Darbo ir darbuotojų paieška Anglijoje
Ieškote darbo Anglijoje?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Ieškote darbuotojo Anglijoje?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas Anglijoje

Darbo skelbimai Anglijoje
Ekspeditroaius

Ekspeditroaius

Anglija
Prieš 4 mėn.
Administratorius

Administratorius

Rancho Grill Ltd.
Anglija
Nenurodyta
Maršrutu planavimas
Nenurodyta
Odontologas Dentist required in UK

Odontologas Dentist required in UK

Seaside Dental Practice
Anglija
Nenurodyta
C, CE kategorijos vairuotojas
Nenurodyta
Reikalingi mobiliųjų kranų vairuotojai operatoriai
Nenurodyta
Reikalingi mobiliųjų kranų vairuotojai operatoriai
Nenurodyta
Reikalingi CE kategorijos vairuotojai. Darbas Europa UK
Nenurodyta
Skubu

Skubu

Anglija
Nenurodyta
Reikalingi CE kategorijos vairuotojai. Darbas Europa UK
Nenurodyta
Ieškančiųjų darbo Anglijoje CV
Vyras

Esu darbštus greitai mokausi nauju dalyku

27 m., Vokietija
Vokietija
Prieš 22 val.
Vyras

Greitai kokybiskai atliekami darbai

28 m., Anglija
Anglija
Prieš 1 mėn.
Vyras

Bet koky

51 m., Anglija
Anglija
Prieš 2 mėn.
Moteris
Prieš 4 mėn.
Vyras

Motyvacinis laiškas personalo atrankos specialisto pareigas užimti 2023-01-11 Gerb. Vadove, Kreipiuosi į Jus dėl personalo atrankos specialisto pareigų. Šiuo metu dirbu iš namų įmonems, organizacijoms vykdau pagal jų nuorodas personal atrinkimą. Esu komunikabilus, tvarkingas, pareigingas ir darbštus. Tiek darbe, tiek gyvenime vadovaujuos nuostata, kad ką galima padaryti šiandien, tai ir reikia padaryti. Dirbdama stengiuos atiduoti visą save, nes, mano nuomone, tik taip galima pasiekti geriausių rezultatų. Sugebu aiškiai ir efektyviai bendrauti žodžiu ir raštu tai rodo ir mano darbo patirtis; šiuos įgūdžius ypač gerai patobulinau dirbdamas tinlinėjėje rinkodaroje, dirbdamas atrankos specialistu. Dirbdamas šiose sferose taipogi įgijau daug naudingos bei neįkainojamos patirties, kaip bendrauti su klientais. Esu energingas, organizuotas bei atsakingaa. Savo darbe esu savarankiškas, kantrus, turiu savo nuomonę, reikalui esant stengiuos pagelbėti kolegoms, sugebu valdyti stresines situacijas. Visada susikoncentruoju rimtam darbui ir stengiuos būti pastabus. Aštuoniolika metų gyvenu ir dirbu Didžiojoje Britanijoje. Vienerius metus dirbau viešojo maitinimo įstaigose (kavinėje „Starbucks“ bei greitojo maisto restorane „Burger King“). Tikrai turiu neįkainojamos patirties, kaip elgtis su klientais bei organizuoti komandos darbą. Į naujas, man nežinomas užduotis ar pareigas žiūriu kaip į galimybę tobulėti ir išmokti kažko naujo. Tikiuos, kad mano išsilavinimas, įgūdžiai ir asmeninės savybės atitiks Jūsų įmonės poreikius ir leis man būti vertingu darbuotoju. Manau, kad gerų darbuotojų įmonei reikia visada, nepriklausomai nuo laikmečio (sunkmetis, krizė ar ekonominis pakilimas). Tikiuos leisite parodyti savo gerąsias savybes dirbant ir galėsiu būti reikalingas ir svarbus darbuotojas Jūsų įmonėje. Dėkoju už Jūsų laiką svarstant mano kandidatūrą. Lauksiu Jūsų atsakymo. Pagarbiai, Valis Gustys 37067303041 447704571461

64 m., Anglija
Anglija
Prieš 5 mėn.