Paskelbtas: 2015 Kovas 17
ID 192272

Reikalinga auklė Norvegijoje

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Reikalinga auklė prižiūrėti 3.5 metų mergytę ir 5 metų berniuką. Vaikai aktyvūs ir nelinkę nuobodžiauti, taigi mėgsta buti užimti. Pietų miego jau nemiega. Miegoti eina 8 val. ir keliasi 7 ryto.

Reikalavimai auklei - ieškom auklės nuo 40 iki 55 metų. Norėtumėm, kad auklė butų judri ir žinotų, kaip reikia užsimti su vaikais ir juos lavinti. Būtų labai gerai gauti rekomendacijas is ankstesnių šeimų.

Reikės gaminti vaikams valgyti pusryčius ir pietus. Taip pat apsitvarkyti aplink save, jeigu darbo valandų nedaug, padėti man aptvarkyti namus. Auklė turės savo kambarį ir nemokamą maitinimą, taip pat nereikės už nieką kitą mokėti,nes mokėsim mes. Darbo valandos yra skirtingos, nes mūsų darbas priklauso nuo oro salygų,bet mes stengiamės suderinti, kad auklė gautų narmalias darbo valandas. Jeigu vieną dieną bus daugiau darbo valandų, tai kitą dieną jų bus mažiau.

Uždarbis - 600 eurų į mėnesį. Apmokame bilietus į abi puses, taigi jums visi pinigai liks. Aišku jeigu ko prireiks asmeniškai, pirksite čia. Reikalingas žmogus, kuris pats savarankiškai sugebėtų atskristi.

Darbo sritis:
Auklės
Auklės, namų ruoša
Darbo užmokestis
Siūlomas atlyginimas:
600 EUR per mėnesį


Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
Ieskom aukles

Ieskom aukles

Marijampolė, Siūlo darbą
Aukle

Aukle

Raseiniai, Siūlo darbą