Darbo pasiūlymai auklėms, namų prižiūrėtojoms ir Auklių, namų prižiūrėtojų CV
Ieškote Auklių, namų prižiūrėtojų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą auklėms, namų prižiūrėtojoms?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Siūlo darbą auklėms, namų prižiūrėtojoms

Šioje auklių darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą aklėms ir ieškančiųjų darbo aklių skelbimus bei CV. Pagrindinis tėvų keliamas reikalavimas būsimai auklei - mylėti vaikus. Ji planuoja jų kasdieninę veiklą, padeda praustis, apsirengti, nuvesti į darželį ar mokyklą. Organizuoja žaidimus ir kūrybinę veiklą, slaugo susirgus. Užtikrina tvarką vaikų kambariuose, prižiūri drabužius, žaislus. Kartais auklei tenka ne tik prižiūrėti vaiką, bet ir atlikti daugelį kitos paskirties darbų, pvz. tvarkyti namus, skalbti, lyginti, gaminti maistą, bei kt. Prieš įdarbinant auklę tėveliams derėtų apibrėžti kokius darbus privalės atlikti auklė, kad nekiltų nesusipratimų dėl neatliktų užduočių. Auklėms yra didelė rizika užsikrėsti infekcinėmis ligomis, nes vaikai dažnai serga, ypač žiemos laikotarpiu. Dėl nenumatytų aplinkybių auklei gali tekti dirbti ir nenormuotą darbo dieną ar net savaitgaliais. Gera auklė pasižymi gebėjimu bendrauti ir suprasti vaiką, greitu mąstymu, kantrumu. Būtina gera judesių koordinacija, greitas mąstymas, ištvermė. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu siūlote darbą arba ieškote darbo auklių srityje.

Darbo skelbimai auklėms, namų prižiūrėtojoms
Gyvūnų priežiūra jūsų namuose
Prieš 1 d.
Ieskau darbo su gyvunais
Prieš 2 d.
Ieškau auklės darbo
Prieš 4 d.
Ieškančiųjų darbo Auklių, namų prižiūrėtojų CV
Saulė Martinkėnaitė

Saulė Martinkėnaitė

Kaunas
Esu aštuoniolikmetė ir ieškau sezoninio darbo vasarai Klaipėdoje. Moku mandagiai bendrauti su žmonėmis, atlikti man paskirtas užduotis ir nebijau darbo. Puikiai kalbu anglų kalba. Patirties daug neturiu, bet esu pasiruošusi mokytis.
Prieš 2 val.
Rolana Gužauskaitė

Rolana Gužauskaitė

20 m., Kaunas
Esu studentė, studijuoju Lietuvos sveikatos mokslų universitete ir ieškau galimybės įsidarbinti bet kokioje sferoje, pirmenybę teikčiau klientų aptarnavimo ar prekybos/pardavimo sritims. Pasižymiu tokiomis asmeninėmis savybėmis kaip iniciatyvumas, komunikabilumas, gebėjimas greitai įsisavinti žinių bei atsakomybė. Nuolat siekiu savo užsibrėžtų tikslų ir noriu nuolat išmokti bei išbandyti vis kažką naujo.
Prieš 6 val.
Eglė Jonutytė

Eglė Jonutytė

22 m., Klaipėda
Esu atsakinga, pareiginga, mėgstu punktualumą, laiku vykdau nurodytus darbus.
Prieš 6 d.
Donata Girdvainytė

Donata Girdvainytė

18 m., Rokiškis
Noriu ir sugebu bendrauti su žmonėmis,draugiška ,esu savarankiška ir darbšti , esu atkakli, turiu vairuotojo pažymėjimą , greitai mokausi, sąžininga, punktuali, greitai orentuojuosi, komunikabili, nebijau fizinio krūvio.
Prieš 2 sav.