Darbo pasiūlymai auklėms, namų prižiūrėtojoms ir Auklių, namų prižiūrėtojų CV
Ieškote Auklių, namų prižiūrėtojų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą auklėms, namų prižiūrėtojoms?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Siūlo darbą auklėms, namų prižiūrėtojoms

Šioje auklių darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą aklėms ir ieškančiųjų darbo aklių skelbimus bei CV. Pagrindinis tėvų keliamas reikalavimas būsimai auklei - mylėti vaikus. Ji planuoja jų kasdieninę veiklą, padeda praustis, apsirengti, nuvesti į darželį ar mokyklą. Organizuoja žaidimus ir kūrybinę veiklą, slaugo susirgus. Užtikrina tvarką vaikų kambariuose, prižiūri drabužius, žaislus. Kartais auklei tenka ne tik prižiūrėti vaiką, bet ir atlikti daugelį kitos paskirties darbų, pvz. tvarkyti namus, skalbti, lyginti, gaminti maistą, bei kt. Prieš įdarbinant auklę tėveliams derėtų apibrėžti kokius darbus privalės atlikti auklė, kad nekiltų nesusipratimų dėl neatliktų užduočių. Auklėms yra didelė rizika užsikrėsti infekcinėmis ligomis, nes vaikai dažnai serga, ypač žiemos laikotarpiu. Dėl nenumatytų aplinkybių auklei gali tekti dirbti ir nenormuotą darbo dieną ar net savaitgaliais. Gera auklė pasižymi gebėjimu bendrauti ir suprasti vaiką, greitu mąstymu, kantrumu. Būtina gera judesių koordinacija, greitas mąstymas, ištvermė. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu siūlote darbą arba ieškote darbo auklių srityje.

Darbo skelbimai auklėms, namų prižiūrėtojoms
Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas

Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas

VšĮ "Balsių darželis"
Vilnius
Prieš 1 d.
Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas

Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas

Vilniaus lopšelis-darželis "Giliukas"
Vilnius
Prieš 1 d.
Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas

Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas

VILNIAUS BIRUTĖS DARŽELIS
Vilnius
Prieš 3 d.
Ieškančiųjų darbo Auklių, namų prižiūrėtojų CV
Gintare Jaruseviciene

Gintare Jaruseviciene

23 m., Kelmė
Ieškau bet kokio darbo,idealiausias darbo laikas butu nuo 8-17h
Prieš 1 d.
Simona Simkunaite

Simona Simkunaite

23 m., Kaunas
Sveiki, esu be galo mylinti vaikus, rūpestinga, atsakinga ir turinti daug patirties su vaikais, privataus darželio auklėtoja. Esu įgijus pedagogės kvalifikaciją. Darželyje dirbu tik iki pietų, todėl turiu galimybę po darbo (nuo 13-14h) visomis dienomis ir visais savaitgaliais (priklauso nuo tėvelių poreikių) prižiūrėti įvairaus amžiaus vaikučius savo nuomuose, Kauno centre, netoli laisvės alėjos. Darbas valandinis (4 eu/val) . Galite rašyti laišką, su klausimais bet kuriuo metu, nurodytu mano el paštu, taip pat pasiskambinti nurodytu mobiliuoju telefonu arba rašti facebook privačia žinute. https://www.facebook.com/simona.simkunaite94
Prieš 1 mėn.
Fausta Ruzgytė

Fausta Ruzgytė

19 m., Vilnius
Esu 19 - niolikos metų studentė. Studijuoju Vilniaus kolegijoje. Ieškau darbo po paskaitų. Darbo patirties neturiu. Esu atsakinga, greitai mokausi, bendraujanti, mėgstanti naujoves, draugiška, visad besišypsanti.
Prieš 1 mėn.
Agnė Jurgelevič

Agnė Jurgelevič

25 m., Vilnius
Labai myliu vaikučius ,imli naujovėms, pareiginga, sąžininga, darbšti, ne konfliktiška asmenybė,be žalingų įpročių,linksma .
Prieš 1 mėn.