Darbo pasiūlymai auklėms, namų prižiūrėtojoms ir Auklių, namų prižiūrėtojų CV
Ieškote Auklių, namų prižiūrėtojų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą auklėms, namų prižiūrėtojoms?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Siūlo darbą auklėms, namų prižiūrėtojoms

Šioje auklių darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą aklėms ir ieškančiųjų darbo aklių skelbimus bei CV. Pagrindinis tėvų keliamas reikalavimas būsimai auklei - mylėti vaikus. Ji planuoja jų kasdieninę veiklą, padeda praustis, apsirengti, nuvesti į darželį ar mokyklą. Organizuoja žaidimus ir kūrybinę veiklą, slaugo susirgus. Užtikrina tvarką vaikų kambariuose, prižiūri drabužius, žaislus. Kartais auklei tenka ne tik prižiūrėti vaiką, bet ir atlikti daugelį kitos paskirties darbų, pvz. tvarkyti namus, skalbti, lyginti, gaminti maistą, bei kt. Prieš įdarbinant auklę tėveliams derėtų apibrėžti kokius darbus privalės atlikti auklė, kad nekiltų nesusipratimų dėl neatliktų užduočių. Auklėms yra didelė rizika užsikrėsti infekcinėmis ligomis, nes vaikai dažnai serga, ypač žiemos laikotarpiu. Dėl nenumatytų aplinkybių auklei gali tekti dirbti ir nenormuotą darbo dieną ar net savaitgaliais. Gera auklė pasižymi gebėjimu bendrauti ir suprasti vaiką, greitu mąstymu, kantrumu. Būtina gera judesių koordinacija, greitas mąstymas, ištvermė. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu siūlote darbą arba ieškote darbo auklių srityje.

Darbo skelbimai auklėms, namų prižiūrėtojoms
Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas

Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas

KAUNO LOPŠELIS-DARŽELIS "SMALSUTIS"
Kaunas
Prieš 8 val.
Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas

Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas

VšĮ "Linksmieji čiauškučiai"
Kaunas
Prieš 3 d.
Auklė, Auklės-asistentė, ieškau darbo
Prieš 5 d.
Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas

Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas

VšĮ "Balsių darželis"
Vilnius
Prieš 1 sav.
Ieškančiųjų darbo Auklių, namų prižiūrėtojų CV
Janina Povilenskienė

Janina Povilenskienė

59 m., Vilnius
Labai myliu vaikučius, turiu patirti, esu atsakinga, pareiginga, ramaus būdo. Galėčiau prižiūrėti bet kuriuo laiku ir bet kuriomis dienomis.
Prieš 3 sav.
Monika Petrylaite

Monika Petrylaite

25 m., Raseiniai
Esu mergina ir ieskausi valytojos, pardavejos,indu plovejos darbo Raseiniuose. Daug patirties neturiu, bet stengsiuosi ismokti.
Prieš 3 sav.
Aurelija Bieliauskaite

Aurelija Bieliauskaite

30 m., Klaipėda
Manau, kad esu vertas dėmesio kandidatas į baldu imones,vadybininkes-technologes pareigas. Daugiausiai praktinės patirties turiu bendradarbiavimo bei bendravimo su klientais, kitu įmonių atstovais srityse. Manau ,kad mano žinios, įgūdžiai, praktinė patirtis bei asmeninės savybės, tokios kaip iniciatyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas greitai įsisavinti žinias, atsakingumas, gali būti sėkmingai panaudotos Jūsų kompanijoje siekiant jos tikslų įgyvendinimo. vadybininke-Technologe: darbo pobūdis, nuo sukirpimo baldu imoneje,iki užsakymu tvarkymo,baldiniu audiniu uzsakinejimo,deriniu parinkimas, bendravimas telefonu su kitu baldiniu įmonių atstovais visoje Lietuvoje. Darbas kompiuteriu su programa, užsakymams tvarkyti.UAB HOME GROUP:operatore(sukirpimo masina-lektra)darbo pobudis,valdyti programa daugiasluoksnes,vienasluoksnes,sukirpimo masinos LEKTRA,paleisti programa,specialiai skirta individualiam baldui,nustatant tiek masinos greity,tiek audinio susilydimo tikimybe,priziureti kirpima,kol masinos programa paleista,taipat sukirpimas rankiniu budu,komandinis ir individualus darbas.
Prieš 1 mėn.
Ingrida Šimulynienė

Ingrida Šimulynienė

41 m., Molėtai
Esu mokytoja, bet jaučiu poreikį pakeisti darbą. Norėčiau tiesiog pakeisti darbo vietą, nes 10 metų kaip dirbu ir esu soti nuo mokinių. Noriu galimybės tobulėti asmeniškai, dirbti pozityvių žmonių komandoje. Norėčiau išmėginti save kitose srityse. Esu dirbusi pardavėja, dabar dirbu gamtos ir fizikos mokytoja, bei dziudo trenere.
Prieš 1 mėn.