Skelbimas galioja iki: 2019 Spalis 05
ID 516240

Siūlome darbą auklėtojai privačiame darželyje Kaune

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

IEŠKOME DARŽELIO AUKLĖTOJOS, kuriai būtų artima Valdorfo pedagogikos vertybėmis grįsta ugdymo sistema. Grupės dydis iki 15 vaikų.

Reikalavimai darbuotojui

Privalumas: ikimokyklinis (pedagoginis) išsilavinimas, noras tobulėti Valdorfo pedagogikos srityje.

Įmonė siūlo

Jaukią, draugišką aplinką, nedidelis kolektyvas. Galimybė įsijungti ir aktyviai dalyvauti darželio bendruomenės kūrybiniame procese.

Apie įmonę

VšĮ Kauno Valdorfo darželis "Po Saule", jau 5 metai jaukiai įsikūręs Aleksote, čia mažyliai ugdomi pagal Valdorfo pedagogiką. Kviečiame, prie Mūsų jaukios bendruomenės prisijungti:

Darbo sritis:
Mokytojai
Švietimas, mokslai
Papildoma informacija
Įdarbinimo tipas:
Pilna darbo diena
Darbo užmokestis
Siūlomas atlyginimas:
800 EUR per mėnesį
Kontaktai
Darbo vieta:
Kaunas
Lietuva
Kontaktinis asmuo:
Rolana
El. pašto adresas:
Žinutė darbdaviui
Telefono nr.:
Skambindami skelbimo autoriui pasakykite, kad skelbimą radote portale Dirba.lt
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
Ikimokyklinio ugdymo mokytojas
Dirba.lt
Ieškomas socialinis pedagogas Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla

Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla
Kelmė, Siūlo darbą
ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ GAMTININKŲ CENTRAS ieškomas aplinkotyros mokytojas

ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ GAMTININKŲ CENTRAS
Šiauliai, Siūlo darbą
Mechanikos ir metalo darbų mokytojas

Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla
Vilnius, Siūlo darbą