Darbo pasiūlymai siuvimo stiliaus specialistų ir Siuvimo, stiliaus specialistų CV
Ieškote Siuvimo, stiliaus specialistų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą siuvimo stiliaus specialistų?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas siuvimo, stiliaus specialistams

Šioje siuvėjų darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą siuvėjams ir ieškančiųjų darbo siuvėjų srityje skelbimus, CV. Darbdaviai itin dažnai susiduria su siuvėjų darbo jėgos trūkumu. Lietuvoje jau ne vienerius metus darbo rinkoje yra nusistovėjęs paklausos ir pasiūlos neatitikimas. Sėkmingą siuvėjo darbą lemia kruopštumas, estetinis skonis, vaizduotė, išradingumas, kūrybiniai sugebėjimai, pakantumas sėdimam darbui, bei fizinė ištvermė. Siuvėjos darbo negali dirbti asmenys sergantys epilepsija, turintys regos, delno funkcijos sutrikimų, alergiški vilnai ar dulkėms. Siuvėjos pagrindinės funkcijos yra siūti taisyti, projektuoti, lyginti, parinkti tinkamas medžiagas. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu siūlote darbą arba ieškote darbo siuvėjų srityje.

Darbo skelbimai siuvimo stiliaus specialistų
Reikalingas siuvėjas įmonėje UAB NEVĖŽIS

Reikalingas siuvėjas įmonėje UAB NEVĖŽIS

UAB "NEVĖŽIS"
Panevėžys
Prieš 1 d.
Reikalingas siuvėjas UAB Jorgilė

Reikalingas siuvėjas UAB Jorgilė

UAB "Jorgilė"
Šiauliai
Prieš 1 d.
Ieškomas siuvėjas įmonėje UAB LAGRIVA

Ieškomas siuvėjas įmonėje UAB LAGRIVA

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "LAGRIVA"
Šiauliai
Prieš 2 d.
Ieškančiųjų darbo Siuvimo, stiliaus specialistų CV
Eugenijus Karosas

Eugenijus Karosas

56 m., Šiauliai
Baigiau 1980 metais Kuršėnų 45 P.T.M. specialybė, įrengimų derintojas. Dirbau baldų gamykloje Venta, Televizorių gamykla. Dirbau baldų apmušimas, karkasų surinkimas. Esu sąžiningas, kruopštus. Norėčiau dirbti ne pamaininį darbą. Savo darbą dirbu gerai.
Prieš 1 mėn.
Natalia Tsuranava

Natalia Tsuranava

40 m., Vilnius
Minkstu baldu pervilkimas bet kokios sudeties
Prieš 2 mėn.
Olga Lukina

Olga Lukina

33 m., Vilnius
Меня зовут,Ольга я родилась и жила в Беларуси ,я по профессии швея-портная,закончила училище в Беларуси .Стаж работы около 10 лет.Сейчас живу в Литве есть вид на жительство.
Prieš 2 mėn.
Vida Kazlauskiene

Vida Kazlauskiene

56 m.
Galiu dirbti gamyboj,pakuoti,klijuoti,siuti ir galiu mokytis naujo darbo.
Prieš 5 mėn.