Darbo pasiūlymai auklėms, namų prižiūrėtojoms ir Auklių, namų prižiūrėtojų CV
Ieškote Auklių, namų prižiūrėtojų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą auklėms, namų prižiūrėtojoms?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Siūlo darbą auklėms, namų prižiūrėtojoms

Šioje auklių darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą aklėms ir ieškančiųjų darbo aklių skelbimus bei CV. Pagrindinis tėvų keliamas reikalavimas būsimai auklei - mylėti vaikus. Ji planuoja jų kasdieninę veiklą, padeda praustis, apsirengti, nuvesti į darželį ar mokyklą. Organizuoja žaidimus ir kūrybinę veiklą, slaugo susirgus. Užtikrina tvarką vaikų kambariuose, prižiūri drabužius, žaislus. Kartais auklei tenka ne tik prižiūrėti vaiką, bet ir atlikti daugelį kitos paskirties darbų, pvz. tvarkyti namus, skalbti, lyginti, gaminti maistą, bei kt. Prieš įdarbinant auklę tėveliams derėtų apibrėžti kokius darbus privalės atlikti auklė, kad nekiltų nesusipratimų dėl neatliktų užduočių. Auklėms yra didelė rizika užsikrėsti infekcinėmis ligomis, nes vaikai dažnai serga, ypač žiemos laikotarpiu. Dėl nenumatytų aplinkybių auklei gali tekti dirbti ir nenormuotą darbo dieną ar net savaitgaliais. Gera auklė pasižymi gebėjimu bendrauti ir suprasti vaiką, greitu mąstymu, kantrumu. Būtina gera judesių koordinacija, greitas mąstymas, ištvermė. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu siūlote darbą arba ieškote darbo auklių srityje.

Darbo skelbimai auklėms, namų prižiūrėtojoms
Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas
Prieš 1 d.
Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas

Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas

KAUNO LOPŠELIS-DARŽELIS "SPINDULĖLIS"
Kaunas
Prieš 1 d.
Reikalinga auklė

Reikalinga auklė

Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namai-pagalb
Vilnius
Prieš 1 d.
Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas

Lopšelio - darželio auklėtojo padėjėjas

Viešoji įstaiga "Baltupių darželis"
Vilnius
Prieš 4 d.
Ieškančiųjų darbo Auklių, namų prižiūrėtojų CV