Darbo pasiūlymai siuvimo stiliaus specialistų ir Siuvimo, stiliaus specialistų CV
Ieškote Siuvimo, stiliaus specialistų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą siuvimo stiliaus specialistų?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas siuvimo, stiliaus specialistams

Šioje siuvėjų darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą siuvėjams ir ieškančiųjų darbo siuvėjų srityje skelbimus, CV. Darbdaviai itin dažnai susiduria su siuvėjų darbo jėgos trūkumu. Lietuvoje jau ne vienerius metus darbo rinkoje yra nusistovėjęs paklausos ir pasiūlos neatitikimas. Sėkmingą siuvėjo darbą lemia kruopštumas, estetinis skonis, vaizduotė, išradingumas, kūrybiniai sugebėjimai, pakantumas sėdimam darbui, bei fizinė ištvermė. Siuvėjos darbo negali dirbti asmenys sergantys epilepsija, turintys regos, delno funkcijos sutrikimų, alergiški vilnai ar dulkėms. Siuvėjos pagrindinės funkcijos yra siūti taisyti, projektuoti, lyginti, parinkti tinkamas medžiagas. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu siūlote darbą arba ieškote darbo siuvėjų srityje.

Darbo skelbimai siuvimo stiliaus specialistų
Reikalingas siuvėjas įmonėje UAB Dominari
Prieš 1 d.
Įmonei Druskininkuose reikalingas siuvėjas

Įmonei Druskininkuose reikalingas siuvėjas

AKCINĖ BENDROVĖ "KAUNO BALTIJA"
Druskininkai
Prieš 1 d.
Reikalingas siuvėjas įmonėje UAB VAISBA
Prieš 1 d.
Įmonei Panevėžyje reikalingas siuvėjas

Įmonei Panevėžyje reikalingas siuvėjas

UAB "D LINIJA"
Panevėžys
Prieš 2 d.
Ieškančiųjų darbo Siuvimo, stiliaus specialistų CV
Kristina Valančiūtė

Kristina Valančiūtė

Vilnius
Nuo mažų dienų siūdama lėlėms sukneles, megzdama barbėms iki žemės paltukus žinojau savo svajonę – anskčiau ar vėliau profesionali drabužių dizainerė aš tapsiu - tapau. Aš visuomet domėjausi drabužių tendencijomis ir drabužių kūrėjais genijais. Kaip atskirti kokybišką ir tinkantį drabužį nuo menkaverčio. Kurdama visuomet siekiu susidaryti struktūrą, bet kuriam procesui ar vienetiniam užsakymui, ar kolekcijos įgyvendinimui ar bendravimui su žmonėmis; aiški struktūra leidžia nuspėti ir valdyti Drabužių dizainas man dabar ne tik tendencijų nagrinėjimas ir jų perkėlimas į drabužį, bet ir kūrybinis procesas, sistemingas interpretavimas bei trūkumų ieškojimas, siekiant surasti naujus sprendimus. Kodėl drabužių dizainerė? Todėl, kad sunkus darbas, paieškos siekiant geriausio, originalios mintys ir netradicinės idėjos virstančios tobula išvaizda besipuikuojančios moters šypsena yra mano stichija.
Prieš 3 sav.
Živilė Lučinavičienė

Živilė Lučinavičienė

32 m., Panevėžys
Jau 9men patirtis siuveja audima baldu ivariai sofa.Esu kurcia! noriu 8-16.30val
Prieš 4 sav.
Daiva Jašauskienė

Daiva Jašauskienė

54 m., Jonava
Esu 54m.moteris, turiu 15m.siuvėjos staža gamyboje, esu kruopšti, pareiginga,paskutinė darbovietė baldu apmušalu siuvėja, dirbau ir avalynės fabrike prie konvejerio.Ieškau darbo Jonavoje gamyboje, prekyboje, arba užsienyje.
Prieš 1 mėn.
Rima Urbonavičiūtė

Rima Urbonavičiūtė

58 m., Kaunas
2018.06. Všį Valakumpių profesinės reabilitacijos centre baigiau siuvėjos mokymo kursą. Moku siūti tiesiasiūlėmis pramoninėmis siuvimo mašinomis bei overloku. Apdoroti gaminiu drėgminiu šiluminiu budu. Susipažinau su siuvimo technologijomis . Esu kruopšti. Kita specialybė dailininkė apipavidalintoja. Išsimokslinimas - aukštesnysis. Darbo patirtis 37 metai. Spalvos,stilius,kompozicija ,kruopštumas mano stipriausios savybės.
Prieš 2 mėn.