Darbo pasiūlymai siuvimo stiliaus specialistų ir Siuvimo, stiliaus specialistų CV
Ieškote Siuvimo, stiliaus specialistų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą siuvimo stiliaus specialistų?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas siuvimo, stiliaus specialistams

Šioje siuvėjų darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą siuvėjams ir ieškančiųjų darbo siuvėjų srityje skelbimus, CV. Darbdaviai itin dažnai susiduria su siuvėjų darbo jėgos trūkumu. Lietuvoje jau ne vienerius metus darbo rinkoje yra nusistovėjęs paklausos ir pasiūlos neatitikimas. Sėkmingą siuvėjo darbą lemia kruopštumas, estetinis skonis, vaizduotė, išradingumas, kūrybiniai sugebėjimai, pakantumas sėdimam darbui, bei fizinė ištvermė. Siuvėjos darbo negali dirbti asmenys sergantys epilepsija, turintys regos, delno funkcijos sutrikimų, alergiški vilnai ar dulkėms. Siuvėjos pagrindinės funkcijos yra siūti taisyti, projektuoti, lyginti, parinkti tinkamas medžiagas. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu siūlote darbą arba ieškote darbo siuvėjų srityje.

Darbo skelbimai siuvimo stiliaus specialistų
Erlando Kėvalo UAB reikalingas siuvėjas

Erlando Kėvalo UAB reikalingas siuvėjas

Erlando Kėvalo UAB
Kaunas
Prieš 1 d.
Ieškomas tekstilės sukirpėjas įmonėje UAB VILNIKA

Ieškomas tekstilės sukirpėjas įmonėje UAB VILNIKA

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "VILNIKA"
Vilnius
Prieš 1 d.
Ieškomas siuvėjas UAB Houtenas

Ieškomas siuvėjas UAB Houtenas

UAB "Houtenas"
Vilnius
Prieš 2 d.
Ieškančiųjų darbo Siuvimo, stiliaus specialistų CV
Rima Urbonavičiūtė

Rima Urbonavičiūtė

57 m., Kaunas
2018.06. Všį Valakumpių profesinės reabilitacijos centre baigiau siuvėjos mokymo kursą. Moku siūti tiesiasiūlėmis pramoninėmis siuvimo mašinomis bei overloku. Apdoroti gaminiu drėgminiu šiluminiu budu. Susipažinau su siuvimo technologijomis . Esu kruopšti. Kita specialybė dailininkė apipavidalintoja. Išsimokslinimas - aukštesnysis. Darbo patirtis 37 metai. Spalvos,stilius,kompozicija ,kruopštumas mano stipriausios savybės.
Prieš 5 d.
Kristina Arbačauskienė

Kristina Arbačauskienė

57 m., Šiauliai
Lengvai bendraujanti su žmonėmis, kritinėse situacijose randu palankiausią sprendimo būdą. Esu sąžininga, sumani ir savarankiška. Greitai mokinuosi. Esu atsakinga už man pavestus darbus. Mėgstu tvarką, esu draugiška. Norėčiau rasti darbą atitinkantį mano kriterijus.
Prieš 3 sav.
Inga Rūtelionienė

Inga Rūtelionienė

25 m., Marijampolė
Esu uzsispyrus
Prieš 2 mėn.
Kristina Gedmontaitė

Kristina Gedmontaitė

29 m., Šiauliai
Esu baigusi siuvėjo - sukirpėjo ir konstruktoriaus specialybes, įgijusi dailės bakalauro diplomą ir ne pirmus metus šias žinias taikanti savo darbe. Individualiai kuriu vienetinius drabužius, kolekcijas, konsultuoju mados klausimais. Siuvu įvairiausius drabužius pagal individualius matmenis (kasdienes ir progines sukneles, kelnes, sijonus, palaidines, bliuzonus, vyriškus ir moteriškus drabužius). Jei reikalingi tik lelakai, juos baižau ranka, iš pateikto vizualaus pavyzdžio, pagal standartinių dydžių lentelę. Myliu savo darbą su visais jame iškylančiais sunkumais. Kruopščiai atlieku kiekvieną etapą: nuo drabužio sukūrimo iki galutinio atidavimo klientui. Priimu individualius ir grupinius užsakymus.
Prieš 2 mėn.