos, delno funkcijos sutrikimų, alergiški vilnai ar dulkėms. Siuvėjos pagrindinės funkcijos yra siūti taisyti, projektuoti, lyginti, parinkti tinkamas medžiagas. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu siūlote darbą arba ieškote darbo siuvėjų srityje.

Darbo skelbimai siuvimo stiliaus specialistų
Įmonei Šiauliuose reikalingas siuvėjas
Prieš 3 d.
ARTURO ŠARAUSKO ĮMONĖ ieškomas siuvėjas

ARTURO ŠARAUSKO ĮMONĖ ieškomas siuvėjas

ARTURO ŠARAUSKO ĮMONĖ
Kaunas
Prieš 3 d.
Ieškomas siuvėjas modeliuotojas įmonėje UAB Godana
Prieš 3 d.
AB VILKMA ieškomas tekstilės sukirpėjas

AB VILKMA ieškomas tekstilės sukirpėjas

AKCINĖ BENDROVĖ "VILKMA"
Ukmergė
Prieš 3 d.
Ieškančiųjų darbo Siuvimo, stiliaus specialistų CV
Vida Kazlauskiene

Vida Kazlauskiene

56 m.
Galiu dirbti gamyboj,pakuoti,klijuoti,siuti ir galiu mokytis naujo darbo.
Prieš 3 sav.
Indrė Spitrytė

Indrė Spitrytė

23 m., Kaunas
2017 metais baigiau kostiumo dizaino bakalauro studijų programą. Domiuosi mada, naujausiomis tendencijomis. Siuvu, modeliuoju drabužius, kuriu drabužių kolekcijas. Moku naudotis siuvimo, apmėtymo, mezgimo mašinomis ir lyginimo sistemomis. Esu darbšti, kruopšti, kūrybinga, komunikabili, atsakinga, punktuali, sąžininga, greitai prisitaikanti prie naujovių, siekianti užsibrėžto tikslo.
Prieš 1 mėn.
Greta Gedgaudaitė

Greta Gedgaudaitė

22 m., Kaunas
Aš esu 4 kurso bakalauro studentė. Studijuoju Mados Inžinerija Kauno Technologijos Universitete. Šiuo metu tikiuosi rasti darba, kuris padėtu man įgyti daugiau patirties savo specializacijos sferoje, bet nebijau ir kitokio finansinio stabilumo suteikiančio darbo. Esu stipri, motyvuota ir mėgstu planuoti savo laika kuo produktyviškiau.
Prieš 2 mėn.
Jolanta Dadurkaite

Jolanta Dadurkaite

41 m., Kazlų Rūda
Esu baigus suvejos mokslus turiu diploma su tuo diplomu yra trys specelybes chemenis valymas ,skalbimas .ir suveja bet esu tik dirbus siuvejos darba esu krupsti ir stengiosi gerai darba atlikti. Ir jieskau darbo
Prieš 3 mėn.